65
Space Colony
  • 91bmisi
    #65
    Eddig mindent simán vettem csak az Alien Matter Transportellel nem boldugolok hogy lehet mőködésbe hozni mert írja az 50 titánt már megvan vagy 75 de semmi

    Amugy ha minimum 2 ember kivanképezve a "Ciberneticre" akkor fojamatjába tudnak anyi androidot termelni hogy azok a bányamunkát egyfojtába műveljék

    (4-gyel már a takarítás és Bridget is beterítik és további androidokat hoznak létre
  • Spenser
    #64
    Hi
    Én most kezdttem el vele játccani nagyon kaffa...:)))
  • Titan
    #63
    .....
  • Amiga
    #62
    Tényleg csak te, de kedvet adtál hozzá nekem is.
  • Titan
    #61
    Most valami rakéta silót kéne építeni, de mindig lerombólja egy lebegő agy....ötlet?
  • Titan
    #60
    Ne, fáradjatok! Már megoldottam! A megoldás az volt, hogy sok budit kellett lerakni!
    Látom csak Én játszok ezzel a játékkal...
  • Titan
    #59
    Nem tudja valaki, hogy az egészség és Higéniát hogyan, milyen ezközökkel lehet növelni?? Mert minden más Fullon van(szórakozás,biztonság, kaja...) csak ezt nem tudom 6 csillagnál tovább piszkálni...pedig teleraktam az egész bázisomat Gyógyító asztalokkal, és mindenki takarít...mégis...
    Segítsetek PLZ! Most megint elővettem majdnem 1 év utána játékot és még mindig ua.ott tartok...(#44)...illetve már 9 csillag van, még 1 kéne.....HEEEEEEEEEEELP!!!
  • Tom3 #58
    Adsz nekik enni?
  • Tom3 #57
    Van olyan dolgom hogy Find Marker de nem jövök rá mit csináljak.:(
    Ja és az élet gép vagy mi az villog és egyembertse érdekel.
    :(
    Segítsetek lécci!
  • Carlos
    #56
    Az első pár pálya még nagyon jó!!!
    De aztán...
  • Carlos
    #54
    Nemtudom, talán nincs kaja, oxigén etc?
    vagy valami hasonló?
  • Carlos
    #53
    Én nagyot csalódtam benne, mert a vége felé már nagy a fejetlenség a bázison!!!
  • Sir IvanHoe
    #52
    Ok, koszi megvan.
    Es az mitol van, hogy nem beteg a csavo(csaj) es egyszercsak kipurcan?!
  • Braveheart
    #51
    A DC++-on már van iso! kb. 650 MB! Én most kezdtem el tölteni. Jó game?
  • Carlos
    #50
    Vannak ilyen pöfögő izébigyók!
    Azokra kell tenni. Olyan, mint a kis vulkán.
    De vigyázz, mert a hülye állatok leharapdálják egy idő után és akkor újra le kell rakni őket!
  • Sir IvanHoe
    #49
    He-he-help!!
  • Sir IvanHoe
    #48
    Segitsen mar valaki pls! Nincs energiam, de nem engedi leteni sehova se a lavara a lavareactort. Mit kell csialni?Az a palya ahol ossze kell hozni Candy-t es Deant.
  • Carlos
    #46
    Nemfeltétlen!!!
    Nekem 60% volt a szivecske és akkor lettek szeretők.
  • Titan
    #45
    ja, #43 és annak a három szivecskének meg kell lennie...
  • Titan
    #44
    A TURIZMUS RATE-et hogyan lehet növelni???
    10-est kéne elérnem, de 7-nél tovább nem akar menni...:(
  • Lazarus
    #43
    Először legyenek full barátok, utána arra a szívre kell menni és három dolgot végig csinálni aztán megkérdezetni hogy "will be mine" vagy valami ilyesmi
  • S_I_D
    #42
    Ha valaki tudja,árulja el már hogyan lehet összehozni Candy-t Dean-al?Mert nekem nem jön össze.
  • Carlos
    #41
    Scavenger Bunker-rel!!!
  • Carlos
    #40
    Warezcenter SMS...
    Bár szerintem megéri...Ha valami nagyon kell, akkor megér egy 500-ast és van még ott sokminden más is.
    Filmek, Sex filmek, meg egy csomó más játék... :)
  • Sephi
    #39
    Jaaaj de xszar gama!!!! :))
  • Titan
    #38
    Nem tudja valaki, hogy azokat a "Protoraptors pod"-okat hogyan lehet begyűjteni????
  • Titan
    #37
    Valóban....már meg van! TNX!
  • Lazarus
    #35
    Nekem ripped van és egész játék alatt meg sem mukkantak, ezért akarom leszedni valahonnan az ISOt
  • Crazyn
    #34
    A MYTH fajta rippelt verzióról azt írják, hogy

    Ripped:
    ~~~~~~~
    Some Movies, Speech, Music

    A speech alatt mit értenek? A játék közbeni beszólásokat vették ki, vagy csak azt, ami a küldetések briefingjénél van?
  • Carlos
    #33
    A halálfej ellen nem lehet semmit sem tenni. Legyen vagy 2-3 ilyen doktoros bay és mennek gyógyulni, a kövi küldinél már meggyógyulnak... :)
  • Crazyn
    #32
    köfike
  • Lazarus
    #31
    warezcenter.cjb.hu
  • Crazyn
    #30
    mi a warezcenter MŰKÖDŐ címe?
  • Titan
    #29
    Az automata Ágyuk, hogy lőjjenek energia kell és olyan gázpalackok, amiket ki kell térmelni (bugyogó olaj)!
    Azok a koponyák foggalmam sincs, hogy mik, de engem is idegesít, mert ha az egyiknél megjelenik, akkor végigfertőzi az egész bázist!!!
    Azt se tudom hogyan lehet meggyógyítani őket!
    Az, hogy mindenki utál mindenkit az hehehe tök természetes! Hisz vagy melózunk vagy szórakozunk!
    Sőt a kis kreténeknek az se mindegy, hogy mivel szórakoznak! Az egyiknek diszkó, a másiknak futópad, a harmadiknak meg csillagvizsgáló, hogy dögölnének meg....:))
    Én a részemről rengeteget kacagok a gémen! Félelmetes dumákat nyomnak le!
    Amikor előszőr megérkezett a bázisra egy szőke nőci, rózsaszín ruhába és pipiskedve elkezdte tenni az agyát, megnéztem, hogy mihez ért az ilyen! Egyetlen dolghoz értett és azt is csak alapszinten művelte a lelkem: TAKARÍTÁS!
    hehe majd lefordúltam a röhögéstől a székemről....

    Szerintem kiba...tt jó hangulata van a gaménak!
  • Lammer
    #28
    Skacok valakinek megvan a Cloneos release rarban?
    Végre leszenvedem erre a az r03as crc-s (cyc-scol.r03)
    Valakinek ez megvan?
  • Crazyn
    #27
    én a demót 3x végigvittem
  • Lazarus
    #26
    auti=automata
  • Lazarus
    #25
    elég jó kis game :)
    Amikor 1 lábú struccok ugrálnak az épületben az egészséges? Mit lehet velük csinálni? És az auti laser cannon mérnemlő semmire? Az egyik muksónak irányítania kéne?

    És mindenkinek a vöröskeresztjénél egy koponya villog, ez mit jelent?
  • antijedi
    #24
    még nem sokat nyomtam, még csak az oire bányászos kuldi után vagyok egyel... :P
  • Carlos
    #23
    Hol tartasz???
    Az első kampány kész... :)
    Most éppen a békés kampány első küldetésében vagyok... :)
    Süti a játék... :)
    Bár a végére picit fejetlenség uralkodik a bázison. :)
    Mindenki utál mindenkit és csak melóznak, NEKEM!!! :)