9
Erről mit tudtok?
  • dikki*yysw
    #9
    De bazz, két cd, nem? :))))))
  • Mayday
    #8
    Kiprobaltam. Durva. Delete.
  • Shaman
    #7
    pont ez benne a lényeg.Megvették a HL2 motort,de nem akarták az elején ellöni:-)
  • Axon
    #6
    Én leszedtem és megnéztem.
    Aztán azt gondoltam, hogy valaki rossz tréfát űz velem.
    Még most sem akarom elhinni, hogy ez tényleg egy 2003-ban kiadott kalandjáték.
    SŐT!!! Daccos leszék és azért sem hiszem el.

    Nos a játék irányítása és egész külleme hasonlít a Myth-re, csak azt ha jólemlékszem úgy 1991-92 körül adták ki. Most meg hát... léptünk egy új évezredet.
    Egy rajzolt hajón vagyunk kiindulásképpen. Olyan rjzolt hajón amit a win98 beépített rajzolójával 8Paintbrus vagy miafeneaneve) 5 perc alatt bárki megrajzol. Aztán nyilak mutatják, hogy merre lehet menni és ha klikkelsz akkor a progi betölt egy újabb .jpg képet. Osztán ennyi az egész "fantasztikus" kaland, hogy rémegyszerű kis képecskéket töltöget befele és lehet elalélni.
    Ja!!! Mondtam már, hogy csak 640x480-ban hajlandó döcögni? Megfejelve ezt azzal, hogy megkérdezi átállítsa-e a windóz eredeti felbontását (ami általában ma már mindenkinek 1024x768 vagy 1280x1024 körül mozog) 640x480-ra, mivel akkor teljes képernyődön pompázik a "csoda". Megteheted, hogy ezt nem engedélyezed a kicsikének, de akkor magadra vess, mivel a képernyő közepén egy kicsiny ablakban kell silabizálnod a varázslatos grafikát, körülötte meg a hatalmas fekete semmi.
    Az is lehet, hogy az elején feladtam és néhány órai kemény játék után már egy szuper-hiper 3ds csodavilágba pottyanunk amit természetesen a DOOM3 grafikus mutorja vértizzadva varázsol elénk....
  • Mayday
    #5
    Mindenesetre en tegnap lerantottam, de meg nem tettem fel. Ha fenn van, beszamolok majd rola, de lehet, hogy delete lesz raja.
  • zaki
    #4
    itt a hivatalos honlap: http://www.virtuegames.com/

    hááát, szerintem sokat nem fogunk hallani a játékról, nem egy nagy durranás
  • zaki
    #3
    valami kaland játék, min hardverigény: Minimum System Requirements:
    CPU: 300 MHz or higher, Windows 95 or higher, 170 MB hard disk space, 6X CD-ROM drive, mouse, sound card :)
  • Mayday
    #2
    Ä Äú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-úÄ Ä ú

    Derek (c) Virtue Games

    ú Ä Äú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-úÄ Ä ú
    CD Count.......: 02 CDs Date...........: 08/2003
    Protection.....: -
    ú Ä Äú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-úÄ Ä ú

    Support the software companies. If you play this game BUY it!

    *** Release Information ***

    Game Notes:
    ~~~~~~~~~~~
    The islands of Derek are inhabited by a people called the Matteh.
    Most of the Matteh are in absolute darkness. for the last few centuries
    they have been controlled by a false religion called the Dalaq.
    The Dalaq destroyed the Holy Bible which was the only source of true light
    the matteh had. Then they wrote new Bibles in a language the Matteh could
    not read.
    Is there any hope for the Matteh? There is believed to be a secret group
    of sincere Matteh called the Qada that took copies of the Bible in the
    Matteh language and fled to a hidden spot in the mountians,
    but that was many years ago. Are they still there? Can they be found?
    Do you have what it takes to find them and set the matteh people free again
    by bringing back to them the Bible in their own language?
    Only you can answer these questions.
  • Mayday
    #1
    Sziasztok,
    Ugy vettem eszre ennek meg nincs topicja. Tudtok valamit rola?