Internetes Fogadások, Tippmix +18

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#166872
portugália 3-1rõl leadta 3 3ra 😄DDDD
ria-ria-hungaria
Ulvar
#166871
Kicsit módosítottam rajtuk.

4,5 fölé raktam a Barca meccset. És nem 3/4-ben hanem szimplán (unibeten jóval kisebbek már az oddsok kivéve az NHL meccsre, így nem érte volna meg).

Így is az össz odds ennyi lett: 23,66. Jóval kisebb mint a tiéd.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Shep
#166870
Az egész net tele a Ruch Zorovtól ilyenkor szokott elmenni, a helyedben én bepróbálnám az x2-t de akár egy páros gól is jó lehet.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

tippmix945
#166869
Iniesta,Keita,Villa,Puyol - nem lesz itt gond.

szomferi
#166868
én még tegnap néztem ki hogy megrakom, a lottózóban esett le hogy kedd van... 😄
így raktam egyet aznapra, 4/4 meccs ment el 😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Ulvar
#166867
Tetszik, ezt én is így megrakom, pontosan ennyivel 😄! <#eljen>

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

szomferi
#166866
itt a várható kezdõ estére:

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

szomferi
#166865
ja hogy áhá
hát ezzel jó poénkodni, de egy idõ után unalmas tud lenni számodra, gondolom én...

én mára egy ilyen kombit néztem, de nem tettem meg:

204 Neath - TNS V 2,05
215 L'Hospitalet - Barcelona: A mérkõzésen 0 vagy 1 (H), 2 vagy 3 (D), 4 vagy több (V) gól lesz V 1,98
188 Anaheim - Nashville V 2,33
198 Ruch Chorzow - Cracovia Krakkó H 1,80

Eredõ odds: 33,66549
Tét: 100 Ft
Max. nyeremény: 3365 Ft
Kombináció: 3/4 (4 alapfogadás)

valakinek hátha segít... amúgy a Barca kezdõ elég tré lesz, szerintem lehet rakni a L'Hospitalet gólt 1,90-ért...

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

w77d
#166864
arra, hogy amikor segítséget kértem, normális választ még nem kaptam... pl ilyet, hogy figyelj te hülyegyerek én biztos megteszem az X-et meg az Y-ont, de én nagyon nagyon érzem az XY-ont is...

helyette ilyenek vannak dögivel: Nehogy megtegyéé valamit.. mondmeg mit teszel ellene teszek...

na meg a kamu "segítségekrõl" nem is beszélve, amikor nem akarják páran, hogy arra tegyek, amire õk...

most nem konkrétan rólad van szó, hanem úgy a topic egymáshoz hozzáállásáról mostanság

szomferi
#166863
hát beismerem hogy rossz tipp volt, de senki se tette meg, nhl-ben amúgy se vagyok jó, néha vannak jó megérzéseim, ennyi, semmi több

de pl tegnap elõtte banánnak a chaten mondtam hogy tolja meg a Bears-t mert úgy érzem nyernek, de szoros meccs lesz, és lám nyertek is 4x odds-ért 😄

amúgy milyen ferdítésre gondolsz? mert nekem semmi ilyesmi nem rémlik

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Forza Italia
#166862
sportingbeten ma 1000 ft-ig fogadsz mobilon és ha nem nyersz visszatérítik a tétet. Hajrá srácok 😄😄

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

w77d
#166861
utólag már persze könnyû a dolog, elõtte meg mindenki ért hozzá.. te is erõltettet a Calgary-t, még gólt sem lõttek aztán... na meg amikor beírom normálisan és szépen, hogy segítsetek, egybõl mennek a ferdítések és a komolytalanságok...

szomferi
#166860
a tippet olyanok adták akik szerintem semmit nem értenek a hokihoz... de ha pl megkérdezed shepet, nhl/nfl témában elég jól tud segíteni
nfl-ben még tán én is

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Effe88
#166859
😄😄
van benne igazság amit írsz nem tudom miért nem megy inkább kaszinóba ott még is csak esélyesebb lenne😄😄

w77d
#166858
nekem nem megy, ezért próbálok rátok hallgatni, de azzal is csak a seggem törölhetem ki...

Shep
#166857
Az a hülye (nem tudok már rá mást mondani) szerintem már csak azért játszik ,hogy ha õ nem nyer más se, mert nem hiszem el ,hogy épp ésszel nem tudja felfogni ,hogy ez neki nem megy és a tengernyi fölös pénzét nem tudja máshogy elszórni.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Tigristank
#166856
Délutánra ezeket néztem:

Portugália U19 - Mo. U19 H 1.22
Szolnok - Paks H gól 1.42
Gyirmót - Videoton V gól 1.14 (Vidi gyõzelem 2.20-ért is kecsegtetõ, vagy X2 1.38-ért)

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

w77d
#166855
a lelked az enyéééém

demonsss
#166854
öcsém weed megteszi a Torontot és simán kikapnak hihetetlen

Ulvar
#166853
Mára tippek, Dean nyomán.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Attila8805
#166852
Remélem 😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

passatgt
#166851
Grat

Tigristank
#166850
Szerintem is simán kikapunk, fõleg, hogy Portugáliában vannak a meccsek.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

#166849
ha piti szorzós tippet adnék akkor ezt mondom:
Chesterfield , ruch , kosice ,portugália 2 v több gólt lõ

talán: nitra, sokolov gólt lõ
#166848
November 9.

Chesterfield - Tranmere
hazai sikert mondanék de csak is DNB-be!
egyéb iránt a 2.5 overt javslom mert 2-1es hazai sikert várok de félek ,hogy 1-1re fog végzõdni a találkozó.

Bohemians Praha - Sokolov
full 3 esélyes , vendég sikert is ki tudok nézni a meccsbõl
am talán 1.5 overt mondanék

Ruch - Cracovia
hazai! kedvenc lengyel csapatom 😄 (tj. biztosabb 1.38ért)
2.5 over

L'Hospitalet - Barcelona
A mérkõzésen 2,5-nél kevesebb (H) vagy több (V) gól lesz V 1,35
barca overektõl újabban félek plusz ez ugye kupa meccs így mindenki saját felelõsségre rakja meg az overt ilyen rohadt alacsony szorzóért

U19Portugália - U19Magyarország
H 1,25
Ahogy azelõtt nézegettem az u19 eredményeit most azt mondom simán kikapunk, talán hendivel is.

Dun. Streda - Nitra X
hazai csapat még nem ikszelt a bajnokságban , vednég csapat meg kurva sokszor játszott döntetlent! Viszont a bibi az ,hogy a vendégek viszont nagyon régen nyertek így a vendég is benne van a pakliban.

Presov - Z. Moravce
páros a gólok száma

Slovan - B. Bystrica
08.13-án 2-1re nyert a slovan idegenben , hazai pályán elvileg hozniuk kéne a kötelezõt (de hát ilyen elven vártam én az oxford gyõzelmet is ma...)

Kosice - Ruzomberok X
nagyon-nagyon poén szelvényre mondanám csak , ez a leg gyengébb tippem 😄
ha nem lesz X akkor hazai sikert várok..
portugál liga-kupa meccseken minden találkozóra azt mondom hazai siker fog születni de ezek csak nagyon halvány megérzések.


Bangor - Airbus
hazai gyõzelem 1.25 de hát én ennyiért ilyet nem teszek , nem éri meg...

Neath - TNS
szeot. 7-én a tns 3-0ra nyert a hazai közönség elõtt... a nealth hazai pályán veretlen (6-1-0) viszont a tns utóbbi 10 mérkõzésébõl 9et megnyert míg 1szer döntetlent játszott.
Nagyon három esélyes ez a találkozó de ha mondani kell valamit akkor inkább legyen egy laza X. (talán 0-0 , 2-2)

A szelvény így is kinézhet. (akár 5/4be is meg lehet játszani , már ha esetleg van olyan akinek van felesleges , "kidobható" 500ft-ja)
210 Chesterfield (H) vagy Tranmere (V) jut tovább H 1,75
202 Ruch Chorzow (H) vagy Cracovia Krakkó (V) jut tovább H 1,38
190 U19Portugália - U19Magyarország H 1,25
195 Dunajska Streda - Nitra D 3,05
196 Kosice - Ruzomberok D 2,80
Eredõ odds: 25,78013
#166847
azárt nem rossz tippet adtam tegnap !
a tutinak vélt 4es szorzó elment míg a poén 10es meg jött...
oxford szépen kikapott 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ulvar
#166846
Nekem tökéletes lenne az X. Már csak a Clyde-nek kéne egyet rúgnia és imádkozni hogy a brazil brigád is Xel... 😄.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

demonsss
#166845
XD jaj

FERNANDINHO1997
#166844
Balaton ?XD

milk4
#166843
Pázt+,Bala town rúgjon már egy gólt mert különben tükön lövöm magam.<#boxer>

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

szomferi
#166842
én oda igazából félidõ H-t akartam tenni, de látom hogy kupa, mondom legyen akkor X a félidõ, hát nem lett... nem jött a kombim, de legalább nyertem puttón 400ft-ot 😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#166841
brentford 1-0
over 1.5 félidõre 1.9 volt , mondom rakom mobilon meg (mert ugye 11 nap fogadás utan jár 2500 bónusz , szorzó követelmény mondjuk nincs csak annyi ,hogy naponta kell 1k értékben mobilon fogani)
mire megkötöttem volna a fogadást látom a monitoron ,hogy 2-0...
na most over 2.5et raktam 2.1ért
az 1k bónuszt raktam fel rá...
FERNANDINHO1997
#166840

demonsss
#166839
Fgadjunk davixx amait mustafa beírt meccs tipp :Mustafa Demir
‎********************-************** tıp:1/0 OR 2/0 ODD:15 INBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOXXXXXX !!!!

Az oldham meccs

FERNANDINHO1997
#166838
21:30 Rochdale v Preston North End < 3♥ ♥
KAFA FİXED !!!
ORAN:3-15
😄 😄 😄


EZMIT JELENT ? pls valaki segitsen 😄

FERNANDINHO1997
#166837
<#idiota>

Shep
#166836
Hát tudod kiknek van szerencséje 😄

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

FERNANDINHO1997
#166835
LooL akk csak nekem volt ekkora szerencsem xd

Shep
#166834
Hát ezzel a tempóval sokáig fog tartani 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

szomferi
#166833
persze, most adom el a parkettát a szobából és pörgetek 😄
össze kéne ott pörgetni 250ft-ot és áttolnám a sportfogadásos részlegre, neten is kéne játszogatni kicsit...

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Shep
#166832
Akkor gondolom ezzel téged is odacsábítottak és töltöd is felfele a számládat, hogy tovább pörgethess a fáraós játékon. 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

szomferi
#166831
nekem is pont ennyi jött, érdekes 😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

FERNANDINHO1997
#166830
308 HUF Nyertes Egyszeri 497 HUF Labdarúgás Debreceni VSC v Vasas BudapestHalf Time Over/Under 0.5 GoalsOver 1.615 +0.5 Nyertes Nah már van 998 Ft om xD

FERNANDINHO1997
#166829
de vicc volt.. xD nekem is ennyi volt erre a 9. pörgetésnél 3 sor betalált xd

Shep
#166828
€ 0,12, bámulatosak ezek az ingyen pörgetések. Jackpotot elnézve a kutya nem játszik rajtuk ezért így próbálják növelni a JP nyereményt hátha lesznek balekok akik játszanak majd rajta.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

FERNANDINHO1997
#166827
INGYEN PÖRGETÉS MA sportingbeten ! 808 Ft jött xD

zaki
#166826
baze, kiv vagyok kik fognak játszani 😄

#166825
egy szót nem szoltam a tétedhez.

Ulvar
#166824
<#eljen>

igyekszem, még meg kell találnom a legjobb utat magamnak.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Ulvar
#166823
Rendes profitot? ÉN játszok...az hogy mekkora összeggel az én döntésem. Nem vagyok dús gazdag, így óvatosan teszek. 3 meccset megjátszottam Xbe...ennyi. Szerencsém volt mert a Brescia az bunda meccs volt...nagyon. Ennyi. Egyszer bejöhet.

Filóztam hogy ma is teszek egy ilyet csak duplában, és akkor 3x 100 HUFér...hát az se lett volna rossz, de egyelõre tesztelgetem ezt az új fajta taktikát. Ha összeszedek pár ezret lehet bátrabb leszek, de egyelõre ez van...

Mai tippem (mondjuk poén mix-nek; bár meggondolandó)

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC