Válaszolsz, Kérdezel, Válaszolnak

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

chhaya
#91101
Emberfóbia? De már sokat javultam. ^_^

Szeretsz biliárdozni?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

dartonite
#91100
Tom & Jerry ha az is annak szamit.
Van valami fobiad?
videobaby
#91099
van örök kedvencem a régi filmek között, pl. egri csillagok, a tenkes kapitánya, a kõszívû ember fiai, liliomfi, ilyesmik. na meg a hippolit. az oszkártól is lehidalok 😄

melyik klasszikus mesét kedvelted legjobban?

dartonite
#91098
Nem.Sissy-t ismertem,nagyon szep szineszno volt.(Romy Schneider)
Btw szereted a regi filmeket?
videobaby
#91097
valaki olyan mondta, hogy van szíve, aki minimum titániumból van kívül, belül. annak aztán nincs szíve.

tudod mit jelent az a szó, hogy süssy?

Fresh Duke
#91096
Csak franciául tanulót hallottam, de az Õ szájából minden szépen hangzott.

#91094: Biztos.

A hét vicce?

A heavy cost. I pay it gladly.

videobaby
#91095
hallottál te már franciákat, ha a németnél kevés undorítóbb van szerintd? 😄 (2:1)

videobaby
#91094
rendes emberek, van osztrák bnõm, a fia félig magyar. nincs gondom a németekkel, pár szót megtanultam, nem igazán tetszik. német cégnél dolgozom, a precizitásuk a munkakörülményekben is példás. ez nagy pozitívumuk.

kimerítõ a válasz? 😄

Calver
#91093
a néppel nincs gondom, jót el lehet velük beszélgetni a háborúról, a nyelvüknél viszont kevés undorítóbb dolog van a világon

te?

"The trees move. Do you not see it?"

rooney8
#91092
nein 😄

szereted a németeket?

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

videobaby
#91091
itt tutira nem 😊

te igen?

rooney8
#91090
egyik barátom viccelõdése

Elárulsz magadról egy titkot?

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Fresh Duke
#91089
Attól függ, mire gondolsz. Van már olyan drog, ami a filmbeli zombikhoz hasonló állapotra redukálja az embert. Szerintem a legtöbbjük elég ostoba enélkül is. Ha szimplán csak az agyatlan vagy ignoráns emberekre gondolsz... azokat általában nem csípem.

Mi csalt legutóbb mosolyt az arcodra?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91088
Szimpatikus felfogás.

És te mit gondolsz a zombikról?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91087
Ma 2 dologra is rájöttem, és mindkettõ csak abban erõsített meg, hogy semmi sem számít. ^/_\^
(Illetve, felfedeztem, hogy valamit, amit eddig nem értettem, továbbra se értek, és valószínûleg soha nem is fogok megérteni.)

Legyen egy pszeudorandom kérdés: #91025

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91086
Igen, pont a hétvégén tettem barátommal kapcsolatban egy felfedezést, ami eddig nem tudatosult bennem (és szerintem benne sem).

Te?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91085
A krumplit. Fõleg a hasábburgonyát és a krumplipürét. (Az elõbbit önmagában is szívesen megeszem.)

Volt valami, amire ma (vagy a napokban) jöttél rá?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91084
#89566

Melyiket szereted jobban köretnek, a krumplit vagy a rizst?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91083
Stalker: Shadow of Chernobyl. (Pic-a-Pixekbõl minden fellelhetõt megoldottam már legalább 1x.)

Mitõl félsz legjobban?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91082
Állítólag igen, még nem próbáltam.

Mivel játszottál legutóbb?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91081
Nincs még annyira meleg. Fõleg, hogy ma is esett az esõ.

#91079

A heavy cost. I pay it gladly.

Bachstein
#91080
"Dikkmá fõnök, nincs egy cigid?"

Hogy bírod ezt a nagy meleget?
Fresh Duke
#91079
Nehéz leget kiválasztani, de talán a gyerekbõgés. Utálom a kis szarzsákokat.

Szerinted az ember halála elõtt lepereg a szeme elõtt az élete?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91078
Sok mindentõl függ, nem mindig.

Milyen hang zavar a legjobban?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91077
Már nem érdekel, hogy milyen nap van. De régen a pénteket szerettem. Azért, mert újra láthattam valaki olyat, aki nem számít.

Ha valamit elkezdesz, be is fejezed?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91076
Burgonyafánk-sütés. ^_^

A hét melyik napját szereted a legjobban és miért?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91075
Igen, még nagyon régen.

Tervek az estére?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91074
Hosszú hónapok kitartó munkájával... Inkább nem részletezném, mert abból egy full panaszkönyv születne. Egy kolléganõ. 😄

Utaztál már lovaskocsin?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91073
Hogy újra realizálhattam, hogy semmi sem számít.

Mivel érte el ezt az illetõ?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91072
Van olyan, aki nagyon közel áll hozzá.

Mi volt ma a legrosszabb dolog?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Fresh Duke
#91071
Nekem tök mindegy.

Van olyan, akit teljes szíveddel gyûlölsz?

A heavy cost. I pay it gladly.

dartonite
#91070
Nyilvan!
Ebedre meleg etel vagy inkabb gyorskaja/szenyo?
videobaby
#91069
jó meglátás 😄DD (akkorát röhögtem, zengett bele a ház, tetszett😄)

megvolt? 😄

dartonite
#91068
Orgazmus ofc!
Vagy tevedek?
videobaby
#91067
igen, szépen süt a nap, nincs pocsék kedvem, megkávéztam.

kell ennél több?

dartonite
#91066
Hogyne.
Itt klassz hetfo reggel van,Nalad is?
videobaby
#91065
igen. a fekete a legjobb.

tudod mi a szamárlétra? (nincs jobb kérdés, fáradok)

chhaya
#91064
Fogalmam sincs, nem értek hozzá.

Szereted az olívabogyót?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91063
lilia az álomhajszából.

legjobb filmgyár szerinted?

Calver
#91062
a nevét birtoklom, legalábbis az egyiknek <#hawaii>

neked?

"The trees move. Do you not see it?"

Fresh Duke
#91061
Talán kézifegyverekrõl. De ha könyvre gondolsz... mostanában másra pazarlom az idõmet. 😊

Kedvenc könyvhõsöd/könyvhõsnõd?

A heavy cost. I pay it gladly.

chhaya
#91060
Szomorkodom. Vagy jobb esetben elfoglalom magam valamivel, ami eltereli a figyelmem, hogy legyen idõn a szomorúságom tárgyán agyalni. Másnapra többnyire úgyis kialszom.

Mit olvastál legutóbb?

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

videobaby
#91059
gyerkõcök x faktorja kb 😄

mit csinálsz, ha szomorú vagy?

Calver
#91058
azt sem tudom h mi az

mi az?

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#91057
nem vagyok elvakult feminim. nekem nem jelent gondot a ffi vezetés.

nézed az ének iskoláját?

Calver
#91056
max humorforrásként, mert szórakoztató tud lenni

te? ill nõk esetén legyen akkor feminista

"The trees move. Do you not see it?"

videobaby
#91055
igen, volt, hogy nem vettem észre.

#91054

videobaby
#91054
olyan nincs, amit csak a nõk mûvelnének.

hímsoviniszta beállítottságú vagy?

Bachstein
#91053
A "nõi logika"...

Próbáltak már lopni tõled?
Fresh Duke
#91052
"Csak vicc volt."

Mi szerinted a legidegesítõbb (leginkább) nõkre jellemzõ tulajdonság vagy viselkedés?

A heavy cost. I pay it gladly.