Internetes Fogadások, Tippmix +18

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#176959
Hát azért, aki francia 1 re tesz, na annak is csúszik a gépszíj egy kicsit 😄😄😄

Effe88
#176958
nem elég hogy francia 2re raktál még a francia 3ból is rakosgatsz???!!!
há normáliss😄😄

w77d
#176957
és a Nimes a végén le xel... pofánlövöm magam

w77d
#176956
kurva Laval szarakszik...

szomferi
#176955
ezért is mondtam hogy az Evian tuti nem fog kikapni, az odds már érdekes volt...

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Forza Italia
#176954
na akkor Pascera gyõzelem meg is van 😄

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

Effe88
#176953
há evvan én mind 2 cs gólt raktam 😄😄
vége ugyan az😄😄

w77d
#176952
Laval gyõzelem kéne...

#176951
De ez a márszej qrvara egy nagy nulla stat alapján azt hinné ember fúú milyen faxa 9 kapuralövés, na abból 8 kb olyan erõs rúgás volt, mintha egy 87 éves nénike rúgta volna 😄😄

+ semmi ész nélküli játék, szélrõl ész nélkül beadás be se néznek van e ott egyáltalán valaki csak rúgják úgy ahogy sikerül az jólva.. 😄 90%-uk ellenfélnél kötött ki 😄😄

#176950
Hát vagy többet bukok 😄

Effe88
#176949
pikk-pakk vissza nyered😄😄

#176948
Na effe ezért szoktak én olaszokra + franciákra max 2 k tenni 😄😄

Na akkor -1,5k helyett -9k <#taps>

#176947
Messinél ez 10-bõl 16x gól 😄😄

#176946
Megint evian LOL 😄😄😄

#176945
Mondjuk az Evian se semmi balfék 😄 már rég 4-0 lehetne, most is mit szart el csávó te jó isten 😄😄😄😄

#176944
Hát ez a márszej ótvar fos 😄😄 Lesem a meccset, dehát....

Effe88
#176943
hát rakj még mára mellé valamit
pl,derby gól+arsenal gól

Effe88
#176942
lesz!!!

#176941
Effe lesz márszej gól? Mert akkor megtolom 😄😄😄

#176940
Arsenal gól is alap lenne mára, dehát 1,2 ért tesz a faxom rájuk 😄 Fõleg a közös múlt miatt :ASD:AS😄:AS😄as

Effe88
#176939
lol😄

#176938
Franciákra + olaszokra max 2k 😄😄😄D:

Effe88
#176937
1500al???<#wow1>mik ezek a tétek nálad???😄😄
mennyit hozna amúgy 500ft???

#176936
Hát eléggé 😄 1500-al megdobtam a góljukat, 2 meccse nem lõttek mondom most csak szépítenek már erre lazán kaptak 2-t 😄😄

Forza Italia
#176935
Marseille megint szopik de nagyon 😄😄

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

demonsss
#176934
Mocsadék BATE kapja össze magát

tippmix945
#176933
azért a Catania nem tartozik a "tuti" kategóriába. 😄

tippmix945
#176932
Dean ezt a Bologna-Juventus H-t hogy gondoltad? 😊

JohnnyNapalm
#176931
Jó napot
Ez nálam a mai döntés, mai és holnapi meccsek, az én szememben a forduló talán legbiztonságosabb ajánlatai:

Southampton - Ipswich H
Reading - Portsmouth H
Arsenal szerez gólt Milan ellen
Cesena - Catania V
Westham - Watford H
Lyon szerez gólt Apoel ellen

eredõ: 14,24775

ReszegKoldus
#176930
Mert valami oknál fogva Narusco blogja néven van berakva 😄

“Well, if crime fighters fight crime and fire fighters fight fire, what do freedom fighters fight?”

FERNANDINHO1997
#176929
Hát én az egyébnél nem látom..

Rash87
#176928
Már írták,h hol van....
"Egyéb"

Glory, Glory Man. United!

FERNANDINHO1997
#176927
Valaki linkelje mar be pls Matt blogjátt !!!!

Effe88
#176926
és nem kaptak....mondanám, hogy rekord de még a dinamo zágrábra emlékszem aki szintén 10 meccsen át nem kapott gólt...

Effe88
#176922
ez a brescia ma se kap gólt??😄😄
mi van ezekkel 10.meccsük lesz akkor már zsinórban valami nagyon összeállt arrafelé????!!vagy csak bunda???😄😄

szomferi
#176917
tõled se, ennyi ésszel mire is számíthattam volna... na mindegy, a színvonal megint megvan, Dean takaríts!

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Effe88
#176916
😄😄

#176912
Köszi! Van még mit tanulnotok azért!!! 😄😄

Effe88
#176911
jó tipp volt<#eljen>


😄😄

rooney8
#176910
zwolle, münchen grat 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

szomferi
#176909
haha 😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#176908
Ja lõ 😄😄

#176907
"hát olyan sokat ne várj tõle😄😄"

Mert mi a baj vele? Igényes és a bejegyzések tartalmasak, egyben szórakoztatóak is. Ráadásul ezt a blogot azért hozta létre, hogy akiknek elege van az itteni életbõl, azok a jobb remény érdekében járjanak oda.
Az egyetlen probléma, hogy szûkös az olvasótábor. Viszont az szánalom, hogy egyesek a chat-boxban mások nevében írogattak, hogy jöjjenek vissza SG-re. Azért csinálja ezt az egészet, hogy segítsen nekünk (mert az SG-seken kívül nem sok ismerik a blogot sztem), erre sokan így hálálják meg vagy le se szarják. Ezen el lehetne gondolkodni.
Ezzel nem azt akartam mondani, hogy most a jó nép csõdüljön át oda, de a normálisabb réteg látogathatná gyakrabban és írhatna ÉRTELMES és a TÉMÁHOZ KAPCSOLÓDÓ dolgokat, észrevételeket, mert sztem már tett annyit az itteni emberekért, hogy ennyi legyen a minimum.
Na peace, eszmecsere folyik 😊

cesc fábregas

csuxxxeee
#176905
Szerinted lesz Levante gól? Mert megtettem apróval. 😄

demonsss
#176904
Ezek a tények most magadba nem láttod a hibát én nézd csak te adsz rá okot , hogy folytassam ennyi

csuxxxeee
#176903
Köszönöm, és elnézést, hogy nem bet365-ön néztem meg. :S

#176902
Na nekem mára ennyi volt

Nantes gól
1,36x

szomferi
#176894
hát 1x benéz egy évben, de ami itt megy, nem csodálom hogy nem marad, asszem anno is azért ment el, mert már akkor elkezdõdött ez a folyamat

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

FERNANDINHO1997
#176893
Mi matt Bloggja ?? 😄 Kív. vagyok rá.

rooney8
#176892
tényleg mi van Matt-el? mikor utoljára voltam itt aktív, akkor még azért lehetett látni itt is 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.