87
Dark Signs - Egymas segitese a missiok soran, ha mar belejottunk ;-)
  • Zola NFK
    #87
    Na basszus, megvan a hiba...
    A Dark Signs teljes 0.93-as verziót telepítettem, és mégis kellett hozzá a 0.92->0.93 patch
  • Zola NFK
    #86
    elírtam, szóval azt olvastam, hogy ha csatlakozok a zrio.org-ra ott a szerver azonnal felkínálja a fájlfeltöltést.
  • Zola NFK
    #85
    Hali!

    Én hagytam ki valamit?
    A legelső küldinél letöltöttem a fájlt (8m.enc), de nem t'om feltőteni a zrio.org-ra.
    Olvastam, ha a 25-ös porton próbálok csatlakozni, akkor prompt nélkül megáll.
    Ha a 45-re akkor meg nem t'om a jelszót csak a user-t...

  • CrucifX
    #84
    Nos, tegnap végre sikerült beizzítanom a drágát, de szépen elakadtam, két küldinél is.

    Az egyik az oldgames, szépen elolvastam cure módszerét, de nem tudok mit kezdeni a bruteforceal. Kér az elején egy kezdeti számot majd a végén is. Megadom neki, erre felmegy a serverre, beírja az első számot (6) és csókolom, ennyi.

    A másik probléma az ip tartomány keresése. Egyszerűen nincs lelki erőm és tudásom neki állni scriptet írni, neten pedig nem találtam. Kérdés: akkor most mit tegyek?
  • curse
    #83
    most nemtom elmagyarazni, ,mer kurva hosszu... menj el <a href="www.darksigns.com">ide</a>, onnan a forumra, onnan keress ra a mission helpre, es ott van leiras ezekrol a missionokrol.

    En kb hetente 1-2szer tudok bejonni, mer nyuves egyetemen vagyok
  • Kim Basinger
    #82
    HI
  • CaviaR
    #81
    Segítsetek! Ezen mindenki túl kell hogy legyen már. Csak írjátok le hol és mit keressek. Köszi
  • dtk1985
    #80
    Sikerult vegre a jatekvisszaszerzes. A bruteforce-ig a leirasod szerin csinaltam, onnan pedig magamtol. Megegyszer thx
  • CaviaR
    #79
    Elakadtam az FBI-os résznél, amikor meg kéne akadályozni az e-mail megérkezését annak a csákónak az FBI-nál. A Crackertools-ról nem tudtam semmi használhatót leszedni, és nem tudok bejutni sem az FBI-ba jelszó nélkül, jelszótőrő progit meg nemtudok leszedni hozzá. Léccci segítsetek!
  • dtk1985
    #78
    koszi, rogton ki is probalom
  • curse
    #77
    Nah sikerult kiakasztani. Minden mission megvan :)
    Nemegyszer kenytelen voltam megnezni a forumukon levo walkthrought, es jol tettem, ugyanis megtudtam, hogy 3-4 feladat bug miatt eleve nem megoldhato. Miutan felraktam, erdekes modon mukodott minden. (www.darksigns.com)

    dtk1985: A jatekvisszaszerzo mission:
    ugye megkapod, ha elmesz az jobs.mittomenmar.comra
    mail olvas
    connect oldgames.com
    uj mail olvas
    nah idaig jutottam eloszor. A bbs.security.comon van harom segitseg is, az egyik, hogy az AP v1.0-nal buffer overflow utan irva a goto main-t bejutsz a rendszerbe.
    A masik, hogy az IPFTP-kben mindig szam a jelszo, ezert ha tudod a username-t es, hogy hany karakteres a jelszo, egy bruteforc-szal meg tudod torni.
    A harmadik leet hacker (sose irom le jol a nevet :) scriptje, ami szarul jon le. Majd kesobb elovesszuk.
    Fontos, hogy elolvasd ezeket a bbs.security.com-on, mielott nekikezdesz az alabbiaknak, mert nekem csak azutan mukodtek :)

    connect oldgames.com 22
    sklajdlkasjdlkasdklasdjaslkd goto menu
    asd
    3-as menu

    na, itt a username, es latod, hogy a pass 3 karakter.

    ekkor kene elovenni a mission/findgame/script1 nevu filet, meg is probalhatod, itt a leiras hozza, de en hiaba javitottam ki az ottaniak szerint, az elso proba utan leallt. Utana megbuheraltam, hoy tovabbmenjen, de nem jelzett akkor se, amikor a helyes jelszot probalta, ugyhogy sztem hagyd a picsaba, hasznald a brute force-om, amit lejjebb beraktam.
    host oldgames.com
    port 21
    username save
    Ez viszont kva lassu, ugyhogy annyit elarulok, hogy 600-tol erdemes kezdeni a keresest. Igy aztan bejutsz az ftpre.
    Innentol csak akkor nezd tovabb, ha esetleg megin elakadnal, nem akarom leloni az egeszet.

    Csak a szamokat irom, latod majd, hogy mit csinalsz.
    1
    itt latod, hogy valami szopas van a fileokkal.
    2
    4
    most helyrehoztad az egyetlent, amit lehetett (4)
    3
    1
    helyreraktad a vinyo egy kis elbaszott reszet
    2
    most letoltotted a data.corrupted nevu filet. Disconnectelj, es:
    edit data.corrupted
    itt talalsz egy usernevet, ami folosleges, illetve egy blablabla42.log filenev-toredeket. Erre lesz szukseg.
    Menj vissza az oldgames.com 21-re lepj be, es nezd meg megint a fileokat (1)
    probald meg restore-olni(2) a 3-as filet, ekkor megkerdi a nevet. Mivel ezt meg nem tudod, lepj le innen.
    Vissza az oldgames.com 22-re
    asldkjaslkjdkalsd goto menu
    dasd
    itt nezd meg a logokat. Lathatod, hogy mind ugyanugy kezdodik, csak az utolso 2 karakter mas. Hianyzik is a 42-es vegu. Most, hogy mar tudod a file nevet (L00017242.LOG), menj vissza a 21-es portra, es restore-old. Toltsd le, edittel olvasd el. Az elso userre lesz szukseged. (User5115 az internetproviderrol)
    Innentol mar egyertelmi, internetprovider.com, aztan mar lehetetlen nemtudni.
  • king13
    #76
    nagyon köszi
  • curse
    #75
    itt egy fan-oldal cime, eleg sok missionre irnak megoldast rajta.
  • curse
    #74
    Regen jaccottam mar vele, de asszem itt megadjak a ficko nevet. Torj be a rendorsegi adatbazisba (GCD) es csukasd le. Jo sok helyen bounce-olj mer eleg gyors a szerver. A legegyszerubb ha beirod vagy ketszer-haromszor hogy parole, es elfogadtatod. Lehet szebb recordokat is csinalni, irhatsz ilyeneket, hogy Armed Robbery, Rape, Murder, Grand Theft Auto, de a vegen legyen utolsonak a Parole.
  • king13
    #73
    hi!
    nekem az Uplinkel kapcs.ban lenne kérdésem. elakadtam a "Help to stop hacker from ever working" missziónál. mit kell csinálni ebben a misszióban?
  • curse
    #72
    Hah, nehogy eltunjon a topic az elso oldalrol! ;)
    A darkSignson olvastam, hogy a tovabbi missionokben a portok egeszen 2000ig elmehetnek, szal irtam egy alaposabb portscant, mivel a beepitett csak 1000-ig megy el, igaz, sokkal faszabb :)
    Ime, eletem ujab remeke:


    getcolor
    var$ cel
    var pport
    !pport = 0
    color red
    say 30 alapos portscan by curse v1.0
    color white
    skipline
    input cel Cel host/IP?
    qping %cel%
    if qping = false
    goto end2
    endif
    skipline
    skipline
    goto start

    @start
    ! pport = pport + 1
    pingport %cel% %pport%
    goto check

    @check
    if pingport=false
    ? %pport%
    endif
    if pingport = true
    ? %pport% szabad
    skipline
    endif
    if pport > 1999
    goto end
    endif
    goto start

    @end
    skipline
    color red
    say 30 Vegeztem, byez.
    color %getcolor%
    end

    @end2
    skipline
    color red
    say 30 A megadott cim nem letezik!
    say 30 Byez.
    color %getcolor%
    end



    leethacker scriptje meg azer olyan kva gyors mert nem connectel, hanem emulalja a connectet, szal tk. atbaszas :) tarolja a jelszot a program, csak jo hulyen, szarrakodolva. Sikerult ugy atirnom, hogy menjen gyorsan, delayek nelkul, de azt se tom, hogy telleg 6szamjegyu-e az a tetves jelszo.
  • curse
    #71
    Telleg, aki tul van mar a jatekvisszaszermanyolacion, ugyan irja mar le, hogy mit kell csinalni! ;)
  • curse
    #70
    nah, nagy nehezen osszeirkaltam egy brute-force scriptet. Eleg alap cucc, de muxik jol, ha tudnam, hogy hany szamjegyes az oldgames.com ipftp jelszava, mar nyomnam is :) Nemtom hogy kell fileba menteni, de ha megtalalja a jelszot, ugyis lehet tudni, mert belep :) utana meg lehet ctrl+x-ezni
    Ime, eletem muve :)


    var mettol, meddig, pport
    var juzer, hooost

    color red
    say 50 Kurvara alap BruteForce by curse
    say 50 Ha abba akarod hagyni, nyomj CTRL+X -et.
    skipline
    color white
    input hooost Host vagy IP?
    input pport port?
    input juzer Mi legyen a username? (pl 'admin')
    input mettol Milyen szammal kezdodjon?
    input meddig Milyen szammal vegzodjon?
    skipline
    color red
    say 50 OK kezdem...
    skipline
    color white
    goto start

    @start
    hitkeys %juzer%
    hitkeys %mettol%
    connect %hooost% %pport%
    if mettol = meddig
    goto end
    else
    ! mettol = mettol + 1
    goto start
    endif

    @end
    color red
    skipline
    say 50 Vegeztem, szevasz bazzeg ;)
    color white
    end



    leethacker scriptje meg asszem szarul jon le, utana a /mission/findgame dirben van egy script1 meg egy script2 file. Azokat kell decryptelni (pl decrypt script1 file1), es aztan muvelni veluk valamit. Lehet h csak az egyes kell, de at kell irni benne vmit, de nem birtam rajonni h mit :) Kivan a pocim mar ezzel a jatekkal
  • dtk1985
    #69
    h4ck3r
  • curse
    #67
    a jatekos cuccot en se tudtam megcsinalni, pedig probalkoztam mar minden szarral. leethacker scriptjevel ugyanez volt nekem is. Ha a bbs.security.comon az elso cuccot nezed, ott van egy help, ami meg az oldgames.com admin cuccanal segit elvileg. Hogy van egy asszem buffer-lyuk abban a programban, amit ki lehet hasznalni, de hogy hogy arrol fingom sincs :) Mindegy ugyis mellekkuldi, csinald a maint.

    itt megtalalod a walkthrought-t, ha nem basztam el a linket :)
  • dtk1985
    #66
    koszi. sztem is bugos a trace mert csak ugy veletlenszeruen dob ki adatokat. beraktam hozza a patchet es ugy mar ottvolt koztuk a proxy is. hogy kell megoldani a jatekvisszaszerzes missziot? nem tudom hogy kell lefuttatni a scriptet sem amit l33t h4ck3r csinalt es nem is tudom hogy hova menti el amikor letoltom. azt miert irja ki hogy serult a fajl, lehet emiatt nemmegy a script?
    ja, es hogy kell "_"-t irni mert en nemtdok a jatekban?
  • curse
    #65
    a darksigns.com forumain azt irjak, hogy a trace parancs osszevissza hulyesegeket ir ki, mer bugos. Csak menj tovabb a proxy.securedigital.com-hoz, mintha kiirta volna rendesen :)
  • curse
    #64
    igazad van, nekem is csak parszor csinalta meg, azotan megy tokeletesen
  • antijedi
    #63
    egyszer csinalta nekem is azota nem nagyon csinalta, igaz nem mondom hogy rengeteget nyomtam :P
  • curse
    #62
    Nekem allandoan megdoglik a szemet xp alatt. Raadasul eleg szemet modon, leveri a talcat nekem is, aztan szevasz :) Remelem 98 SE alatt fog menni a sajat gepemen
  • antijedi
    #61
    nekem win xp alat siman megy :D
  • dtk1985
    #60
    Hi, kerlek segitsetek!
    En nem tudom vegigcsinalni a tutorialt se a leiras szerint mert nekem nem talal proxyszervert ha beirom hogy "trace securedigital.com". Ha tobbszor egymasutan ezt csinalom a 3 megjeleno server kozul a felso ketto mindig mas lesz. De proxy eddig meg nem volt. Mit csinaljak?
  • skristof
    #59
    nah, erre varrj gombot! :))
    amugy win98 van, nem toom számít-e
    ja SE
  • skristof
    #58
    nekem meg 3xori reinstall se gyógyitotta!!
    mondjuk a setup mindig ugy fejeződik be, h fehérség!!!!!
    aztán reboot! :)
  • antijedi
    #57
    nah ez a hacker inkább az uplinkre hasonlit igy elsőre, de azért jo :P
  • antijedi
    #56
    jah és kijöt valami hacker 2003 nevűű game ugyanetől a mukitol ,igaz ez még csak demo verzio :P
  • antijedi
    #55
    már van asszem 0.92es patch :P
  • Carlos
    #54
    Ez nekem is volt!!!
    És tudod mi a fura, nemtom mitől de meggyógyult!!!
    Szóval én kikapcsoltam a gépet és visszakapcsoltam. Utánna ment simán.
    Tudja fene, lehet, hogy a windows kavarodott össze... :)
  • skristof
    #53
    help pls!!!!
  • skristof
    #52
    hi!
    fennvolt a game gamer magazin cd-mellékletén! asszem 0.91-es verzio!
    felteszem, el is indul....
    uj game, aztán betölti, már be is adná a kezelőfelületet, amikor is "A program szabálytalan műveletet hajotott végre...."
    mi lehet a probléma??
    már 3xor raktam ujra! eccer el is indult, de kb 2 perc játék után, megitt jött a hibauzi!
  • Hmuda
    #51
    Na látod, tudsz te régi ömmagad lenni. :)
  • dikki*yysw
    #50
    NC
  • ujedith
    #49
    Najo, belatom kicsit elvetettem a sulykot, ezert bocsantot kerek dikkytol es a tobbiketol is, hogy igy lerontottam az altalam inditott topicot. Igazabol nem dikky volt aki, felidegesitett, hanem a stilusa, meg az, hogy hulye voltam es nem vettem eszre a masik Dark Signs topicot, pedig eskuszom kerestem, mert amiota regisztraltam magam ebbe a forumba, szinte csak ezt latogatom es eddig megprobaltam mindig betartani a szabalyokat, es ezutan is azt teszem majd.

    Hmuda: a lebunkozas es lef*szozas nem csak a semmiert volt, annak voltak elozmenyei is, de belatom, hogy tul hamar felkaptam a vizet.

    Na egy szonak is 100 a vege, vagy forditva(?) :), mindegy a lenyeg, hogy BOCSANAT es ne haragudjatok, igerem tobbe nem fog ilyesmi elofrdulni.
    Jocakat!
  • Hmuda
    #48
    ujedith: 500 hozzászólásod alatt megtanulhattad volna, hogy előbb keress, aztán csinálj topicot, mert itt ezt nagyon nem honorálják. És csak azért, mert dikki merészelte szóvá tenni a dolgot, mindjárt lebunkózod, lef*szzod, stb. Eddig normálisnak tüntél, de kezdesz kiesni a nyeregből.

    Dikki: hagyd. Inkább gyere PS-ezni, már hiányolunk. :D
  • dikki*yysw
    #47
    Azért elég sok idő kellett, hogy megtaláld, biztos van jópár :DD
    Na szerintem ne szánalmaskodj tovább.