48
IncrediMail
  • zaki
    #7
    a registry-ben, hogy takarítsam ki, mindent töröljek ami a incrediamil-lel kapcsolatos?
  • zaki
    #6
    1szerűen csak a legújabb verziót tudom feltenni, nem engedi felinstallálni semmilyen más verziójút
  • Ch_Slater
    #5
    a picsába a kérdőjeleket mindig lehagyom.tehát:
    és ugy akarod feltenni a régebbi verziót hogy még fennvan a legujabb?
  • Ch_Slater
    #4
    és ugy akarod feltenni a régebbi verziót hogy még fennvan a legujabb. mert akkor le kéne szedni az ujat és ugy megpróbálni felrakni a régit (amihez esetleg van mukodo crack)...
    +még a registry-t is ki lehet takaritani az uninstall után ha nem megy a réginek az installja
  • zaki
    #3
    senki?
  • zaki
    #2
    húúú, de hülyé fogalmaztam, mind1, gondolom azért lehet érteni
  • zaki
    #1
    hello emberek régebben megvolt nekem ez a progi, most újra fel akarom tenni de egész 1szerűen nem tudom!!! pontosabban fel tudom tenni, de crackelni nem tudom. leszedtem a incredimail.com-ról a cuccost (a legújabbat), és nem vágom, hogyan kell crackelni... csomó cracket szereztem be a Dc-dől, amit elvileg be kell másolni a bin könyvtárba, és el kéne indítani, de ilyenkor nem tudja feltörni, mert hiányzik neki vmilyen fájl. pedig van 1 csomag amit letöltöttem, amibe van 3 fájl (IncMail.exe;ImUtils.dll;ImLc.exe), bemásoltam őket a bin könyvtárba, de semmi extra. ja és más verziójú incrediMail-t nem tudok felinstallálni, mert ez írja ki: This setup of IncrediMail is older then your existing installation - please download latest version! most mi a fax van? mert nekem a legújabb progi van fent elvileg, de nem engedi feltelepíteni...