47
  • DRONE
    #47
    .....lehjobb a Matrox G400...
    :)))
  • WiLDoR
    #46
    én azért bevállalnék 1 ilyet...bár a ti4600-ommal is meg vagyok elégedve :)
  • Wilddog
    #45
    Én legszívesebben ebből az ASUS-os megoldást venném meg... általában dupla annyiba kerülnek ezek, mint az átlag GeForce kártyák. :)
  • Power
    #40
    Kiváncsi vagyok hány ezer darabot adnak el belőle.
    1 vagy 2 ezret? :))
  • Benedekco
    #38
    nana!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #36
    pff... Zalmannal meghúzva a 9800SE ezt is viszi...
  • Benedekco
    #34
    de most komolyan! 1 zalmannal 1 9800 sokkal jobb vétel!
  • [NST]Cifu
    #33
    Talán a 9800SE, bár azt sem hinném. :D

    Persze lehet rászerelni szép nagy Zallman hűtőt is, és akkor tényleg csendes lesz.

    Vagy még 1xübb: egyszerűen leszereled róla a ventit. Akkor már tuti, hogy passzív hűtésű lesz a kártya :)
  • HappyBoy
    #31
    Öööööööö, talán azért a passzív hűtésű rad9800 úgy nagyságrandekkel halkabb. Vízhűtésnél azért már van mozgó alkatrész. Ne mondd, hogy 0 db -n üzemel.
  • ÁjjLe BoBBi
    #30
    igen ez pozitívum mindenképpen
  • ÁjjLe BoBBi
    #28
    óóóó akkor rohadjon el
  • ÁjjLe BoBBi
    #27
    volt bizony !
    TNT2 M64,Abit Siluro Gef2 Mx400,Asus v8420 128, Vanata 16Mb :))))))))))))))))))))))))))) várom az ATi-t azé van most ez :)
  • droland
    #26
    "Darth Sith:

    én ennyiért nem vennék. És hidjétek el, 1-2 hónap és az ATI oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, nvidia egy rakás szar."

    Aztán eltelik 1-2 és az NVidia oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, ati egy rakás szar.

    Aztán eltelik 1-2 és az ATI oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, nvidia egy rakás szar.

    Aztán eltelik 1-2 és az NVidia oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, ati egy rakás szar.

    Aztán eltelik 1-2 és az ATI oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, nvidia egy rakás szar.

    Aztán eltelik 1-2 és az NVidia oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, ati egy rakás szar.

    Aztán eltelik 1-2 és az ATI oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, nvidia egy rakás szar.

    Aztán eltelik 1-2 és az NVidia oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, ati egy rakás szar.

    Aztán eltelik 1-2 és az ATI oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, nvidia egy rakás szar.

    Aztán eltelik 1-2 és az NVidia oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, ati egy rakás szar.

    Aztán eltelik 1-2 és az ATI oyaln kártyát ad majd ki ami kenterbe veri ezt!! Ez tuti, nvidia egy rakás szar.

    Jaj gyerekek, ennyire ne legyünk már amatőrök. MITŐL NAGY RAKÁS SZAR?

    Tételezzük fel, hogy az egyik sebességben beelőzi a másikat. Elvakult "másik" rajongó vagyok. INDOKLÁS: Azért előzte be mert IKSZIPSZOLON (ergo: nulla indoklás), és egyébként is egy nagy rakás szar.

    Aztán beelőzi a másik. Na az már nem azért mert XY, hanem azért mert király, mert fa**a.

    ENNYIRE ELVAKULTNAK LENNI! :D

    Röhely!

    Mellesleg arra mondják, hogy nagy szar: Nem működik, elromlik 1mp alatt MINDEN ESETBEN 100-ból 100 DB. Tized annyit sem teljesít mint a konkurencia. Más nem jut eszembe.

    A kettő közül melyik az amelyik a fentebbinek megfelel? EGYIKSEM! Ergo: egyik sem szar, verseny van. Eccer ez, eccer az. ÉS ENNEK IGY KELL MARADNIA! Különben az alsó szegmens is ott lesz, mint most "ez".

    ennyi...
  • mireez
    #23
    ha milliomos lennék és megvenném... Ha jobb jön ki, ami 10%kal többel tud és gyorsabb, akkor azt venném... De akkor Bill Gates gazdag lennék...
  • DRONE
    #22
    azért kell magas árat fizetni, mert ugye ki kell fizetni azokat az embereket, akik kitalálták ezt a hosszú nevet...
  • Sub
    #20
    Bobb most már állj le :DDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #19
    ügyes vagy ! kapsz kekszet !
  • ÁjjLe BoBBi
    #18
    te vagy az feka Bikes ? :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #17
    soha ! nem szennyezem :) de most őszintén ! lehet hogy most ez a "legjobb" vga kártya, de nemsokáig...
    gyorsan fejlődik a vga kárty piac, most ha valaki vesz egy ilyet kb. 260.000HuF-ért akkor az vagy milliomos vagy hülye ! "átlagember" nem ilyenre spórolgat...
  • ÁjjLe BoBBi
    #13
    Tudok én olvasni öcse' ! De gondolom több köze van az nVidia-nak ehhez a grafikus traktorhoz, mint az ATI-nak ! Vágod öcse' ? Az is oda van írva, ha ki tudod hámozni, hogy szarra építeni nem valami okos dolog...
  • ÁjjLe BoBBi
    #11
    annyi hogy szép a kártya, de ez édeskevés!!
  • ÁjjLe BoBBi
    #10
    bazzeg ennyi pénzért azt is elvárnám hogy helyettem menjen bevásárolni ! vagy takarítsa ki a házat !:)
    komolyra fordítva, hiába várnád el nem fogja teljesíteni...ez egy szartömeg! sőt az egész Gef FX konstrukció egy totális csőd !
  • Sub
    #9
    Csak 1000$??? Veszek 3-at!
  • gonosz
    #7
    naja, csak anno a voodoo2 sli TOBB MINT DUPLAJAT teljesitette a konkurens cuccoknak. 1-2 evig nem is ertek el olyan teljesitmenyt. ehhez kepest ez..... pf
  • SoDI---
    #6
    1600*1280 Doom III 4*FSAA 6*anizortróp szűrés high textúrák, 80 fps... Ennyi pénzért kb. ezt várnám el :-)
  • Lazarus
    #5
    Azért én az Ordasi féle blokkokkal nem büszkélkednék
  • Benedekco
    #4
    amúgy télleg! szép a card és qrv* korán van!
  • Benedekco
    #3
    PFFF

    inkább csináltatok vlami spéci cuccot az Ordasival és az tized ennyibe kerűl úgy hogy ad wincsihűtőt meg proci és alaplap hűtőt is!
  • ÁjjLe BoBBi
    #2
    na jo hát no comment :)))
    nvidia megint "odateszi magát" :))))))))