Internetes Fogadások, Tippmix +18

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tigristank
#167451
Vajon az Ajax elcseszi-e? 😊

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Shep
#167450
Twente mikor kapja az egyenlítõ gólt, hát persze ,hogy 90+ -ban. De rohadtul unom már a 90+ -t.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#167449
tényleg most jut eszembe , pár napja írtad ,hogy végleg abbahagyod XD
de mondtam én neked ,hogy nem tudsz kiszállni mert képtelenség fõleg akkor ha egy kevéske kis apród is van ami nem létfontosságú
w77d
#167448
üdv pár nap múlva, én sem bírtam tovább XXD

demonsss
#167447
Na jó fiúk , lányok úgy döntöttem befejezem a fogadást , teljes mértékben felidegelt az elmúlt hét és a mai nap 40k-t vesztettem addig szállok ki még pluszba vagyok , megköszönnöm mindenkinek ha jó tippet adott és megraktam egy jó ideig nem leszek , úgy hogy isten veletek és további sok szerencsét By demonsss

w77d
#167445
kurva bayern

banok
#167444
igen

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

#167443
tv2 melyik meccset adja ? MU-Benfica ?
banok
#167442
PSV gól kéne.

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

w77d
#167441
necces... 16 perc alatt nem jutottak el a kapuig

szomferi
#167440
fú, úgy látom a Bayern a legerõsebb kezdõjével állt ki, remélem megcsapják a Dortmundot egy négyessel <#vigyor> <#eljen>

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Zsolti9014
#167439
Tavasszal volt ilyen, talán a BetClic-nél, vagy már nem is tudom, hol. Azóta nem láttam sehol.

Hajrá Magyarország!

szomferi
#167438
hát a sportfogadásban semmi sincs ingyen...

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

precision
#167437
hát ja, most semmiképp nincs rá keret, pláne nem annyi amennyit a betlic -re kéne berakni, hogy érvényes legyen rám a promóció

Bazinga!

w77d
#167436
gyanítom nem tudna pénzt befizetni valami okból kifolyólag, azért keres ilyen lehetõséget..

szomferi
#167435
kell kell, de visszakapja a pénzt, szóval kockázat nélkül fogadhat, szinte ugyanaz 😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

w77d
#167434
na jó, de befizetni ott is kell, õ pedig nem szeretne

szomferi
#167433
hát olyan nincs, ez a betclic a legjobb ebbõl a szempontból, hogy ha buksz is, visszakapod a pénzt, és azonnal ki is veheted onnan

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

precision
#167432
thx, utánanézek

de mindenképpen olyan kéne, ahol adnak egy kis gyakorló zsét, akár 1-2000 HUF -ot, hogy megnézzem milyen ez az egész

Bazinga!

szomferi
#167431
fogadsz, és maximum 11e ft értékben visszakapod ha buktad a fogadást, de olvasd el a részvételi feltételeket, mert én nem vettem még igénybe

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

FERNANDINHO1997
#167430
nekem anno olyan volt h 6.000HUF- ot befizettem és rá kb. 1 perc mulva ott volt a számlámon a 12.000HUF. 😄

szomferi
#167429
4 Bayern München - Dortmund: A mérkõzésen 2,5-nél kevesebb (H) vagy több (V) gól lesz V 1,55
40 Valencia - Real Madrid V 1,60
190 G. Anderson - T. Jenkins H 1,20
144 Bosna Sarajevo - Barcelona V 1,02

Eredõ odds: 3,03552
Tét: 300 Ft
Várható nyeremény: 910 Ft

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

precision
#167428
és azt hogy lehet igénybe venni?

Bazinga!

szomferi
#167427
a betclic 11k-s kezdõbónusza ilyen pedig

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

jAsOn VoOrHeEs
#167426
Jól van, látom Fortuna asszonyság továbbra sem hajlandó téged sem lepippantani, és végre a kegyeibe fogadni. 😄D

Tegnap 4 meccset tettem 1,5 overre (1 osztrák, 2 holland, 1 német), és a bundesliga2-ben a 3 meccs közül 1 lett 1,5 under, a másik kettõ 2,5+. Mondanom sem kell, hogy melyikbe tenyereltem bele. 😄

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

#167425
Na tegnapi 11-es szopó cszka után ma tettem már egy meccsre gól tipp... 11-es kaptak, kihagyták 😄😄😄😄😄😄

Egymás után 2x így szopni, azért van tehetségem 😄😄D:😄

precision
#167424
aha értem...

köszi a választ!

Bazinga!

#167423
Ha csütörtök reggel utaltam bwinre van rá esély hogy ma/holnap megjelenjen a számlámon? Mert olyat olvastam, hogy a kifizetéseket teljesítenek hétvégén is(bár lehet másik fogadóiroda volt...), de esetleg a befizetéseket is?

FERNANDINHO1997
#167422


És hogy ne csak zöldítsek:
667 HUF Vesztes Egyszeri 0 HUF Labdarúgás Sydney FC v Central Coast MarinersTeam 1 Half Time Over/Under 0.5 GoalsOver 2.15 +0.5 Vesztes

w77d
#167421
olyan nincs, hogy ingyen kapsz bónuszt, olyan meg a legtöbb oldalon van, hogy befizetsz egy bizonyos összeget és õk megduplázzák..

precision
#167420
Hello!

Tudtok mondani olyan sportfogadás oldalt (akár magyart vagy külföldit is) ahol adnak "no deposit bonust", azaz egy kis aprópénzt, hogy ki tudjam próbálni a sportfogadást élesben, a saját pénzem kockáztatása nélkül.

Csak azért kérdezem, mert poker esetében szoktak ilyenek lenni... nemtom, hogy fogadásnál van e ilyesmi.

Elõre is thx!

Bazinga!

FERNANDINHO1997
#167419
Mai tippjeim: Ami ''prémium tipp'': Düssledorf gól 1.16
DVTK gól 1.16
PSV 1.28
Bayern meccs 2,5 over 1.57
Real meccs 2,5 over 1.5
Megérzések: BATE 1.28
ST. Pauli gól 1.20
Werder gól 1.28
Evian gól 1.33
Milan gól 1.18

tviktor91
#167418

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Tigristank
#167417
Jagiellonia velem is kicseszik, bár már mind1, a másik szelóm volt a lényeg. :S

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

FERNANDINHO1997
#167416
masik valszeg elmegy://

tippmix945
#167415
Lyonban mi történik?<#sniffles>

Effe88
#167414
jók azok nekem elhiheted hozzák amit kell😄😄

Tigristank
#167413
Targu Mures-t én is néztem, csak aludtam délután, és lemaradtam róla + románokra amúgy se raknék. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

FERNANDINHO1997
#167412
Slach Wrochlaw gól már nagyon- nagyon érik 😄D

Effe88
#167411
jó tippek!!!<#eljen>

bár kicsit hamarabb kellett volna átnézned a dolgokat
targu mures gól szépen jött 1,65ér
+mág rubin gól is jó volt😊

Tigristank
#167410
Ott is van, ezaz!

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Tigristank
#167409
Lyon gól nagyon érik a meccs alapján. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Tigristank
#167408
Estére pár tipp:

Lyon gól 1.17
Jablonec gól 1.10 (2 meccse nem lõttek gólt + õk lõtték a legtöbbet a bajnokságban)
Charleroi gól 1.10 (sajna ezekre elég kicsi odds van, de a gyõzelem is rakható, a vendégek idegenben eléggé bénák)
Jagiellonia gól 1.38 (2 meccse nem lõttek gólt)
Kaiserslautern - Bayer Leverkusen under 3.5 1.30 (a 'lautern nem kap sok gólt + nem is lõ 😄)
Oþelul Galaþi - Sportul Studenþesc H gyõzelem 1.40
Gimnástic - Guadalajara V gól 1.44 (Gimnasic 2 meccse nem kapott gólt)
Den Bosch - Apeldoorn over 2.5 1.30
FC Eindhoven - FC Volendam V gól 1.28 (hazaiak 2 meccse nem kaptak gólt, bár összesen is csak 8-at kaptak... ahhoz képest kicsi az odds 😄)
G.A. Eagles - Sittard over 2.5 1.40 (bár a Sittard 2 meccse nem lõtt gólt + ebben a felállásban se lõtt 2 meccse, szóval az õ góljuk is rakható ugyanennyiért...)


Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

#167407
Ja persze elsõre Sportingbet bevágta 2-1, hogy belõtték, majd szépen visszaírták, szóval még az is szopat szokás szerint 😄😄

#167406
Na nekem se szabad fogadnom úgy néz ki 😄😄

3 nap után tettem egy Cszka gólt 1-1-nél. Megtettem rá 2 percre Cszka 11-es. KIHAGYTÁK, majd rá pár perccel kaptak egy gólt 😄😄

tippmix945
#167405
Lyon-Rennes ilyen felállásban évek óta 1-1.

ffxi
#167404
Ez tetszik.
Kaiserslautern-Leverkusen: 1-1

Fákjúal!

tippmix945
#167403
Lyon-Rennes:1-1
Kaiserslautern-Leverkusen:1-1
<#eljen><#nevetes1>

tviktor91
#167402
Csak megpaskolta😄

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..