211987
image-BD73_519E93E2.jpg
  • hunbasser
    #66
    ha megnézed,akkor a horvátoknak nem volt annyira nehéz csoportjuk,csak a németek voltak igazán ellenfelek,és igazából csak a németek ellen játszottak jól.
  • II Rocky II
    #65
    jók voltak igen jók.a svédek kitámadtak és hát igen :D
    persze volt kapufajuk is 2-1 az orszoknak :Ocsak ne hogy a hollandok tol is azt kapjuk mint a portugáloktól :S vagy horvátoktol:S
    csoport 100% aztán kiesnek:S
  • hunbasser
    #64
    nem láttam az oroszok svédek elleni meccsét,de azt mondják,hogy nagyon nagyon jók voltak az oroszok,és elképzelhető,hogy eddig csak altattak(ugyanez mondjuk elképzelhető az olaszokról is)
  • II Rocky II
    #63
    ez igaz..én a többségre mondom h 90% portugál továbbjutást remélt:S várt fleg a látottak alapján is sztem:S
    de a rendes jatekidőbeli győzelem engem meglepett.a végén vártam h a kapus kijöjjön és üres kapu legyenXd
    na hollandia nyer az a mai tuti tipp :)
  • hunbasser
    #62
    miért lepődtem volna meg? német győzelmet vártam.
    akár ebről van szó,akár vb-ről,a végén elődöntőben vagy döntőben mindig ott vannak,mert tudnak az igazán nehéz helyzetekben is nagycsapatként játszani,a portugálokon ez nem látszott.ráadásul levették a pályáról ronaldot,azt sehol nem voltak a portugálok,tudtam hogy nagyon fogják fogni ronaldot.

    tehát nem,egyáltalán nem portugál győzelmet vártam,úgy gondolom sokan túlbecsülik a portugálokat,szvsz sehol nincsenek ilyenekhez,hogy olasz,spanyol,francia válogatott...jó,persze most az olaszok és a franciák is elég gyengusok,de azért nem kell annyira túlsztárolni őket.szimplán jó csapat,ennyi,a legnagyobbak közt azért még nincs ott.
  • II Rocky II
    #61
    a portugál eléégé meglepi volt hoyg kikaptak.
    azért ne mond h nem lepődtél te se meg:O
    hiszen a tippmix meg mindeki a portugálokra voksot volna.
    szal sztem a hollandokkal jól jársz mert nyerni fognak.
    kérdés pogbrebnyak(vagyhogyirjak) jácciké vagy sé:???????
    de holland győzelem 3-1
    :S biztiből 2-1 is megteszem lehet :D
  • hunbasser
    #60
    viszont a félidő D vége V így nem jött be :\ a rendes játékidő végén kellett volna az a török gól :D viszont megteszek holnap egy olyat ezerrel,hogy hollandok rendes játékidőben győznek,aztán ha az bejön,akkor másnap meg a spanyol-olaszra teszek olyat,hogy a spanyolok tizenegyesekkel nyernek,meg az első félidőt ott megteszem x-re,csak bejön.
  • hunbasser
    #59
    na,hát azért a német-portugál az sehol nem volt meglepi szvsz...
  • II Rocky II
    #58
    ez kurva nagy volt a végén drukkoltam h egyenlitsenek és törökök menjenek tovább..
    mert igy német-török meccsen legalább lessz gó sztem. a horvát-németen nem hiszem :S ezek a horvátok nem golerősek :S
    éreztem h nem lövik be a büntetőt ..
    ilyenkor azokat sajnálom akik kihagyták :S
    am ez a bilic nem roma?naon ugy néz ki:S
    na mind1.
    2 negyeddöntőn 2 meglepi eredmény született szvsz holnap a hollandok továbbmennek az oroszokon sztem :S meglepődnék ha nem
  • II Rocky II
    #57
    most vmeik meccsen ikszelni kéne :O
    és erre ma van lehetőség habár a többi mérk-en is benne van de a 6 mecs között ugyis lessz iksz és ha less zakkor a pénzed 3szorosat kaphatod vissza tutira..
    1-1000ft
    2-2000ft
    3-30000 ft és igy tovább..:D
    akkor van szívás ha nem lessz iksz :S bár illene legalább egynek lennie :D
  • hunbasser
    #56
    és mégis kikaptak...:DDDDD

    viszont van itt valami,ami szerintem elég sanszos:

    horvát-török első féldiő:D vége V 7,80 :O
  • II Rocky II
    #55
    mára sztem a görögök lönke gólt és a svéd oroszon meg mindkét csapat gólt lő :S
    hacsak nem lessz olyan mint a német meccs,mert akkor ideges leszek:S
    tudnillik a szitu ugyanaz.
    a svédeknek jo az iksz is :(
  • II Rocky II
    #54
    nem jött be -.- :@
  • hunbasser
    #53
    sztem ez a szelvényed most bejön
  • II Rocky II
    #52
    hihetetlen ez a török meccs, a végén minden összejött -.-
    igy elment a szelvényem is.
    ma sztem a német meccsen 2.5 gol felett lessz a gólok száma
    lengyel horvát meg ikszr tippelném
  • sz4bolcs
    #51
    török portugál nyert.
  • hunbasser
    #50
    hát,a végén általában 3-4 szöglet mindig garantált.van olyan is,amikor egymás után jön 3 szögi.abban bízok,hogy elég hajtós kis meccs lesz,és hol a csehek fogják beszorítani a törököket,hol pedig fordítva.szar lenne azt látni,hogy a középpályán folyik a harc.reméljük nem így lesz
  • II Rocky II
    #49
    bwin ? hmmm.
    én a sportingbeten vok :D
    és bárnom hogy nem tetem meg az oroszokat 2000 el kb:S
    féltem naon ehelyett megtettem h mindkét csapa lő golt:S hát persze hogy nem jött be :D
    majd ma a csehek lönek golt meg a portugál meccsen 2.5 nél több gól lessz.

    én arra törekszem hogy apránként de +-ba legyek az egyenleget illetően :)
  • II Rocky II
    #48
    ez igy igaz,annyit tennék hozzá:
    mindkét csapt hajtani fog mert tovább akar jutni,és épp ezért naon sok szöglet lessz.főleg ha vezetnek a csehek akkor a végén azzal huzzak majd az időt:P
  • hunbasser
    #47
    jahh,meg a portugál meccsre egyértelműen portugál győzelmet tettem.valahogy úgy érzem,hogy nem fognak kiengedni,mert nem szabad,ha már egyszer lendületben vannak,abból nem szabad kiesni,és éppen ezért fogják megverni a 0 pontos Svájcot.vagy lehet,hogy mégis megkegyelmeznek nekik,és az egyik pontot leadják? :\ remélem,hogy nem.
  • hunbasser
    #46
    a cseh-törökre olyat tettem,hogy 12 vagy több szöglet lesz.az eb-n eddig nem volt sok szöglet,most hátha lesz.a cseheknél van pár jól fejelő játékos,meg akik eléggé magasak is,ott van Koller,Újfalusi,biztos sokat fognak majd próbálkozni beadásokkal,amik majd levágódnak szögletre,nameg gondolom sok szögletet is ki szeretnének harcolni,mert a pontrúgásokból mehetnek valamire a csehek.a törökök szintén,ott van Servet,magasabb mindenkinél :D
  • II Rocky II
    #45

    mára Csehország-Törökországon cseh győzelem lessz.
    De nagyon tuti az ,hogy 1.5 feletti gól lessz a mérk-en!!!4
    illetve Portugália-Svájc D
  • hunbasser
    #44
    becsatlakozok roki :]
  • II Rocky II
    #43
    nos mára én a holldaia-olasz meccset érzem döntetlenre.
    elvégre még 1 dönci sem volt az eddigi meccseken és hát valjuk be döntetlen nélkül nem szabadna hogy lemenjenek a meccsek :D
  • II Rocky II
    #42
    hopsz..senki nincs aki tippmixel ?
    mára tippem:
    csehek és a lettek nyernek :]
  • II Rocky II
    #41
    Elindult a Szerencsejáték Zrt. új, internetes sportfogadási játéka - „Itthon játszik!” – A Tippmax biztonságos online fogadást ígér

    Budapest, 2008. április 28. – Tippmax néven új, kizárólag interneten és sms-ben játszható sportfogadási játékot indított ma a Szerencsejáték Zrt. A Tippmixben eddig nem szereplő fogadási típusokat is felvonultató játék a külföldi fogadóirodák nyereményszorzóival versenyképes oddsokat és biztonságos online fogadást ígér.

    A Tippmax azok számára kínál a korábbiaknál még színesebb, változatosabb fogadási lehetőségeket, akik nem csak egy-egy kiemelt fogadási eseményre, hanem annak részleteire, mozzanataira, egyéb történéseire szeretnének fogadni. Ezek közé tartoznak például a labdarúgó mérkőzéseknél a gólszerző személyére, sárgalapok számára, kosárlabdánál a két csapat által összességében elért kosarak számára vonatkozó fogadások. A Tippmax bevezetésével a Szerencsejáték Zrt. olyan eseményekre, például tenisztornák mérkőzéseire is fogadási lehetőséget kínál, melyekkel eddig a gyorsan zajló események miatt a Tippmix nem minden esetben tudott lépést tartani.

    A Tippmaxon az átlagosnál magasabb nyereményszorzókra lehet számítani, a kötés előírások pedig a jelenleginél kedvezőbbek lesznek a fogadók számára. Míg a Tippmixen a játékosok eddig általában heti két fogadási ajánlat 200-200 eseményéből választhattak, a Tippmax akár napi 255 fogadási eseményt kínál.

    A Tippmax egyik legnagyobb előnye a külföldi online fogadóirodákkal szemben, hogy a Szerencsejáték Zrt. magyar, állami tulajdonú vállalatként garantálja a fogadók biztonságát, a nyeremények teljes kifizetését.

    „Az online fogadáshoz olyan érzékeny adatokra is szükség van, mint a bankkártya, illetve bankszámlaszám. A játékosok jelentős részét visszatartotta az internetes fogadástól, hogy a piacon eddig jelenlévő irodák jogi helyzete rendezetlen – mondta el Székely Gábor, a Szerencsejáték Zrt. vezérigazgatója. – A Tippmax mögött a Szerencsejáték Zrt. évtizedes játékszervezői tapasztalata áll. Ahogy a Tippmax szlogenje is mutatja, a fogadók „itthon játszanak”. Biztonságban érezhetik magukat, és arra koncentrálhatnak, ami valóban fontos: a játék örömére.”

    A játékra legegyszerűbben a www.szerencsejatek.hu oldalon lehet regisztrálni. Már regisztrált játékosaink ugyanúgy érhetik el a Tippmax játék kínálatát, mint a Tippmixét. A fogadáshoz banki átutalással, bankkártyával, mobil telefonos univerzális vagy m-com-os egyenlegről való feltöltéssel vagy a bármely lottózóban kapható Szerencsekártyával lehet feltölteni a belső egyenleget. A nyereményeket – minden esetben nettó összegek, melyeket semmilyen további adó és levonás nem terhel – a Szerencsejáték Zrt. a játékos belső egyenlegén tartja nyilván, és azokat a játékos kérésére, a játékos által megadott bankszámlára utalja át.

    A Tippmax elindítása újabb jelentős lépés a Szerencsejáték Zrt. bukmékeri típusú játékainak fejlesztésében. Az év elején a hagyományos Tippmix nyereményszorzói változtak kedvező irányba egy adózási jogszabály-módosításnak köszönhetően, és a kötésekkel kapcsolatos szabályok is megengedőbbek lettek. Mától ezen a játékon is újabb fejlesztés történt. A Tippmixen heti kétszeri 255 esemény közül választhatnak a fogadók.

    * * *

    A Szerencsejáték Zrt.

    A Szerencsejáték Zrt. Magyarország legnagyobb szerencsejáték-szolgáltatója. A számsorsjátékokat, sportfogadásokat és a sorsjegyeket kizárólagos jogkörrel forgalmazza az ország egész területén. A cég a hazai szerencsejáték-piacon 50 százalékot meghaladó részesedéssel rendelkezik. A termékeket a felnőtt lakosság kétharmada, mintegy ötmillió ember vásárolja rendszeresen. A Szerencsejáték Zrt. megközelítően 1350 alkalmazottat foglalkoztat.
  • II Rocky II
    #40
    San Jose-Dallas -t Vnek érzem :)
  • II Rocky II
    #39
    hali van itt olyan aki szokott tippmixet játszani?ha igen akkor nyugodtan osszátok meg a tippjeiteket,és elemzést is nyugodtan irjatok :)
  • livan
    #38
    Gyertek http://tippmix.blog.hu most induló oldal, legyünk minél többen! osszátok meg tippjeiteket!
  • [Jakuza]
    #37
    Bwinen sikerult mar valakinek OTP szamlara utaltatni ?
    Ha igen privizzen ram legyenszives.
  • Subw00fer
    #36
    :D jó hogy akkor nem játszottam... tuti magyarra tettem volna:)
  • Hegeace
    #35
    megyaokra nem szeretek fogadni. a norveg meccsen elszaltak a mixesek.. rank volt kissebb odds valahogy igy volt : 2.15 2.75 2.45
  • Subw00fer
    #34
    holnap megyek egyébként és kemény leszek :P megteszem a magyar-törököt x-re.
  • Hegeace
    #33
    Hosszutavon neten jobban megeri fogadni egyebkent egy ijen szelvenyt mernek tolni: Magyar-Torok V, Sved-Spanyol X, Gorog-Norveg V, Angol-Makedon 1.fi H, Ormeny-Finn V.
  • Subw00fer
    #32
    meg még valamire, de az nem ugrik be :P
  • Subw00fer
    #31
    gáz... :D nagyon picikbe. de így kell kezdeni szerintem... amúgy: Német-Grúz,(Németo.) Bulgária-Hollandia (Hollandia),
  • Hegeace
    #30
    mire ha szabad kerdeznem ? :D
  • Subw00fer
    #29
    úgy a poén. én mondjuk kezdő vagyok, tehát a kicsinek is nagyon örülök.
    egyébként ma kezdtem el. mármint ma fogadtam először.
  • Hegeace
    #28
    meg persze csak kell sok jo tipp meg szerencse, en a nagy tete egy meccsre modszerrel nyomtam ami gyakorlatilag dupla vagy semmivel ert fel...
  • Subw00fer
    #27
    de ha csak kicsiben játszom az megéri?