14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • Trunks
    #13777
    Na neeeeeee... Jó lesz a Citynél. Bejut velük a nyolcaddöntőbe, második lesz a bajnokságban, néha megnyerik a bajnokságot és mindenki boldog.
  • Effe88
    #13776
    "It wasn't easy to play for 80 minutes with 10 men, especially after that 3-0 loss at Barcelona. I'm actually very proud of the players." klasszikus pep:D
  • Effe88
    #13775
    Szavazzatok!

    ki a hibás?
  • bakkerman
    #13774
    Most olvasom aztakurvaeget ez mennyire a semmibol jott :O Lehet mar korabban megegyeztek csak meg megvarta Pep hogy mi lesz a BL-ben...
  • argo001
    #13773
    Sajtóhír: Guardiola megegyezett a Cityvel!!!
  • Effe88
    #13772
    Rafi ilyen mindenes:) Akár csatár akár szélső egy zseni:)

    Enrique állítólag lelépne ha triplázna idén, ezt olvastam legalább is.......aztán a fene se tudja
  • Trunks
    #13771
    Azt hittem Rafinha az új Lahm. Ezek szerint a gólokat is neki kéne lőni? :D

    Luis Enrique miért menne el? Most nyernek meg majdnem mindent. Guardiolát pont el tudnám képzelni a Citynél. Van elég spanyol, még odavinne pár öreget, aztán kész is a keret.

    Jó Pep.
  • Effe88
    #13770
    ja visszatérve a maira
    azért ez is megérne egy misét:D
    0-1 es hátrány
    74.perc lewa le-rafinha be!
    müller le-pizarro be!
  • Effe88
    #13769
    2016 juni 30.
    City? Oda nem a luis enrique megy? Szerintem nem fogunk tudni megszabadulni peptől:D
    Ez a mi keresztünk még 1 évig tuti, gyorsan eltelik:D
    Bár a nyakamat rá, hogy jövőre nem lesz megint ilyen sima a bundes........
  • Trunks
    #13768
    Meddig él a szerződése? Hátha kivásárolja a City. Azon nagyot röhögnék. Hátha vele tovább tudnának jutni a csoportból. Ja, idén már nagy mákkal sikerült. Negyeddöntőt azért erősnek érezném.
  • Trunks
    #13767
    Rafinha nem semmi játékos, Lahmot simán kiszorította a kezdőből! Szegény csak védekező kp-nak fér be... :( Szomorú látni amúgy mi lett a Heynckes-féle csodacsapatból.

    Dante meg nem hiszem, hogy bárkinek is kéne, aki látta a német-brazilt nyáron. Bár ha Guardiola távozna, hátha vinné magával. Xabi Alonsót biztos.
  • Effe88
    #13766
    szarjad le
    kedden jön az 5.:D

    csabi alonzó ma kipihente magát, kedden brutál formába lesz
    götze lőni fog 3 gólt kedden de ez is kevés lesz
    rafinha 3 gólpaszt fog adni, lahm 100 szerelést fog bemutatni a vkp poziba,
    jó lesz ez a kedd...
  • Effe88
    #13765
    Nem hiszem, hogy elküldik, sajnos. Szerintem kitölti a szerződését, magától, nem hiszem , hogy felállna, hisz évi 17 millió az évi 17 millió:)..
    Elküldeni meg nem merik, mert lehet még többet kéne neki fizetni...

    szóval folytatódik, (ezt az nso-n találtam de ide illik:D) "A "Hogyan építsünk le egy csapatot 2 év alatt" című sorozat újabb részét láthattuk."
  • mooo
    #13764
    Kösz nem kell,itt van nekünk a kis Szalai.
  • Gabe18
    #13763
    Hát ha valami csoda folytán idény végén Guardiola menne, akkor én neki adnám az imádott Rafinha-ját, meg mellé ajándékba Dante-t. Igaz nincs belőlük 10, mint ahány Rafinha-ra vágyott, de kívánom bárhová megy ezt a kettőt építse be alapembernek.
  • Mor3llo
    #13762
    ezúton szeretnék gratulálni a sorozatban 4. vereséghez
  • Effe88
    #13761
    nagyon jók vagyunk
    lényeg csabi alonzó pihent, reszkess barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    dantét hova tudnánk eladni? diósgyőr?
  • Effe88
    #13760
    Nem tudom, de már nagyon várjuk:)
    Fene se tudja, lehet ha idő előtt menesztik brutális végkielégítést kell neki fizetni, bár így is jól keres a szemétládája...
  • Trunks
    #13759
    Nem mintha ezen a meccsen múlt volna, de Guardiolát mikor rúgják ki? Vagy lehet örülni, hogy sikerült októberben megnyerni a Bundesligát és nagy nehezen sikerült elérni a BL-elődöntőt könnyű sorsolással, aztán ki sikerül esni 0-5-ös összesítéssel? Vagy bejelentette már a nagy Pep, hogy nyáron érkezik Xavi évi 10 milliós fizetéssel, hogy tehermentesítse Xabi Alonsót?
  • antijuve
    #13758
    na, jó a forma :DD i
  • Effe88
    #13757
    úgy is van:D
    reine piros, lahm le neuer be
  • Effe88
    #13756
    Ja és a legfontosabb!
    Jupp 70!

  • Effe88
    #13755
    igaz lényegtelen, de akkor is vicces
    lahm megint vkp az augsburg ellen, csabi alonso padozik (nyilván így kezdő lesz a barca ellen megint:D persze sajnos már ez is tárgytalan)
    martinez most is padon...
    ja és reinát is kurva sok értelme van ám védetni, kb semmi
  • Gabe18
    #13754
    Griezman se lenne rossz, de őt szerintem más nagy csapat fogja vinni. De Bruyne-el az a baj, megint egy riválist gyengítünk. De mivel valószínű ha nem mi, akkor elviszi más klub külföldről, így akár vihetnénk mi is...
  • Effe88
    #13753
    Bayern Munich are ready to spend €100 million this summer. Aleksandar Dragovic (Dynamo Kiew), Ilkay Gindogan (Dortmund), Angel Di Maria (Manchester United), Antoine Griezman (Atletico) and Kevin De Bruyne (Wolfsburg) could sign.

    Dragovic és De Bruyne jó lenne.
    Gündogan még viccnek is rossz.....remélem nem jön ide:D

    Gvárdiola itt van még?:D
  • Rdinho10
    #13752
    Am Ribery szezonjának is vége,gyulladása lett.
  • Rdinho10
    #13751
    Ez az amiről soha nem fog leszokni szerintem:D viszont a tehetségekhez nagy szeme van!
  • antijuve
    #13750
    a visszalépést úgy értem, hogy Pep még mindig azt játszatja, amivel a Barcát csúcsra járatta. Úgy hogy azt a játékot pont az a csapat végezte ki, aminek most a padján ül. Nevezzük akkor egy helyben topogásnak. Tavaly nem volt ennyi sérült, majd mindenki rendelkezésre állt, mégis borzasztóan sikerült az elődöntő.

    Ezen felül még variálgatja is a játékosok posztjait (jó, főleg Lahm-ét, de ez az egy éppen elég..).
  • Rdinho10
    #13749
    Teljesen egyetértek,viszont a legtöbb játékos nálatok véleményem szerint " jól lakott".Vb győzelem után motiválni őket?!hát nehéz feladat azért...persze lehet mondani hogy ezért kapják a fizetésüket,de nálunk ugyanez a helyzet volt,klubszinten mindent megnyertünk majd Vb-t is,aztán jött a lejtő.Most pedig még azok a játékosok is "éhesek" akik benne voltak a világverő csapatba.
    Utoljára szerkesztette: Rdinho10, 2015.05.07. 21:32:12
  • Effe88
    #13748
    "7-et? Mért nem mindjárt 10-et? " :D:D

    na ja
    jó lesz az 0-2nek is:D
  • antijuve
    #13747
    Sose tudjuk meg mi van ha Ribery játszik. Meg azt se, ha nincs sérültünk egyáltalán. Ez sajna így alakult. Ettől függetlenül már a Porto elleni idegenbeli meccs is nagyon rosszul nézett ki.
  • Gabe18
    #13746
    - Ez igaz, de a keret még sérültekkel együtt is erős, és a tavaszi BL ellenfelek nem voltak túl acélosak.
    - Nyilván HA megnyernénk akkor más lenne a megítélése, mert akkor működne amiket kitalált...
    - Senki nem mondta hogy minden meccse rossz volt, de tavasszal szinte az összes nagyobb ellenfél ellen gyenge eredményünk volt. (Wolfsburg,-M.gladbach-Leverkusen vereség, Dortmund a kupában kiesés, előtte Leverkusen a kupában is éppen csak meglett 11-esekkel, Schalke ellen x) Ergo a kicsiket agyonvertük mert a keret minősége még így is sokkal jobb mint azoké, de amint jött egy jobb, rendere bedőlt a taktika.
    - 7-et? Mért nem mindjárt 10-et? Momentán az is csoda lesz ha nem kettős vereséggel esünk ki megint, valami borzalmas gólaránnyal.
  • Rdinho10
    #13745
    Sztem nem lépett vissza hanem rájuk van erőltetve egy olyan rendszer ami abszolút nem illik erre a csapatra és ez egy komolyabb meccseken visszaköszön.Az meg még jobb hogy Guardiola is biztos vagyok benne hogy látja h ez nem megy csak egyszerűen nem képes újítani vagy belenyúlni a meccsbe...nálunk hányszor eljátszotta...Lassan nálatok is érik a fiatalítás program amit lehet meg kéne várni Guardiolával..
    Utoljára szerkesztette: Rdinho10, 2015.05.07. 21:27:13
  • argo001
    #13744
    Ezzel nehéz vitatkozni. Ami nem tetszik, hogy Pep már megint löki a demagóg "büszke vagyok a csapatomra, mert ennyi sérülttel is helyt álltunk és megnyertük a Bundesligát" szöveget.

    Tavaly azt mondta a BL-elődöntős vereség után, hogy idén jobban kell teljesíteni, eredményeket kell produkálni, különben lemond. Remélem, tartja a szavát...
  • Rdinho10
    #13743
    Azt aláírom hogy sok a sérült de véleményem szerint tegnap este Ribery is játszhatott volna akkor sem lettetek volna előrébb,viszont nálatok Robben a kulcs mint nálunk Messi szvsz.ja és majdnem kifelejtettem Neuer,hihetetlen a pali....
    Utoljára szerkesztette: Rdinho10, 2015.05.07. 21:24:00
  • antijuve
    #13742
    akkor is a jobb csapat nyert - meg tegnap is.
    Nekem azért nem tetszik ez a csapat, mert visszalépett vagy 3-4 évet. Igaz, hogy tényleg rengeteg a sérült, akik ráadásul rettenetesen meghatározzák a csapat játékát. Azért ha a Barcából is kivennénk a 2-3 legjobbját, ők is meg lennének lőve.
  • Rdinho10
    #13741
    És azt is hogy néha kiszakad a zsák,de ez a Bayern fényévekre van a bl-t nyerőtől.Arról meg annyit hogy mi tőletek úgy kaptunk 7-et hogy volt egy súlyos sérüléséből visszatérő kb 50%-os Messi,a padon pedig egy Kb haldokló edző :( (Isten Nyugasztalja) Kifogás nem kell mert kapura lövés nélkül lehozni egy Bl elődöntőt semmivel nem lehet megmagyarázni.
    Utoljára szerkesztette: Rdinho10, 2015.05.07. 21:16:34
  • Rdinho10
    #13740
    szép álom:) MSN trió vertek 111gólt míg a bayern csapatként 117;) idegenbe is nyerni fogunk!Egyébként hányszor leírtam hogy Pep nem fog újítani soha...nálunk pont kapott egy olyan keretet amihez stimmelt a filózófája,jó időben volt jó helyen kis túlzással,de ezeknek a németeknek láthatóan nem fekszik ez a stílus, bundásligában persze hogy nem jön ki,bár már ott is kaptátok a zakót 1-2 feltörekvő csapattól....
  • SzocsA
    #13739
    Amúgy meg azért úgy vagyunk BL elődöntősök, hogy a fél csapat sérült.
    Amúgy meg ha nem lennének sérültek és megnyernék a BLt mit mondanátok Guardioláról?
    Amikor a portó ellen rúgtunk 7et akkor nem mondtátok, hogy menjen....
    Visszavágón rúgunk egy 7est a barcának C csapattal, csak játszani kell.
  • Effe88
    #13738
    de jó is ez az sg bővítmény:)