63
10 nap gyerekek:)
  • BlackArt
    #63
    Upsz: 10-es szinten válsz igazán azzá, aki szerettél volna lenni a játék elején, addig csak rouge, healer, wizzard, vagy warrior vagy, (ha jól tévedek). Keresned kell egy megfelelő trainert, és nála kiválasztanod a kasztot )scout, tolvaj, barbar, priest, templar, prelate, stb.) Addig nem kapod a tapasztalati pontokat szintenként, amíg nem promótálsz. érdemes a dögöknél maradni kb. -112e xp-ig, ezután már nem kapsz több xp-et, promotálni, majd akár egy lvl1-es dögöt megölni, és azonnal beszámítja a szintlépéshez szükséges pontokat, ezt még kb. kétszer tudod megtenni, majd már a normál xp csíkot fogod látni. Igy promótálás után nem 10-es, hanem rögtön 13-as leszel, több pontot oszthatsz le a spec tulajdonságokra.
  • BlackArt
    #62
    Lol, éppen a Shadowbane topicban írtam erről :)))
  • GOTS
    #61
    HUUUUUUUUU Remek, ezt a fórumot még látogatja valaki?

    Csak azért mert jöjjetek emberek ShadowBanezni mert kezdünk gyűlni. Szerencsére Honor és Winta már csatlakozott hozzánk.

    Ha valaki kedvet kap akkor minden fontos infot megtalál itt:

    http:\\gots.extra.hu

    TEHÁT GYERÜNK GYERÜNK GYERÜNK
  • BlackArt
    #60
    Melyik szerveren vagy zoli65?
  • BlackArt
    #59
    Több szerveren is voltunk, de most van egy saját városunk a TEST szerveren. Ezt alapból nem mutatja a játék, de a Shadowbane topicban le lett irva hogyan juttok el oda (a teszt szerver speciális, arra való, hogy gyorsan felhúzz egy karit kipróbálás céljából, tehát gyors xp és sok dobott pénz jellemzi. Mivel azonban sokan jönnek ide, gyakorlatilag olyan már, mint egy rendes szerver: sok várossal, csatákkal, mindennel. Egy a különbség emellett a normál szerverekhez képest, ezt néha törlik, és akkor mindenki nullárol indul megint)
    Tehát ha valaki szórakozni akar, jöjjön a tesztre, Budapest citzbe :-) Minden este fent vagyunk, keressétek mondjuk a következő karikat: Jini, GWAD, Nana, Hunyadi, Xazak, Xzornan, Rowler, Rowier, Tropler, BlackArt.
  • zoli65
    #58
    elmondhatnám hogy 22 - es szint fölött a nagy szigeten gyönyörű a világ ? csak rajtam kívűl sajnos senkisem rohangál . Így már nincs értelme itt maradnom : Na pá !
  • zoli65
    #57
    Hé Skacok játszik még valaki ezzel ?
  • zoli65
    #56
    Megmondaná valaki hogy 10 - es szinttől miért minuszba megy az XP ?
  • zoli65
    #55
    Sziasztok csak ma dugtam be az orrom ebbe a game-be kérdésem :melyik szigeten van Magyar Klán ?
  • BlackArt
    #54
    Szerver reszet volt a teszt szerveren. Sikerült leraknunk egy várost, ha valaki kedvet érez arra, hogy kipróbálja, töltse le a játékot, és vegye fel a kapcsolatot wiNta-val msn-en ([email protected]), vagy keressétek a játékban a Magyar nevű klánt, Budapest várossal :-)
  • BlackArt
    #53
    Nem fizetős... a topicot vmikor 2003-ban nyitották, amikor kijött a játék. Most márciustól teljesen ingyenes, akárhány accountot csinálhatsz (mindegyikre 8, vagy 10 kari fér), van olyan fickó, aki vagy hat kentaur rangerrel szaladgál egyszerre, egy sorozat az ijjakból, aztán fekszik minden :-)
    Letöltöd, a belépéskor generálsz egy accountot, aztán belépsz, és generálhatod a karikat, de nem árt elötte utánanézni mit is szeretnél, mert már akkor be lehet rakni egy csomó statot-skillt megnyomó rúnát, amit később nem. Aztán meg úgy fejleszted a karid, ahogy akarod, teszem azt assassint szeretnél: nem mindegy, hogy milyen fajt választasz, nem mindegy, hogy mage lesz, vagy rouge, nem mindegy, hogy milyen fehyverre vagy spellre mész, nem mindegy hogyan osztod le a skill meg a statpontokat, mert mindegyik más és más lesz.
  • JaSoN HuNTeR #52
    Srácok de most az volt a kérdés hogy fizetös-e?
  • BlackArt
    #51
    Elmész ide:
    http://chronicle.ubi.com/
    Olvasol.
    Ha nem tudod olvasni, nem neked való.
  • JaSoN HuNTeR #50
    Hát ez nagyon gyenge.Mutason valaki egy olyan képet vagy nem tom mit hogy megöz hogy jó game...De ez fizetös lesz?
  • BlackArt
    #49
    Hehe, a legjobb pvp játék a még most is benne lévő sok bug ellenére, és annak ellenére, hogy gyakorlatilag annyi neki... Aztán még nem sok olyan játékot láttam, ahol a karidat ennyiféleképpen lehet fejleszteni...
    Hogy miért nem ismert? Egyszerű: havi 14 dollárba került a játék, és nem volt európai szerver, sőt európai nem is vásárolhatta, csak USA-Kanada. (Nekünk is úgy jött be, hogy kinti barátaink cimére vettük meg, pedig 2000-től benne voltunk a bétában) A grafikája nem nagy szám, ma már, de nem is az a lényeg :-)
  • Cassell
    #48
    Valóban az lett már március óta dehát lehet nem egy hatalmas valami ha csak ekkora visszhangot váltott ki itt az Sg-n is...
  • Cassell
    #47
    Na akkor ez most tényleg teljesen ingyenes? Mert a honlapon nem igazán úgy látom...
  • BlackArt
    #46
    Egyedül nem sokra mész ebben a játékban... de most ingyenes, és aki még nem próbált MMORPG-t, nosza itt az alkalom, ráadásul még mindig ez a LEGJOBB pvp játék. Javaslom a teszt szerveren kezdeni, ott gyors a fejlődés, és rengeteg drága cucc ingyen van.
    1-22 szintig maradj a kezdők szigetén, ott nem ölhet le senki
    23-tól lépj be egy guildbe, ez a legbiztonságosabb módja a fejlődésnek, na meg az életben maradásnak, mert innentől a pár védett várost kivéve BÁRHOL megölhetnek :-) (vagy csinálj olyan karit, akinek van trackingje, és folyamatosan lesd, az elárulja ha valaki közeledik)
    A cuccaid meg gyakran bankold az inventoryból :-)
  • Kiado
    #45
    A játék full ingyenes lett, én nyomtam is vele, de abbahagytam 22. szinten :(
    Jött egy ~70 lvl es player, aki az egész partyt halomra verte és minden cuccot elvett, üres inventoryval nem volt kedvem folytatni, nekem így nem igazán jön be egy game.
  • Bakutyin
    #44
    Szal ilyen kulcs kell??:D
    És akkor hány számjegyű a creditcard szám?...
  • Bakutyin
    #43
    Na jó, én ezt nem értem.
    Ezek szerint nincs trial?Vagy minek a kulcs? Basszus játszani karok vele!
    Már töltöm, de most elbizonytalanodtam:)
  • steweee
    #42
    tudna vki adni egy kulcsot hozzá ? persze free trialost, csak szeretném kipróbálni, mert úgy nem veszem meg hogy előtte nem láttam "előben is".a grafikája mindenesetre nagyon jónak tűnik a képek alapján
  • BlackArt
    #41
    Azt ker, de nem hasznalja ha nem engedelyezed.
  • BlackArt
    #40
    En mar lassan 4 eve nyomogatom, januarban abbahagytam atmentunk Lineage2-re de az azota unalmassa valt. Hiaba csicsas a grafika ha nem tudsz joforman mast csinalni mint farmolni... Nekem olyan barbi-oltoztetos jateknak tunik: az a lenyeg kinek van csicsasabb ruhaja meg fegyvere lol.
    Most ujra visszamegyunk Shadowbane-be, bar egyenlore nincsen sajat varosunk. Ha lennenek magyarok, az szupi lenne :)
    Sajna nem az europai szerveren vagyunk mert a klan amerikai, igy a Corruption a nyero...
  • Anthrax
    #39
    Hát ekkora hülyeséget ember nem látott.Bankkártya számot kér,egy 10 napos Trial verzióhoz is.
  • CarajoEsp
    #38
    Nem sajna. Ez a baj. Amúgy aha 6534-re adod meg a Credit cardod vagyis ez az uccsó 4szám akkor elfogadja:D Ezt harmadikra silabizáltam ki:D De franc se akarja ,hogy lekapcsolják:D
  • Dns5000
    #37
    hmm a vegen csak elindult ? :D
  • Jacek
    #36
    na gyorsban le is torlom:D
  • CarajoEsp
    #35
    Jaja.Csak idegesít ,hogy leszedem 4óra alatt ezek meg előtte meg sem említették. Jah és ha túlléped 10napot vonnak automatice:D
  • Jacek
    #34
    ez ugysem mozgatott:) Dragon Empiret varom meg a Horizons-t
  • Jacek
    #33
    nem mondom hogy termeszetes ezek hulyek:))
  • CarajoEsp
    #32
    Jacek most mondhatod ,hogy ez természetes ,de PalentSidenál sem kellett. Elmehet az Ubi az anyjába ezzel a rámenős üzletpolitikájával:D
  • Jacek
    #31
    lol
  • CarajoEsp
    #30
    Affene. Nem hittem volna ,hogy egy Trialhoz is kellhet Credit card. Hát akkor ez kimarad az életemből:D
  • CarajoEsp
    #29
    Van akinek megy? Mert ha valaki leszedte és lenne kedve talizni gamén belül szólljon.
  • Anthrax
    #27
    Na nekem is ugyan ez a hiba,! órát baszakodtam vele mire lejött,erre bejön valami dosos ablak és elszáll.
    Ezért csak 10 napos trial,10 napig kell vele baszakodni mig jó lesz ...
  • Jacek
    #25
    ehh nekem sem indul el:P
  • Xboxman
    #24
    Én csak annyit tudok róla ,hogy PVP-re van kihegyezve és elég frankó a grafixa...
    Az installer szerintem globálisan el van cseszve,
    szedd le mégecccer hátha jó(úgyis neked van "Nasa neted":)
  • Xboxman
    #23
    Szerintem úgy se helyes:P
  • Rincewind
    #22
    nagyon nem rossz na. :P