12
Valakinek van már ilyen?
  • Drizzthsz
    #12
    Na, amit kaptam egyelőre: Sapphire PRO, de 75 zer a nagykernél, még most sikerül kicseréltetnem sima, np 9800-ra, huh, az a +20 húzós lett volna...
  • NeoMaN
    #11
    Én Aqua-nál láttam, monnyuk vagy 1 hete...
  • Drizzthsz
    #9
    Ma már valaki vett ilyet, akit ismerek, s ezen a néven neki mycomnál r9800 zacsisat adtak(assz. sapphire), alap:320/580, de prová flashelte...
  • TheZsenyka
    #8
    FantomaS ?
  • Shaman
    #7
    FS az mi???
    Nem FX-re gondoltál??Ha igen akkor nem csak ez alázza,hanem már a 9700 is simán.
  • Drizzthsz
    #6
    Én csak a nagyker árát tudom megadni, ill. beszerzési helyét, sajnos mást nem tudok...
  • Lacc
    #5
    ATI kártáykban nem vagyok nagyon otthon, de most szeretnék beújítani egyet. Ha jól tudom ez a 9800-as az FS-alázó, ugye? :) De ahogy olvasom itt Mo-n igencsak ritka. Nem tudja valaki hogy honnan lehet szerezni egyet, és kb. mennyiért?
  • Drizzthsz
    #3
    Van különbség, de azonos gyártó egyes kártyái közt is,

    1.: SE nevűt semmiféleképpen ne vegyél!!!
    2.: Az órajel ajánlás:325/310(*2), hallottam olyan sapphireról, amely 290-en jár, de mindkettő bír menni memória oldalról akár 660-700 mhz-n...
    3.: Általában ma Mo.-n nem lehet gagyi r9800-at venni.

    Más típusokból annál is inkább...
  • mustar
    #2
    Én is radeon 9800-at szeretnék venni. Arra kérnék tanácsokat, hogy milyen órajelűt vagyek?(9600pro-nál volt ilyesmi hogy több frekvencia fajtán is adták meg mitudomén.)
    És van-e egyáltalán 9800 és 9800 között külömbség a frekvenciában? És érdemes-e gyártóhoz ragaszkodnom? És ezek között van-e külömbség? Mit vegyek és mit ne a 9800-on belül? Esetleg még várjak vele?
  • Drizzthsz
    #1
    Hi! Meddig lehet húzni ezt a karit? Kb. két hét múlva lesz egy ilyenem..