35
Mit össze nem szemétkedik!!!
  • datango
    #35
    nekem t610 es sonyericsson om van és mindig westel900 at ir :)
    (amugy ami benne van kártya az 1998 óta megvan szóval ősrégi :P )
  • Super Mario
    #34
    Ez van
  • PResident Evil
    #33
    lol hír :D ennyit ért a westel :D
  • cSuwwi
    #32
    hmmm, a mai papírújságban én is láttam a sting koncertnél, ahol ugyanezt írták, csak másképp... Egyébként tényleg furcsa lenne, de a telefon tárolja a szolgáltató nevét, nem a sim kártya. (A régi 3110-esem szerint még mindig Westel-900 van)
  • Dzsini
    #31
    hmm, papírújságban azt mondták, hogy megmarad a név, és nem hajlandóak megváltoztatni... hát, majd meglássuk :) furán fog kinézni a telefonyomon a felirat... napokig :o)
  • cSuwwi
    #30
    Jee. Úgy tűnik hogy a jóöreg Westel név megy a sűlyesztőbe. Lesz helyette nálunk is T-Mobile...

    NOL cikk
  • Jano
    #29
    HUÁ!

    De mivel nem mondják ki a másik szolgáltató nevét, csak "enyhe" utalások vannak a clipben, ezért nem számít összehasonlító reklámnak.
  • OPM
    #28
    nagyon durva... ezek a mobilszolgáltatók nem normálisak...
  • Davidus
    #27
    ANYÁDBAN IS WESTEL SZÍV DOBOG!
  • 2XP
    #26
    Én kicsit örülök is neki. Haveromnak folyton küldözgették a hülye sms-eket az ismerősök, s most, h ez megszűnt, már kell egy kis ész hozzá, h vki megtalálja az sms küldő helyeket, s kiszűrődnek az alacsony iq-sok, akik "nem rendeltetésszerűen" használják a dolgot... Elképzelhető, h ők is benne voltak a megszüntetés indokában.
  • Pempő
    #25
    A westelnek volt egy évekig futó ingyenes SMS küldő szolgáltatása (kiegészítő, grátisz jelleggel - egy filléredbe nem került), amit aztán jól megszűntetett. Hol itt a szemétség? Szíve joga. Lehet hogy pár szerencsétlent ez kellemetlenül érintett, de aki nem bírja kifizetni az SMS-ezés költségeit, az ne tartson telefont. Ezen kívül számtalan ingyenes szolgáltató marad továbbra is erre a célra.
  • Kandurex
    #24
    Ennyire loal nem lehetsz...ami ingyen van az az ingyen van...érted már..
  • Pempő
    #23
    Nem megy, magyarázd el!
  • Pempő
    #22
    LOÁL!
  • Kandurex
    #21
    Megcsekkolom..köszike:)
  • 2XP
    #20
    http://www.westel900.net/kapcsolat/reklam/reklamok/images/terero.mpg
  • Loál János #19
    Akkor gondold át mégegyszer!
  • Pempő
    #18
    izé, ez nem kérdés akart lenni
  • Pempő
    #17
    Továbbra se értem, hogy miért szemétség?
  • Kandurex
    #16
    hmmm...nem láttam
  • RelakSfromhome
    #15
    szted? Mellesleg az még augusztus
  • RelakSfromhome
    #14
    Már nem emléxem pontotsan, de a vége az volt, hogy leparkol a taxi, és az apróbetűt hajtogatja, hogy igaz, hogy olcsó, de a lefedettség az nem 100%, és ez van ott apróval. Meg előtte a trikós csávó hablatyolt valamit az apróbetűről, de későn figyeltem fel
  • Kandurex
    #13
    Milyen új reklám?
  • Pempő
    #12
    Egyébként miért szemétkedés, hogy megszűnik az ingyensms?
  • Pempő
    #11
    Melyik reklám?
  • RelakSfromhome
    #10
  • Pheel
    #9
    Szerintem ez csak jó a Vodafone-nak, elvégre a Westel már ellenfélnek tartja őket :)))))))))
  • RelakSfromhome
    #8
    Láttátok a legújabb reklámjukat? Ha a Vodafone nem pereli be őket hitelrontásért, akkor vagy higgadtak, vagy mivel nincs benne a reklámban név szerint, hogy szar a szolgáltatásuk, ezért úgy sem nyernék meg. De ez olyan kötekedés, mint amikor a pannonnal kezdtek számháborút.
  • RelakS
    #7
    JAJAJAJAJAJJJ!!! Teljesen el is felejtettem a tájmtubikúlt!!!
  • Munch
    #6
    Neten is lehet wapozni, már csak keresnem kell egy 30-as ismerőst... de asszem maradok inkább a time2bcool-nál vagy az 1rstwap-nál meg az icq sms-nél... úgysincs más választás.
  • Kandurex
    #5
    :)
  • RelakS
    #4
    vag=vagy
  • RelakS
    #3
    De gyors vag, és még gondolatolvasó is :D
  • RelakS
    #2
    BZDMEG WESTEL!!!
    link!!!

    Innentől kezdek el a vodán gondolkodni. Ha most ezt meglépi, mi lehet a következő?
  • Kandurex
    #1
    sms megszűnés?