14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • neménvoltam
    #100
    100.
  • Buddy
    #99
    köszi a cuccost :).....ott van nagyon......az elején még a másik kommentátor Schalkéból asszem megelőlegezte a Schalkenak a bajnoki címet.....aztán : ist es aus? was ist los in Hamburg? Ich rufe Hamburg.......nagyon tuti
  • Buddy
    #98
    és még mondják, hogy nem izgalmas a Bundásliga.....még az utolsó forduló rendes játékidejében sem dőlt el, ki lesz a bajnok......ennél jobban nem lehetett volna széthúzni
  • Buddy
    #97
    néztem hát....igaz véletlenül találtam oda, de ha már ment, természetesen végignéztem
  • Matarese
    #96
    Igen, megnéztem a honlapot.
    Égő.
    Mi lesz így a Bl-ben???
  • Matarese
    #94
    3-3 lett???
    Ki lőtte a harmadikat?
  • neménvoltam
    #93
    Nem arra gondoltam, az sajna tényleg nem volt benn. Most nézem azt a meg nem adott gólt nem Ballack lőtte hanem Pizzaro és nagyon nagy gól lehetett volna (ha megadják)
  • neménvoltam
    #92
    jaja
  • OPM
    #91
    azt a Ballack fejest én is benn láttam :)
  • neménvoltam
    #90
    Gól!!! 3-3
  • neménvoltam
    #89
    Ballack egy k**** nagy gólt lőtt de nem adták meg.
  • neménvoltam
    #88
    3-2
  • OPM
    #87
    Jörg Wontora volt a kedvencem, de a műsorvezető, Oliver Welke is nagyon király volt. Nézted azt a műsort, hogy Ran - Die ersten 100 Jahre? Az utolsó forduló után volt éjjel 1-től 4-ig :) Iszonyat jókis műsor volt, 10 évre visszamenőleg az összes szezon legszebb jeleneteit bemutatták, meg persze csomó poén is volt benne. Akkor még nem tudtam, hogy ezzel búcsúznak el :(

    Kivágtam a videó alól azt a részt:
    http://www.tar.hu/opm/bl2001.mp3

    Ezek a részek tetszenek belőle különösen:
    "Ein Herzschlagfinale wäre die blödeste, sinnloseste, doofste untertreibung die mir je eingefallen ist"
    "Ottmar Hitzfeld der Titelhamster"
    "Valencia wir kommen!" :)
  • OPM
    #86
    Jókis meccs :) 3-1 félidőben
  • neménvoltam
    #85
    Kezdődik a meccs
  • neménvoltam
    #84
    Nincs? ÉN úgy hallottam ma már játszik :(
  • Zoltanoo
    #83
    Makaay ma biztos nem, mivel még nincs meg a játékengedéje!!!

    Arra leszek kíváncsi, hogy mivel idén csak a ViaSat 3 közvetíti a BL-t, egy külön stúdióból, akkor remélem, nem a sok Bayern utáló buzi Sport1-es szakértőket hívják meg!
  • neménvoltam
    #82
    Tegyek be képeket az első edzéséről?
  • neménvoltam
    #81
    Pffff...
    alig várom a mai meccsüket! Kiváncsi vagyok Makaay vágja-e majd a gólokat! Idén Bl-re törhetnek!!!
  • Buddy
    #80
    sajnos nincs ard itthon.....Werner Hansch volt a tuti :))) Ein gefühlsvoller Pass...aaaahhhh...und.....das Tor.......néha meg üvöltött :))

    nem tudnád föltenni a sat1-es Bayern-győzelmet vhova? (mint a 2 mp3-at)
  • OPM
    #79
    Ezexerint te nem ismerted a RAN-t...
    akkora hangulata volt annak a műsornak, imádtam az összes kommentátort benne. A reklámok előtt általában vmi poént is benyomtak mindig. És a stúdió felszereltsége és elég mondern volt, ami a mostani ARDs műsorról nem mondható el...
  • Balo
    #78
    Nembaj ott az m1-en az összefoglaló :), csak túl későn :(
  • Buddy
    #77
    a Sat1-es ran nagyon jó kis műsor volt, kár, hogy nincs idén :(
  • Buddy
    #76
    idén jó lenne a triplázás....de ez nehéz lesz
  • OPM
    #75
    Itt a szöveg a RAN-ból :)

    Andersson und Effenberg steht da...und wer macht das?...ANDERSON...DRIN!DRIN! NEIN, ICH GEB ES AUF! EIN NOCH SENSATIONELLER, EMOTIONALERER, HOCH SPANNUNG SUPERLATIVE IST NICHT MEHR ZU FINDEN! DAS ALLEST IST NOCH NUR MIT EINEM WORT ZU BESCHREIBEN: WAHNSINN!


    Itt az említett jelenet, de nem a SAT1-es kommentátortól (érdemes megfigyelni, mennyire izgul a muki, látszik ő is bayern drukker :)
    http://www.tar.hu/opm/meistertor2001.mp3

    Itt pedig a pillanat, amikor megnyerték a BLt 2001ben:
    http://www.tar.hu/opm/cl_sieger2001.mp3
  • OPM
    #74
    nekem meg is van gépen az a Sat1-es műsor!
    Kárhogy nincs már RAN, helyette azok az amatőr ARD-sek csinálják megint a BL összefoglalót :(
  • Buddy
    #71
    Und, ist es aus? Ist Schalke Meister? Ich rufe Hamburg, was ist los in Hamburg?....und jetzt? Indirekter Freistoß für den FC Bayern München...die allerletzte Chance....der Ball ist freigegeben...Andersson...TOOOOOR! DER FC BAYERN IST MEISTER !!......aus und vorbei !!!

    vhogy így volt, a sat1-en néztem.....csak sajnos tudtam már, hogy ők lettek a bajnokok, mert aznapi tv-s magyar meccsen Knézy elpofázta :(....pedig milyen izgalom lett volna úgy végignézni a váltakozó kapcsolású összefoglalót, hogy nem tudom mi lett....huhúúú
  • Buddy
    #70
    Ahogy mondod

    Salihamidzic (Brazzo) a legjobb, csak sokszor lerúgják

    Nekem Zé Roberto annyira nem szimpi, szerintem nem illik a Bayernbe, de lehet, idénre már belejön
  • zaki
    #68
    az enyém meg így néz ki kb:
  • zaki
    #67
    jézus te beteg vagy :)))
  • OPM
    #66
    te látod? nekem nem jeleníti meg itt a fórumban vmiért
  • OPM
    #65
    nemtom mérnem rakta be...
    na mind1, itt a címe: http://www.extra.hu/psz/haz/Szobam.jpg
  • zaki
    #64
    szép X :D
  • OPM
    #63
    :))

    így nézett ki kb 3 évvel ezelőtt a szobám:

  • Balo
    #61
    WELTMEISTER!!!!
  • OPM
    #58
    AANDERSSON...TOOOOOORRRRRR...DER FC BAYERN IST MEISTER!!
  • Buddy
    #57
    Tetszik a hozzáállás :)...végre egy lány, aki ért a dolgokhoz
  • Buddy
    #56
    nini.....ez jó kis topic :)

    FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergeh'n, weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zueinander steh'n, FC Bayern, deutscher Meister, ja so heißt der mein Verein, ja so war es, und so ist es, und so wird es immer sein !!!
  • zaki
    #53
    nem azt mondtam, hogy mindenki a Real-nak szurkoljon. a világ legjobb csapata a Real Madrid ez tény.
  • zaki
    #52
    némat, 20, vagy 21 éves nem vágom