545
Railroad Tycoon III
  • BYpsilon
    #20
    nagyon kivancsi leszek ra, hogy 3d mennyire lesz elonye vagy hatranya

    az elso naon sokat jatzottam, megszunt a vilag ha leultem ele, egy teljes jatekmenetett akkoribn 8-10 ora alatt eg vegteben megcsinaltam, neha tobbszor is egymas utan :)

    a masodik elso kanyaban nem tetszett de aztan raereztem es az is jo lett
  • mafiahq
    #19
    király game lesz
  • zaki
    #18
    sztem nagyon kevés Tcyoon játék közelítette meg a TTDLX élményét (nekem a Rollercoaster is nagyon bejött)...
  • Borg
    #17
    Jónak tűnik, bár a városok kivitelezése ugyanolyan hányás mint az előzőben...

    Kérdés, hogy vajon a feeling milyen lesz. Mert az elözö rész khm hogy is mondjam, nem közelitette meg a TTDLX élményét...
  • zaki
    #16
  • zaki
    #15
  • zaki
    #14
    akit érdekel itt van 1 múvi a játékról
  • zaki
    #13
    hát akkor benyomok én is pár screenshotot :)




  • Astaroth
    #12
    tetszik!
  • Astaroth
    #11
    Huuu a 2-vel mennyit játszottam azt el nem tudjátok képzelni az tényleg király játék volt!

    ezt is le kell töltenem!
  • Botond #9
    mintha lett volna neki :-) még screenshot is meg minden volt benne,vagy a rrt2 topicjában futtata vki a 3t?végülis mind1,nem én vagyok a moderátor ugyse ;-)
  • zaki
    #8
    ja valami olyasmi :D
  • mafiahq
    #7
    ez valami vonat menedzser:) , jéé:)
  • zaki
    #6
    ja jó, csak kicsit félreérthető volt az a smiley
  • mafiahq
    #5
    semmi örülök ennek a játéknak talán még honlapot is csinálok hozzá magyar hq t
  • zaki
    #4
    drága barátom légy oly szíves, áruld már el, hogy most mi bajod van
  • mafiahq
    #3
    éljen
  • zaki
    #2
    itt a játék honlapja, ha ezt +nézitek kiderül az is, hogy 71 nap van még hátra a +jelenésig
  • zaki
    #1
    csodálkozom, hogy még nincs ilyen topic, pedig ez a játék is megérdemelne már 1et :)