Internetes Fogadások, Tippmix +18

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FERNANDINHO1997
#166972
majd beírhatnád hogy miket raksz 😄D

penge25
#166971
rengeteg idom van netezni melóhelyen, kinézek 5-6 elég esélyes meccset és minden statisztikát megkeresek róluk, és a legjobbak bent maradnak.

#166970
stratégiával nyomod, vagy csak úgy "simán" ?

penge25
#166969
egyszeri nyereményem a rekord 50k-ból 119k, de volt 50k bukó is persze, meg 30k is, de összességébe 122+ excelbe vezetem menyit vesztek nyerek 😊

FERNANDINHO1997
#166968
nekem 4.000 volt a legtöbb eddig :$ bár tudom én még csak 14 vagyok xd

penge25
#166967
Én amugy max 3 meccset teszek meg, de általában 1-2 õt de akkor elég nagy összegekkel 10.000, 20000 50000 volt a max tétem

tviktor91
#166966
Lesz az még 0 is . Ha arról van szó h feltedd erre akkor inkább ne.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

penge25
#166965
Egyébként friss tipp mix-es vagyok kb 2 hónapja tolom 122k+ ba vagyok idáig 😊

demonsss
#166964
Chicago stem is nyer + NY Rangers is jó sztem nyer mindkettõ

tviktor91
#166963
Akkor nem.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

penge25
#166962
Sziasztok! Szerint ezt megéri megtenni tipp mixen?

078. Chicago - Calgary tippem Chikago nyer ez 1.9 odds
074. NY Rangers - Carolina tippem NY Rangers nyer 2 odds

Elég sok pénzt tennék fel rá 😊

tviktor91
#166961
Mutatok is gyors egy szelvényt amire büszke vagyok.😄DD

lopezre 3-as odds , hypo szarra 6-os odds, ez így kapásból 18..nhl X-re kb 3.8 lehetett ami 68.4-es odds...ami a téttel szorozva .: 4.514.400 Ft


Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

tviktor91
#166960
Lejárt a ban lejárt a ban lejárt a ban.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

demonsss
#166959
De igen Európa legjobb csapata , nézd meg milyen cspattal álltak fel a selejtezõkbe szinte sose a legjobb csapatukkal , aki meg azt mondja , hogy a Spanyolok a legjobbak lásd Portugál - Spanyolt 4-0 , viszont annyit hozzá tennék hogy talán a Németek vannak olyan szinten mint a Portugálok , de úgy érzem ezt az Eb-t a Portugálok nyerik

Ulvar
#166958
Ezt most nem mondtad komolyan ugye? Nem vagyok egy nagy foci guru, sõt, fogadó mester se vagyok...de ha Európa legjobb csapata akkor miért voltak csoport 2.-ak éppen hogy....Egyedül a jobb gólkülönbségük miatt lettek 2. ak a DÁNOK mögött, és Norvégiával volt ugyanannyi pontjuk...Azért ezt nem nevezném Európa legjobb csapatának...sõt.

Nem megfeledkezni arról, hogy a Bosnyákoknak 20, míg a Franciáknak 21 pontjuk volt csoportjukban. Ez is kicsin múlt, hogy nem egybõl a Bosnyákok jutottak ki.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

demonsss
#166957
20.000 Fttal raktam a továbbjutásokat , de ti most tényleg azt hiszitek hogy nem jutnak ki ? Mikor Európa legjobb csapata ! elég érdekes feltevés ez részetekrõl

Tigristank
#166956
Akkor rakd meg több 100.000 Ft-tal, ha annyira 100%...

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Ulvar
#166955
Egyetlen dolog biztos...a halál!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

demonsss
#166954
de tudo mert a portugálok 100% hogy kijutnak

Ulvar
#166953
Sose tudhatod...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

demonsss
#166952
Felesleges volt rá ez a 100 Ft is erre a szelvényre , ez tuti elment

Ulvar
#166951
Mai meccsek... arra fogadtam inkább, hogy ki jut tovább, mint a meccs hosszabbítás elõtti kimenetelére. (Már ahol még ez a tét) A többi az egyértelmû...Bízom a Portugálok bénaságában, és a Bosnyákok továbbjutásában.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Shep
#166950

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

szomferi
#166949
jaja, de oda-vissza vágós, szóval benne lehet a bukta... a törököket jó szorzóért adják viszont <#eljen>

na én húztam Debrecenbeeeee

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#166948
Mind a ketten cyprus,fehérorosz és társaik kaliberû csapatokon rágták át magukat... A bosnyákok 1-1 et játszottak a franciákkal a Portugálok kikaptak a Dánoktól vitin 0,3 az index és valóban bármi lehet...

Attila8805
#166947
CSak én gondolom úgy hogy bosznia ellen illene nyerni a portugáloknak?

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

#166946
Bennem tisztán él hogy 3 éve akkor még jócskán nem nagykorúan kedvenc csapatom szezon nyitó gyõzelmében bízva rászántam egy ezrest erre a mókára és két 1,15 ös meccsel kiegészítve nyertem 3000 forintot olyan érzés fogott el ami megpecsételte ezt a dolgot, magamnak hazudnék ha azt mondanám hogy megbírom állni azt hogyha van 500 am ne dobjam meg a tutit ....Általában a héten nyerek egyszer aztán szépen lassan elvesztem az egészet😊 Dehát talán ez így egy olcsó móka nem? Tegnap a Brazilok leáltak a 37. percben illetve a reál kosár is elment egy ponton, az angol fiúk hozták az elvárhatót

DarkSector
#166945
Az durva én meg játszok itt 100ft-okkal....:S

Hát nemcsodálom hogy abbahagyja.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#166944
összesítésrõl beszélünk.. pár éve alatt simán
figy ha 40ezereért rak egy mixet vagy 100k-t egy szelvényre akkor szerinted olyan nagy összeg az az 1-2-3 milla? fõleg ha több évi veszteségrõl beszélünk
Effe88
#166943
nem tom szerintem 3-4 millás minuszba lehet

tippmix945
#166942
A Moldova ellen mutatott játékuk alapján...

szomferi
#166941
ja, sejtésem szerint eddig olyan 20 misit biztos eltapsolt

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

DarkSector
#166940
ne vicceljetek má...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#166939
milliókat...

cesc fábregas

DarkSector
#166938
Kemény.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#166937
jóval többet
DarkSector
#166936
Ilyen nagyon veszítettél? ezreket? tízezreket? vagy többet?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Effe88
#166935
<#zavart2>

tippmix945
#166934
+holland-svájc X2

#166933
nem bírsz kiszállni , egyszerûen ez nem megy, aki régóta fogad és abba akarja hagyni az nem tudja max akkor ha nincs mibõl fogadni.
Ha egy pici félre tett felesleges pénzed is van a malac perselyben akkor bizony nem bírod ki ,hogy ne fogadj.
max. annyit tudsz tenni ,hogy hetente 1 szelvényt teszel de az hogy 1-2-3-4 hónapig egyáltalán ne fogadj az nem fog menni, szerintem...
Effe88
#166932
jó csak görög orosz 1x
ciprus-skócia meg x2
úgy jó lesz!

Effe88
#166931
na
szerintem jól döntöttél!!!<#eljen>

viszont most is lehetne maseratid
jó ki kvatroportékat 97-98asokat 3-4 millába lövik

w77d
#166930
gyerekek végsõ elhatározásra jutottam ma:
Kiszállok, nem játszok többet, és ez már tuti

Egy kicsit átértékeltem ma a dolgokat, és ha az eljátszott pénzt összeraktam volna inkább, akkor nem egy szaros Cadillac-el csapatnék, hanem mondjuk Maseratival.

Tényleg nem megy nekem a dolog, de nem azért, mert nem értek hozzá, hanem megmagyarázhatalan okokból akármire rakok az elmegy. Meguntam, ilyen szintem veszteni már semmi értelme sincs. Mert ha mondjuk úgy menne hogy felváltva vesztek és nyerek, akkor semmi baj sincs, de ezt az állandóan vesztést meguntam.
Az eredményeket továbbra is követni fogom, mert érdekel és mostantól tényleg a meccsek élvezetére koncentrálok.

#166929
most látom hogy rosszat másoltam be, a ciprus-skót az X2 <#vigyor2>
#166928
sõt... 6-7%

#166927
7-8%...

DarkSector
#166926
Svájc nem jobb a hollandoknál?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#166925
Szerintetek esélyes? Az orosztól kicsit tartok...
DarkSector
#166924
Szerintem tuti nyernek de hogy 3-4 gol háát...😊

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#166923
Penarol Xelaju meccsen létezik hogy dönci lesz vagy Xelaju nyer???

Vagy Penarol fog nyerni mindenképpen?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"