97841
QE4UCUtvAwMCUQgeEAVR


  • kamionosjoe
    #97360
    Le költözök a vízpartra, most is a strandon voltam.

    tényleg nem működik a válasz gomb?
  • quatlander
    #97359
    Igen. Ráadásul nálam már a "válasz" gomb sem működik.

    Kánikula ellen milyen praktikákat vetsz be?
  • kamionosjoe
    #97358
    Már régóta nem járok.

    Kihalt a topik?
  • quatlander
    #97357
    Bizonyos szempontból már elérte, gondolok itt gazdasági dolgokra. Háborúban nem fogunk részt venni szerintem.

    Vártál locsolkódokat / mentél locsolkodni?
  • kamionosjoe
    #97356
    Még nem, de gerincműtét után szerintem már jobb ha nem csinálok ilyeneket. Bár lehet nem lenne gond, de jobb az óvatosság.

    Szerinted eléri Magyarországot a háború?
  • chhaya #97355
    Próbáltam már, tandemugrást. Bármikor újra.

    Te?
  • quatlander
    #97354
    Ha már háziállatoknál tartunk, személy szerint a 16 éves macskámról van a legtöbb fotó a telefonomon. :)

    Kipróbálnád az ejtőernyőzést?
  • chhaya #97353
    Inkább rabszolgaként. :D

    Miről / kiről van a legtöbb fotó a telefonodon?
  • Calver
    #97352
    határozottan, semmiért nem hagynám hátra a cicáimat.

    szerinted a macskák nagyra nőtt, szőrtelen, deformált macskaként tekintenek ránk emberekre?
  • chhaya #97351
    10 éve ugyanaz a macska, nincs és nem is szokott olyan sérülésem lenni, amit ő okoz. Egyszer harapott meg annyira, hogy feldagadt a helye, de akkor is én voltam a hülye, mert sötétben félálomban ráléptem szegényre.

    A háziállat családtag?
  • Calver
    #97350
    nem, távol tartom magam a demokrácia nevű mesétől.

    van kisállatod? és ha igen, átlagosan hány heg/friss sérülés van a kezeiden?
    Utoljára szerkesztette: Calver, 2022.03.25. 18:00:31
  • chhaya #97349
    Megyek.

    Te?
  • quatlander
    #97348
    Szerintem jó fejek, én is az vagyok.

    2022. április 3-án elmész szavazni?
  • kamionosjoe
    #97347
    Ahhhhhaaammm!

    Mit gondolsz agglegényekről?
  • chhaya #97346
    Most éppen süt a nap.

    Jöhetne már a tavasz?
  • smith09 #97345
    Covid miatt mindenképpen, de az ukrán - orosz háború is szerintem befejeződik addigra, sőt még hamarabb is.

    Nálatok is borongós az időjárás?
  • quatlander
    #97344
    Kalapáccsal elvertem az egyik ujjam, egyébként összességében jól.

    Szerintetek milyen nyarunk lesz? Békés?
  • kamionosjoe
    #97343
    Én nem hiszek ezekben.

    Hogy vagy?
  • Bebut
    #97342
    Hát minimum érdekes, de működhet. Ha azonos érettség szinten vannak, és hasonló a jövőkép, akkor lehetnek boldogok.

    Szerinted van jövője a crypto pénzeknek?
  • kamionosjoe
    #97341
    Hát a múlt hét az elég kemény volt, két nap is jól berúgtam és más napokon is piáltam. Normál esetben azért 4-5 sörnél többet nem iszok.

    Mit gondolsz az olyan párkapcsolatokról ahol 10+ év van a két fél között?
  • chhaya #97340
    Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy egész évben hányszor iszom alkoholt, és akkor sem sokat.

    Te?
  • kamionosjoe
    #97339
    Összevissza kajálok mindent, sokszor nem eszem reggelit csak egy kávét bedobok. Nagyjából így vagyok az ebéddel meg a vacsorával is.

    Mennyi alkoholos italt iszol egy héten?
  • chhaya #97338
    2019 május.

    Mit szoktál reggelizni?
  • kamionosjoe
    #97337
    Én nem hiszem, hogy lesz támadni akarnak.

    Mikor fotózott utoljára az utcátokban a google maps-os kocsi?
  • quatlander
    #97336
    Legutóbb DI fm-en hallgattam zenéket, konkrétan progressive house stílusban.

    Szerinted az oroszok támadni fognak, vagy csak megy a szájkarate?
  • chhaya #97335
    Gondolom befizetnék egy világ körüli útra, miután a családom és a barátaim eléggé az agyamra mentek az aggódásukkal. Pedig én csak nyugit akarok!

    Milyen zenét hallgattál utoljára?
  • kamionosjoe
    #97334
    Elejétől fogva hidegen hagy a dolog. Maszkot felveszem ahol kötelező aztán ezzel le van zárva.

    Mit csinálnál, ha kiderülne, hogy agydaganatod van és akármikor véget érhet az életed?
  • chhaya #97333
    Jane Yolen: Csipkerózsa amit legutóbb befejztem, holokauszt téma. Most Jodi Picoult: Apró csodák van folyamatban, rasszizmus meg az ebből adódó bonyodalmak.

    Mennyire vagy már rosszul a koronával és oltással kapcsolatos témáktól?
  • Calver
    #97332
    Kim Stanley Robinson - The Ministry for the Future. alapvetően vállalható jövőbetekentős "hard" sci-fi a globális felmelegedés következményeiről és annak megállításáról, de egynek nagyon bugyután idealista, kettőnek még mindig baromi viccesnek tartom, hogy a vezető nemzet benne india, ahol jelenleg az év nagy részében vágni lehet a levegőt.

    te?
  • chhaya #97331
    Igen.

    Mit olvastál legutóbb?
  • Bebut
    #97330
    Alapvetően igen. Néha izgalmas, néha unalmas, de nicns semmi gondom vele.

    Mikor reggel felkelsz világos van már?
  • chhaya #97329
    Akár vissza se jövök. Mikor mehetek?

    Szereted a munkádat?
  • quatlander
    #97328
    Ha belehajszolnak egy döntéskényszerbe akkor nehezen tudok dönteni.

    Minden körülmény adott lenne, bevállalnál egy űrutazást, mondjuk egy jövőbeli Mars utazást?
  • kamionosjoe
    #97327
    Elgondolkodtam, de szerintem nincs kedvencem. Egyébként szeretem a dokumentum filmeket csak eddig nem éreztem szükségét, hogy kedvencet válasszak magamnak a sok film közül. :)

    Könnyen vagy nehezen tudsz dönteni ha választanod kell?
  • Calver
    #97326
    ha TED Talk is belefér, akkor talán Allan Savory előadása az, ami sok-sok év távlatából is tisztán megvan, valamint ez a videó, ami szépen szétpukkasztja a húsfogyasztás hatalmas és végtelen gonoszságával kapcsolatos minden, utóbbi években oly' populáris mesét.

    mivel érdekes téma: neked?
  • Zsombor99
    #97325
    Bocsi, hogy csak most reagálok. :| Átlagosan sikerült, megvoltak a szokásos dolgok: Bud Spencer filmek az RTL tévécsatornán, valami virslivel készített étel és persze tévés (M1) visszaszámlálás éjfélkor, koccintással. Akkor a "Ki van fent legtovább?" témába írtam is, ~04:04-ig mertem fent maradni, nehogy álmosság alapú probléma legyen belőle. Másnap ~11:00 körülig aludtam csak, pedig szabad lett volna tovább is...

    Melyik a kedvenc dokumentumfilmed és miért az?
    (Régebbire reagáltam, a kérdés sort pedig nem akarom megtörni, ezért tovább adom.)
  • quatlander
    #97324
    Aspirint használtam utoljára.

    Melyik a kedvenc dokumentumfilmed és miért az?
  • kamionosjoe
    #97323
    Ennyire pocsék nekem még nem volt, még karácsonykor beállt a derekam aztán becsípődött egy ideg és azzal szenvedek azóta is.

    Milyen gyógyszert használtál utoljára?
  • chhaya #97322
    Kb. 10-ig

    Jól sikerült a szilveszter?
  • Zsombor99
    #97321
    Nem igazán ‒ úgyis elfelejtődik és/vagy a végén nem lenne betartva...

    A hosszúra nyúló szilveszter után végül meddig aludtál elsején?