Válaszolsz, Kérdezel, Válaszolnak

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

videobaby
#90297
nem, pedig általános adó vagyok vcs szerint. az is tuti, hogy el sem fogadnám. rengeteg jobb megoldás van, mint vért transzfundálni.

van tisztítóprogi a gépeden?

chhaya
#90296
Azt hiszem tavaly, pontosabban nem emlékszem.

Szoktál vért adni?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90295
kifejezetten ott fogalmam nincs. munkaalkalmasságin van szemvizsgálat, az is elég volt, az valamikor decemberben volt. olvasás, színtévesztés, ilyesmi vizsgálatok voltak.

mikor voltál vérvételen?

Fresh Duke
#90294
Kb sose, van elég saját gondolatom.
(Jah, bocs. <#wilting>)

Mikor voltál utoljára szemészeten?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90293
álmon halós, ásítozós. nem unalom miatt, hanem eleve.
(téves infó a macskás dolgod. nálunk ma is esett, nem is kicsit, mégis ki-be járkáltak a macsekok)

milyen gyakran használod a kész kérdéseket a topikban?

Fresh Duke
#90292
Nem olvastam.

#90290: Elég a macskára ránézni. Ma is döglött mindegyik, holnap tuti esõ lesz. ^/_\^

Milyen volt a napod?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90291
utóbbi verzió a biztosabb 😄 ha épp megy a tévé és pont az van benne, akkor odafigyelek azért.

aztaa, te értetted amit össefirkantottam arórl, miért kék az ég? (már lefagytam agyilag, álmon halok, nem akarom értelmezni mit sikerült összeírnom 😄)

chhaya
#90290
Nem, csak macskanyávogást. 😄 Apum tud beszélgetni a kakukkokkal, de nekem nem sikerült eltanulni. 😞

Minden nap nézel idõjárás-elõrejelzést, vagy reggel kinézel az ablakon és kész? 😄

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90289
direktbe uncsi, csak mész és lõsz játékkal nem szoktam. viszont, akcióplatformmal, akcióval szoktam, abban is kell lövöldözni, kardozni, bármi.

tudsz utánozni madárhangot?

#90288
Szoktam, megnyugtat.

te?
videobaby
#90287
az ózon visszaveri a napsugárban lévõ fehér színt és így bontja fel. a molekulákon szóródó napfény miatt van a kék szín. na meg a szennyezõrészecskék miatt is. de mindenképp a fénybontással van összefüggésben. röviden, tömören.

szoktál lövöldözõs játékkal játszani?

chhaya
#90286
Majdnem minden fõzõcskénél szoktam, amikor túl türelmetlen vagyok és kóstolgatni akarom. 😄

Miért kék az ég?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90285
általában colgate, aquafresh, de mindbõl csak a gyengébbik ízt.

mikor égetted meg a nyelved forró étellel/itallal? (én pár órája 😄)

chhaya
#90284
De, nagyon... egész nap zombi voltam, és ahogy hazaértem, fokozatosan ébredek fel. Pedig ma tényleg korán kellene aludni. :/

Köszi megint. 😊

Milyen fogkrémet használsz?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90283
igen, sokszor csak azért indulok el, mert sétálni van kedvem. a végén úgyis lesz valami 😊
(gratula megint 😊)

te nem vagy álmos? (hihetetlen, de ma el is aludtam ébresztõ után.)

chhaya
#90282
Egyrészt az, hogy megdicsért melóban a fõnök, másrészt pedig a konzulens nagyon elégedett a szakdogával, én is kaptam egy csomó puszit érte kollégától. 😄

Szoktál minden cél nélkül sétálgatni?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90281
francia rakott krumplit csináltam, millió puszit kaptam érte, 'hugimmal' meg végig nevettük a hazafelé utat melóból.

neked?

chhaya
#90280
Nagyon, a fehéret különösen.

Mi volt a legjobb dolog a mai napon?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90279
majd meglesem 😊
nem is tudom, ez inkább kapucnis felsõre, vagy blézerre, átmeneti kabátra vonatkozna, pulcsit max kabát alá szoktam venni télire.

a szedret szereted?

chhaya
#90278
Van, szeretem személyre szabni a dolgaimat, ahogy nekem tetszik. (Melóban is szinte csak az én asztalomnál vannak személyes holmik. 😄)

Pulcsit hordasz szívesebben, vagy ugyanolyan vastag kiskabátot?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90277
azt sem figyeltem, hogy ilyet lehet 😄

neked van?

chhaya
#90276
Van, számomra is érthetetlen. 😄

Van valamilyen háttérképed beállítva itt sg-n? Ha igen, mi az?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90275
hogynepersze, naná 😄

van, aki nem szeret nassolni?

#90274
Változó, van mikor olyan jól sikerül hogy még én is ámulok bámulok.

Szeretsz nasizni?
videobaby
#90273
amikor megéhezem, de kb. éjjel 2 felé már tuti.
#90271 éjfél után már igen 😄

körzõ nélkül mennyire tudsz szabályos kört rajzolni?

Fresh Duke
#90272
Biztonságérzetet kelt, mert egy jó rúgáshoz elengedhetetlen, hogy a tartóláb erõs támaszt adjon, és ezt leginkább egy sportcipõ tudja biztosítani. Továbbá kényelmes, és nekem gyakran kell futnom ide-oda, és arra is tökéletes. Plusz, minden ruhához passzol. (De azért öltönyhöz öltönycipõt húzok.)

Mikor szoktál általában vacsorázni?

A heavy cost. I pay it gladly.

Calver
#90271
ha éjfél körül kell futkároznom, az holnapnak számít? azon kívül nincs semmi betervezve

milyen lábbelit hordasz legszívesebben, és miért sportcipõ?

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#90270
délelõtt dolgozom, délután ablakot akarok majd takarítani. (nem akarok, de nem ártana). lehet, helyette elmegyek sétálni inkább, ha nem lesz vacak az idõ 😄

neked milyen program lesz?

Fresh Duke
#90269
Nem tudom, nem rémlik.

Holnapi program?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#90268
szövet volt mindig is.

mikor kaptál képeslapot meglepinek?

ressy14
#90267
megeszem, mondjuk így

bõr, mûbõr vagy inkább szövet ülõgarnitúra/kanapé?

Dum spiro, spero.

chhaya
#90266
Itt esett. :I

Egészen jó, csak álmos vagyok eléggé.

Szereted a marcipánt?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90265
Szerintem az igénytelenség legnyilvánvalóbb jele. (Persze, lehet ezt kozmetikázni, de a tényen nem változtat.)

#90250: És nem esett. ^/_\^

Milyen a kedved?

A heavy cost. I pay it gladly.

dartonite
#90264
Aha altalaban van,az oldalbordanak tetszik.En meg utalok borotvalkozni szal kenyelmes.

Neked is tetszik?
chhaya
#90263
Kakaó, mindig kakaó. Illetve néha kávé, amikor elfogy a kakaóm. Mint ma. 😞

Van szakállad / tetszik a szakáll?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

dartonite
#90262
En mindig el tudok aludni.Akarhol,akarmikor.Ha leteszem a fejem,kb mar alszom is 😊

Igy kora reggel kave v kakao,tea?
videobaby
#90261
magamban mérgelõdök, azon elmélkedve, hogy sikerül-e elaludnom, mire kelnem kell 😄 volt, hogy ittam 1 pohár langyos tejet, de nem használt. volt, hogy elõszedtem egy unalmas könyvet, attól csak a fejem fájdult meg, próbáltam tévét nézni, hátha elaltat. volt, hogy feladtam, vártam, hátha jön az álommanó. változatosan intézem 😄

te micsi olyankor?

chhaya
#90260
Köszi. 😊

A 4.45 az elképzelhetetlenül hajnal és alvásra való idõ. 6 elõtt hajnal. 9 elõtt korán. 11 elõtt elfogadható dolog felkelni. 11 után van teljesen rendben. Sõt, az a legjobb, ha csak ebédre ébresztenek. 😄

Oroszlánsimiiii. *_* Bármikor bárhol, minden bundás jószágot meggyömöszölnék legszívesebben.

Mit szoktál csinálni, ha nem tudsz elaludni?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90259
megnevettettél a neked koránnak számítóval 😄 én kelek 4.45-kor 😛
(ügyi vagy, hogy összeraktad, gratu 😊)
inkább vadaspark, jobb híján állatkert.

mernél oroszlánt simizni? 😄

chhaya
#90258
Kicsit sem, pedig korán kelek. 😞

Kész van már 2 hete, csak pár napja küldte vissza a konzulens az utolsó simítások és javítgatások miatt, úgyhogy a héten lehet is vinni köttetni. Van még majdnem 2 hét a leadásig amúgy. De már nagyon unom, remélem több baj nem lesz vele. 😄

Szeretsz vadasparkba, állatkertbe járni?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90257
jézus, nem vagy még kész vele? (úgy tudtam, már a beadások ideje lejárt. )
nem tudom, de az tuti, hogy a divatos nagyvárosokat kihagynám. annyira nincs vágyam külföldre mászkálni, itthon sokkal inkább el tudnám képzelni.

nem vagy álmos még?

chhaya
#90256
Kellemesen; családozás, barátozás, macskázás, szakdoga 😄, hatalmas kajálások, pihi, olvasás, ilyesmik.

Milyen külföldi városba látogatnál el szívesen?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90255
a délelõtt teljesen jól, délután kicsit kiakadtam, ebbõl estébe nyúló beszélgetés lett, most meg álmon halok, de 3-ig nem fekszek le. azért vicces, mert délelõttös vagyok a héten.

neked hogy?

chhaya
#90254
Határozottan emlékszem, hogy 8 évesen nekiálltam százszorszép-kertet ültetni magamnak az udvar végében (kevés sikerrel), azóta nem próbálkoztam ilyesmivel. 😄

Hogy telt a napod?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90253
nyilván van jó oldala is, pl. könnyebb utazni ide-oda, de nem vagyok elragadtatva a dologtól.

mikor ültettél virágot legutóbb?

chhaya
#90252
Nem, a mozgástól vadulnak meg. A vérvörös szín a közönségnek szól.

Szerinted jó dolog, hogy EU-tagok vagyunk?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#90251
nyári záporban igen. a többit nem szeretem.

a bikák tényleg megvadulnak a piros színtõl?

chhaya
#90250
Remélem nem...

Szeretsz az esõben sétálni?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#90249
Talán egy fokkal jobban; sok mindentõl függ, hogy mit tennék.

Reggel szerinted esni fog?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#90248
Valószínûleg nem túl jól. 😄

Te?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly