262
Írjatok server címeket plz!
  • seAke
    #1
    Sajnos a HBA server bezárt és szegény allstars topicosok nem tudnak hol dumálni!
    Írjatok légyszi server címeket!Köszi!
  • PResident Evil
    #2
    szánalmas:)
  • youth #3
    Miért nem csinálsz te vagy valamelyik haverod szervert annyi az egész hogy van egy TS server elindítjátok és kész (dúrván :)) a többiek meg rád csatlakoznak...
  • zoligamer
    #5
    Honnan tudom letölteni a TeamSpeak-ot???
  • Gyadi
    #6
    Ide lehet menni:
    193.109.252.107
  • Schlemmi
    #7
    Szintúgy jöhettek az én szerveremre is :)
    csnet.no-ip.com
  • Tuvok #8
    lool :))
  • datango
    #9
    *-*
    Ts server: phaeton.tx.hu:8888
  • datango
    #10
    Server : phaeton.tx.hu:8888

    /// x/100 ///
  • zsomborm
    #11
    Hogy lehet ts szervert inditani?
  • Harder
    #12
    Letöltöd a szervert és telepíted. :)
    Teamspeak 2 Win32 Server (RC2)
    http://www.goteamspeak.com/downloads.php
  • SzAbY
    #13
    Game Clanokat szivesen szponzorálunk ts szobákkal,ingyen. Érdeklődni: CrashBandi
    TS serverek: ts.chatx.hu, ts.rettenet.com
  • Rosalind
    #14
    Hali!

    Szorgalmasan végig olvastam minden Team Speak kulcsszavat megemlítő thread-et és senki nem válaszolt még arra a fontos és gyakran feltett kérdésre, hogy hogyan lehet saját servert indítani. Letöltöttem a lent említett Win 32(RC2) servert(vagy inkább nekem proginak tűnik), install, indítás és kijön a szokásos ablak, amin lehet új, előzőleg más által létrehozott servert hozzáadni a listához. Amit, szerintem, vágok. Viszont továbbra is fennáll a kérdés, hogy hogyan csinál egy hülye szőke magának egy új servert. Akár lenézően vagy megértően, de adjatok valami tanácsot, ha már választ nem tudtok, viszonlag fontos lenne.
    Előre is köszönök minden segítséget!

    Rosalind
  • Volo
    #15
    Szaby! A 2006 os évvel 1üt indult el a PHK klán! szükségünk lenne egy ts szerverre h eredményesebb játszunk! az msn címem: [email protected]
  • bubi
    #16
    GYERTEK IDE !!!!
    Team Speak IP: 195.56.146.104:28980
    Password: olg

    Keressetek meg egy SA-t és csinál neketek szobát!
    GYERTEK!!!!
    :-D
  • zsolt1225
    #17
    PLS valaki mondja meg hogy hogy kell szervert csinálni TeamSpeak 2-be ahová fel tudnak jönni az emberek PLS!
  • gordonmail
    #18
    a TS2nek mi az alapkódja?
    Azt hiszem a program megadta a telepítés végén (bár ebben nem vagyok olyan biztoss....) nemfogadta el sosem a kódot, amit megadott.....:@
  • zico87
    #19
    Igen telepítés végén adja meg ha a szerver részére gondolsz ! Ha nemtudod a jlszót rakd újra !!
  • Free
    #20
    nem kell újrarakni az első kódokat mint superadmin kód és serveradmin kód a log fileban lejegyzi. azt mindig az adtott rendszer dönti el hol a logfile de álltalában mindig a futtatható szerver állomány melett van egy server.log és abban benne van minden infó
  • Gyuszko
    #21
    Sziasztok!

    Mivel én már 2003 óta használom ts-t, így valamikor egy évvel ezelőtt csináltam egy magyarítást a klienshez. Innen le tudjátok tölteni (persze, csak akit érdekel :) ): TS magyarítás Magyar telepítő, stb.
    Ha bármi kérdés lenne a magyarítással vagy a programmal kapcsolatban, szívesen segítek. ;)

    Üdv, Gyuszko
  • geri777
    #22
    hogy lehet ingyen server csinálni ?
  • csente
    #23
    HOGYKELL SERVER cIMHEZ JUTNI?
  • csente
    #24
    Sziaszto Valaki segitene nekem elinditani ezt a kurva mikrofont???????????????????????????????????
  • csente
    #25

  • csente
    #26
    Miért nemtudok felkapcsolodni sehova mindig azt mondja hogy error?
  • Free
    #27
    kicsit konkrétabban nem lehetne?
    Milyen cím érdekel ?
    Neked van egy TS szervered és szeretnél neki egy domain címet? vagy ip címet? vagy van egy TS amit keresel de nem tudod hogy hol található?
  • Free
    #28
    Ezt is lehetne konkrétabban ?
    Hogyan Próbálsz csatlakozni és hova?
    A TS ek többsége clán TS amik jelszót kérnek belépéshez.
    Ha szabad TS re szeretnél felmenni, akkor meg unregiszterdként mennyél fel.
    A legtöbb hiba az szokott lenni, amikor az emberek a goteamspeak.com on regelnek és azt hiszok hogy ezzel regelik maguukat a TS szerverekre. na ez nem így van
    Ezért jó lenne vagy egy screenshot arról hogy mi a hiba ? vagy egy log. mert a csak ERROR azt is jelentheti hogy az a cím ahova fel szeretnél csatlakozni nem létezik

  • starweb88
    #29
    valaki feltudná tölteni nekem a szerver progit mert nem lehet letölteni a hivatalos oldalrol :S
  • Free
    #30
    Ez Érdekes nekem lejött minden verzió http://www.goteamspeak.com/index.php?page=downloads
  • starweb88
    #31
    igen de egészen 11 ig nem jött le semmi
  • zsolt1225
    #32
    Hello!
    Gyuszko, tudnál adni egy e-mail címet? Lenne pár kérdésem.
    Előre is köszi Zsolti.
  • Gyuszko
    #33
    Helló!

    Ment privátban! :)
  • bubi
    #34
    Ide lehet jönni 195.228.74.72:8793 !!!
  • Free
    #35
    Akkor most én is írjam be hogy ide lehet jönni ? :c)
    Hungarian Game TS Server -::- 193.109.252.107:8767
    Hungarian Game TS - MOHAA -::- 193.109.252.107:8768
    Hungarian Game TS - COD -::- 193.109.252.107:8769
    Hungarian Game TS - CS -::- 193.109.252.107:8770
    Hungarian Game TS - IL 2 -::- 193.109.252.107:8771
    Hungarian Game TS - WoW -::- 193.109.252.107:8772
    Hungarian Game Ts - S.W.G. -::- 193.109.252.107:8773
    Hungarian Game TS - Game Zone -::- 193.109.252.107:8774
    Hungarian Game TS-Battlefield -::- 193.109.252.107:8775
  • red bull
    #36
    Hello all! Tudna nekem valaki egy wh-t kűldeni NEM NEKEM KELL hanem egy haveromnak ha tudtok nagyonkönyi hogy kűldjétek el erre a cimre email:[email protected]

    Előre is THX!
  • starweb88
    #37
    ez de nyomi, vagyis szánalmas
  • Zik
    #38
    valaki tudna számomra nyujtani egy Team Speak servert???!!!
  • N0S
    #39
    nem neked mi?
  • Free
    #40
    mire kell ? annyi magyar Ts szerver van már , hogy duznát meg tiszát lehet vele rekeszteni. miért nem elég egy szoba eked? ha szoba kell és játékra kell akkor keress meg privben azt bármikor tudok adni. Ts szervert csak akkor ha olyan játékhoz kell amire még nincs szerver készítve. Nálunk
  • Free
    #41
    Azt nem fogm megérteni , hogy miért kell ennyi ts ha mindenki aki 1 bizuonyos gameval nyomja azokkal akar beszélni akik szintén azzal nyomják nem egyszerqbb odamenni, a széthúzás jhelyett hogy mindenkinek saját ts van sokkal scélszerqbb lenne összetartani. a különbözQ klános versenyek és kihívások is sokkal könyebben mennének.