48
IncrediMail
  • Maximus4
    #48
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül mi lett a york féle naigen.extra.hu-s oldal új címe????
  • szilvacska1
    #47
    Sziasztok!
    Én is használom az incredimail-t,minden jól működik,egy problémám van csak vele,hogy a levélpapírt amit kiválasztok,nem küldi el.Tud valaki segíteni?Köszönöm
  • Wask
    #46
    Hogy tudom kiszedni az összes levelet az incrediből és mondjk átteni outlookba? vagy Windows Live mailbe??
  • Attila8805
    #45
    Hali all én beállítottam a programot a megadottak szerint de amiokr le akarom kérnia a leveleimet akkor -ERR authorization failed jön ki és kéri megint a jelszót meg a felhasználó nevet.
  • Evin
    #44
    Én nem használom a programot, de szerintem:
    incoming: a postafiókod szolgáltatója (pl mail.freemail.hu)
    outgoing: az internet szolgáltatód (pl smtp.t-online.hu)

    Mindkét beállítás meg van adva a szolgáltató honlapján.
  • kamadex
    #43
    Most szeretném telepíteni ezt a programot.
    A beállításoknál oda, hogy Incoming mail server,Outgoing mail server, ti mit írtatok?
  • Attila8805
    #42
    nekem van egy olyan problémám hogy beírkálok mindent és mindig kéri a kódomat és azt írja hogy nem jó a kód,pedig biztos hogy jó.
    De a mozilla thunderbird is ezt írja.
  • Raho
    #41
    Köszi!
  • macikukac
    #40
    Incredimail magyarítás Itt megtalálható: http://naigen.atw.hu/
  • Raho
    #39
    Van hozzá magyarítás???
  • macikukac
    #38
    rosszul installáltam egy magyarítást az Incredimail levelező klienshez.
    tudja valaki hogy lehet úgy uninstallálni hogy semmi ne maradjon belőle a gépen?
    A vezérlőpult-progr.eltávolítással nem lehet.
  • fenegyerek1
    #37
    Megoldodott!8 letöltöttböl egy sikerült. Na végre.
  • fenegyerek1
    #36
    Egyszerüen nem tud feltelepülni a program a gépemre.Installálás közben a felénél kb. megáll a telepitő csík,az animációk pedig mennek rajta.Amikor ki akarok lépni belölle felszólit hogy telepités allatt van.Három óra elteltével lekapcsoltam. Segitsetek!
  • CSOCSO
    #35
    SENKI?
  • zsani12
    #34
    Bocccs, hogy nem írtam... Rájöttem és köszi!
  • Crem
    #33
    huh...

    Ha semmenyire nem értesz hozzá, akkor nehéz dologom lesz elmagyarázni.
    Nézd meg a szolgáltatódal kötött szerződésedben, hogy mik a beállítások.

    Ilyesmit keress: Szerver információ
    bejövő levél server: mail.t-online.hu EZ AZ ENYÉM!!!!!!szal ha nem itt vagy előfizető akkor természetesen más...
    kimenő levél server: ugyan az...
  • zsani12
    #32
    és azon mit lehet állítani??
  • Crem
    #31
    valószínű nem jól állítottad be a postafiókot.
  • zsani12
    #30
    nincs itt senki??
  • zsani12
    #29
    hello.ki tud segíteni..nem akar se levelet küldeni, se fogadni... (incredimail)
  • Evin
    #28
    Ez egy magyarításnál alapkövetelmény. Vagy nem?
    Szivesen
  • Tolkien
    #27
    Köszönöm a magyarítást!
    Működik!:-)
  • CSOCSO
    #26
    van valakinek olyan incredimailje (exe) amiben meg nem fizetos a junkfilter???
    pls priviben kuldjetek
  • Evin
    #25
    Mivel ezt már nem én csinálom, nem az én dolgom. Ha a készítő gondolja, majd szól nekik.
  • Crem
    #24
    Hát ez lol!!!

    Gratulálok!!!!!

    Esetleg elküldhetnéd a fejlesztőknek is, mivel kb. fél éve amikor írtam nekik, azt válszolták, hogy nem tervezik a magyar nyelvre való átültetést...
  • Evin
    #23
    Van
  • Crem
    #22
    Tudtommal Nincs...
  • Tolkien
    #21
    Sziasztok!

    Nem tudja véletlenül valaki, van-e az IncrediMail-hez magyarítás?

    Köszönöm
  • kiszseee
    #20
    Hi all!

    Olyan gondom lenne, hogy eltűntek a leveleim az Incredimailből. Már nem is érdekel a dolog, a winyón megtaláltam a leveles mappákat, amelyekben még benne vannak az üzenetek. Ezeket az üzeneteket hogyan tudnám áttenni az Outlook Expressbe ?

    Előre is köszi
  • Sephi
    #19
    Magyaran most elindult amiutan leszedtem az ujjat a site-rol de megint akarja updetalni es aszongya nem tudgya... Task Manager-bol kiirtom a updatet es megyen a progi de idegesito hogy akarhanyszor elinditom meg kell ezt csinalni... szal valaki help?!
  • Sephi
    #18
    Hat en nagyot szivtam. Nekem nyaron kert egy upgradet a progi es anelkulel se indult. Amiutan upgredeltem ugye csomo cucc hianyzott belole mert aszonta vegyem meg. Vegre talatam crakcet hozza mire most az elobb megint akarta upgredelni de mivel crackelt volt nem engedi igy torolhettem le az egeszet :((

    Most letoltom az ujjat a netrol de lehet megint nem lesz hozza crack egy csomo ideig :(

    De suxx vazz...
  • zaki
    #17
    de lehet, hogy tényleg az a baj, hogy nem írtottam ki minden incredimail-es bejegyzést a registry-ben
  • zaki
    #16
    ja...
  • Ch_Slater
    #15
    de ezt akkor szokta kiirni ha már fel van telepitve egy és ami fenn van az ujabb...
    uninstall volt?
  • zaki
    #14
    most megpróbálom kiírtani a registryből az incredimail-lal kapcsolatos dolgokat, hátha
  • zaki
    #13
    nem tudom, egész 1szerűen ha nem azt installálom fel, amit letöltöttem a hivatalos honlapról akkor erre hivatkozik: This setup of IncrediMail is older then your existing installation - please download latest version!
  • Ch_Slater
    #12
    gondolom ha uninstall incredimail, utána egy registry cleaner, akkor kitöröl minden incr-mailre vonatkozo utalást mert már nincs fenn. és utána mehet a régi...
    vagy miközben installálod a régit megnézi a neten hogy van-e már újabb? (ez most jutott eszembe)
  • zaki
    #11
    meg jó ha regisztrálva van, minden progim crackelve van :)
  • zaki
    #10
    pl nem tudok skin-eket váltani, ha nincs regisztrálva, aztán a jobb felső sarokba az óra helyén tele van hülye reklámmal, stb...
  • Adi
    #9
    Zaki...
    Minek crack?