136
nah?
  • RadeoN
    #56
    újj?
    inkább réggy..:)

    pinna?
    biztos egy tollat akart a haverod magáévá tenni, s pennát akartál írni...
  • hen-tes
    #54
    hmm
    silveszter ??
    háááááát
    voltunk 4en elösször, majd jött még 3 haver :))
    szal nem sokan :)
    de a nyakam úgy megfájdult hogy ihajj !
    (rock rulz!! :))
  • kasika
    #53
    Mostmé? Nem volt ezzel semmi baj, szerintem... :D A tütürü kifejezés nekem bejött... :D na písz
  • Dani19..
    #52
    leggyatrább beszámolo volt.. köszönjuk.
  • Gyiik
    #51
    hogy a gecibe kepes valaki irasjelek, pontok, es vesszok nelkul irni....
  • And5
    #50
    uhh írok kicsit hosszaban:
    na szal 16:30 kezd sötétedni indulok otthonról találkozok haverral aki hívott buliba elmentünk venni "tütürüt" 17:30 kurva nagy csatazaj az utcákon és hatalmas tömeg jól van tipli hozzánk felrohontam egy doboz cigiér egy pezsgőér meg vaterom kezembe nyomott egy rakétát (gondoltam magamnak minek nem flash már a robbantás) 18:00 találkozunk még t9bb haverral meg csajokkal indulunk buli felé néhány arc akit meg se hívtak jó emberek is jöttek velünk mér ne 18:15 megállunk hídnál egy tütürütüre utánna lőjjük el a rakétát nem cipelem tovább (hát a híd alatt nem biztos jó ötlet volt elcírni) hatalmas sebességel neki csapódott a hídaljanak onnan vissza az úttestre pont egy kocsi elé BUMM tüzijátlkot szórva ment át rajta a kocsi semmi cink megyünk tovább közbe már egyfolytába a kezembe nyomtak a pezsgős illetve boros üvegeket (nem szeretek inni dehát egyszer van évvége) utánna egy buszmegállóba petáradáztunk (haver táskája szenvedett némi kárt ...) másfél óra eltelt mire 2 ember hozott egy magnót hogy mi a fakknak mostanáig nem tudom 20:00 megyünk le tiszapart felé közelítünk a nyaralóhoz a házigazda rohan ki azt mondja menjünk be ahányan vagyunk jóvan az amőgy is két szintes kis nyaralóban 40 ember ehh mindenki iszik de ilyen csicskák a zene is elég szar volt jól van egyik srác lecsúszik a lépcsőről elviszik mentősők neki vége a szilveszternek kimegyünk a verandára csomó kaja jeee egész nap nem ettem utánna tipli fel (mellesleg 4-en egészvégig együtt pörögtünk legalábbis 80% ban) fent beterletünk magunkat egy ágyra azt ment a **CHILL OUT** tütürütü meg alkohol gyorsan eltelt az idő 23:45 lassan éjjfél tekerni kéne mindenkinek egy sajat tütürüt ok megvan kimentünk töltésre ott köszöntöttük az éjjfélt néhány ember épp arra jött haver odamegy helló mindenkinek boldog új évet erre jön vissza egy unicummal meg sörrel na a rohadt mázlista jól van elszíttuk a tütürütüt utánna éhesek vagyunk de a verandán lévő kaja másfél óra alatt bizonyosan szarrá fagyott így elmetünk egy közeli hot-dogoshoz na ezek még ilyenkor is nyitva vannak egy kávé egy cigi meg egy hot-dog volt az adag utánna 2:30ra visszaértünk a melegbe elment egy tütürütü utánna kimentünk a verandára friss levegőt szívni látjuk minden szét van firkálva huh gatya tányérok kettőbe törve na elkezdtük dobálni mér ne happy feeling minden úszott mindenben pezsgős üveg repekedtek petárda be a házba nem volt hely így az asztalt is megkellett emelni na még egy kis tütürütü aztán keressünk jobb pörgéstmegyünk el egyik tróger arc épp firkál a fürdpszibában mindenhova na mondom bazzeg szólok havernak hogy állítsa le bemegy kijön röhögve jó lesz jóvan akkor csak menjünk 5:00 elindulunk rá 5 percre csörög haver telefonja hogy szét van írva a ház minden össze van törve meg elloptak egy 250 ezer forintos kamerát na bazzeg vissza megüynk letisztázzuk magunk utánna egyik haver elment haza elköszöntünk azt mentünk másik haverhoz beültünk a tvben ment a sokk mint mindig nem volt már se pia se tütürütü úgy hogy elszívtunk egy-egy cigit azt léptem haza őtközben rám viradt és 7 előtt pár percel már ágyban is voltam persze csak miután hihetetlen szárazságomat enyhíttem

    the end
  • Dani19..
    #49
    hat nagy darab szekrenyek minden hol vannak,de az ilyen naobb partykon plane.. 69-en is wc-be nem mertem bemenni ecceruen amikor latom h ott ált kb 3 darab grizzly forma..
  • PResident Evil
    #48
    kábé velem is ez volt...
  • neménvoltam
    #47
    én házibuliban voltam szilveszterkor, tele ismeretlen arcokkal. Iszonyú jó fejek voltak, nagyon jó buli volt, nagyon jól éreztem magam. Azt mondták ne búcsúzkodjunk, két hét múlva lesz egy pótszilveszter is :). Amúgy minden diszkóra jellemzőek a "nagytestű köcsögök"?
  • Dani19..
    #45
    Home-69 party szilveszterkor.. zene,hangulat jo volt, csakhát a hely tele penzehes ribancokkal,meg a nagy medvéikkel..
    azéjovolt.
  • hen-tes
    #44
    most csak kocsma bill. meg sok sör :)
    de jó vót
  • Dani19..
    #43
    pacha nekem naon bejön mint hely,van hangulata szerintem..
    csakhát azok a nagyobb testü köcsögök ne lennének..
  • CSOCSO
    #41
    en is voltam A38 ban...Layo es Bushwacka volt.. knagyon jo kis parti volt csak nevetseges ez a :ha kimesz a kocsidhoz visszafele vedd meg a jegyet megenn!!! dolog.. hat menjetek a k.anyatokba.. moindegy..hajnali 3 kor mar kiengedtek...
    vodkaztam a haverral.. meg minden..jo volt vegulis..de a lee burridge toredeke az tuti!
    voltak tok szep csajok a szinpadon.. mobiljukat mutogattak..egyik oda is hajolt hozzam es a fulemzeh tette a mobicst:)))) tok ari volt a csaj
  • RadeoN
    #40
    hábazeg!!!!

    tegnap voltam A38-on /egyébként ott kurva yo bulik vannak/ Hiperkarmán.

    na az nagyon-nagyon vacak volt, már rohadtul unom őket /mondjuk a lidocainért érdemes.../ de ami utána jött...jééééézusom!
    DJ Nadja, egy női lemezlovas! Olyan eszméletlen DnB-t nyomatott nekünk, hogy teljesen szétmentem a buli végére...ráadásul én nem nagyon favorizálom az elektronikus könnyűzenét, de ez...vááááááá!!!!!!!!!!!!!!!

    nagyon ajánlom mindenkinek, h. halgassa meg Őt 1x!
  • Miguel
    #39
    De az elektromosság nem tesz jót neki... =)
    tüc-tüc-tüc-tüc-tüc-tüc-tüc-tüc
  • RadeoN
    #38
    Acééééészííííííív soha megnem ááááááááááál
    Acééééééééééészív úúúúúúújra dobog mááááááááááá

    :)))))))))))))))))
  • PResident Evil
    #37
    meg még sok másis :D
  • RadeoN
    #35
    ja...Bloody Cape :)
  • PResident Evil
    #34
    ja joh... akkor enemy !!! te meg deftones-t ne hagyd annyiba !
  • RadeoN
    #33
    a srác a szembeszomszédunk :)))

    és utálja a rockot(metalt)
  • PResident Evil
    #32
    danika ? HOL ? :D
  • RadeoN
    #31
    úgy hogy ennek a köcsög mázlistának /spynning/ több a kontaktja, mint égen a csilaag :))))))))
  • RadeoN
    #30
    na mi van danika? csak nem itt vagy?
  • PResident Evil
    #29
    ehhe ehhe :D
  • PResident Evil
    #27
    talán mer ismerik a tulajt vagy a kidobót :P
  • kasika
    #26
    srácok, vmit nem vágok... Hogy van az, hogy itt mindenki VIPpel megy be mindenhova... Jó Nektek... Na mind1...
  • PResident Evil
    #25
    ehéten ez volt a kínálat, nemtudok mit csinálni...
  • hen-tes
    #23
    tegnap...
    hát monnyuk hogy buli volt
    úgy kezdődött, hogy elmentünk kocsmába,qrva jó hangulat volt
    kemény zene(rock)
    bekértünk kb 1000ft-ért
    megy minden, erre
    vmi vén fasz oda ment a zenegéphez és KIHÚZTA!!4
    majdnem szét vertük
    de aztán mégse. elhúztunk a csába buliba
    pincebuli
    na az volt még a szopás..
    hely kb 2mx5m volt ....
    len volt két totál kész gyerek, aludt. len volt három másik, oszt ennyi
    csajt a környéken se láttam, húztam haza geccbe..
  • RadeoN
    #22
    Tegnap (20.) voltam a Gödörben (gondolom mindenki ismeri)...

    A hely?
    Abszolút +. Tág ruhatár, kénylemes, tág koncerttér; kultúrált, szimpi kiszolgálók, rendes ülőhelyek és mosdók.

    A buli?
    Hááááát...először is KICSIT késve kezdődött a "mulaccság", mert a meghírdetett 9-es kezdés helyett bőven 22h körül kezdett az 1. (!) előzkr, tehát - mivel volt 4db. - a 2 főbanda (a *Superbutt és a Black-Out) kb. hajnali 1 után kezdett el játszani.
    Ráadásul én tök egyedül mentem el, így hát a "buli" első egy órájában az a pohár sör volt az egyetlen társaságom, ami a kezemben volt...késöbb megismerkedtem 2 baromi csinos lánnyal (nekik ezúton is puszi - bár nem hinném, hoyg olvassák) + a haveri társaságukkal.

    OK, szóval valami sz*r magyar "fél-HC" :) banda nyitotta a sort, utánuk jött egy osztrák emo/screamcore csapat, a 'CAMERAN'.
    Na, ők valóban tehetségesek, s igény lenne a zenéjükre a közép-európai sztíntéren...kicsit lehettt is rá headbangelni :))
    Kb. fél órás átszerelés után jött a Sun Workshop, egy feltörekvő magyar moder-metal-szerű (<-ez egy igencsak precíz megfogalamzás ) formácció, a SUN WORKSHOP.
    Szerintem néhányan már halltak róluk. Dilisek, de aranyosak! :)))))))) Főleg a frontember. Mondjuk nekem a muzsikájuk annyira nem jön be, ez van...

    Több, mint 45 perc után jött csak a Superbutt...nos, személyes kedvenceim :). Eszméletlenül színvonalas zenét nyomank, s nagyon jó minőségben.
    (kitérő: amíg felrakták a cuccokat, addíg a mellettem ülők a sarokban behívtak 1 cigire :))) -> a circle-pit kicsit bizonytalanul ment)
    A show jó volt, csak uyge kevés szám ment le, de legalább vagyaesen mindkét albumról... [pl. Joe Demiro's, Bee, Denied, Losing My Way, Pull Ring, Helmet & Gloves, Wild, Jack (is a dull boy), FishMachine, egy feldolgozás és a végén: Pioneer!
    V.A. igazán mókás frontember: két szám közt beszél mindeféle merahaságot, közben Szabi /gitár/ meg oltja...:)))))))))))
    közönség közepes színvonalon teljesített: volt "wall of death", már említett "circle pit" meg némi "mosh" is... csak hát ugye ezeket nem mindneki ismeri és így elég vacak volt...meg aki nem szereti az ne álljon elöl és aztán ne siránkozzon.

    Utána monduk gyalogosan jöttem haza...NA az NEM volt vicces...részegek, csövik, rendőrök...


  • PResident Evil
    #20
    húúú én tegnap voltam házi buliban, és 10en voltunk egy panel lakásban... hááát... jól széthánytunk mindent :D
  • CSOCSO
    #19
    amugy kecelen a korona nevű hely nagyon tetszett.. jo nagy volt...értelmes kidobók, jo csajok.. partiarcok mindenhol.. szal nagyon cool volt..
  • CSOCSO
    #18
    JEEEEEEEEEEEEEEE:...én 19. voltam és Kecelen.. kurva nagy partit nyomott burridge!!!
  • VinylToy #17


    Majd jövök és beszámolok, most nekiállok készülödni, mint egy rossz menyasszony! :)

  • hen-tes
    #16
    Én minden pénteken diskoba járok
    nagy bulik szoktak lenni meg jó nők
  • ThePartyFace
    #15
    En penteken hazibuliban voltam:)
    Most meg megyek a patikaba egy kis kalciumert:D
  • Mayday
    #14
    jaja, Oakey nagyon kiraly volt, csak sajnaltam, hogy keveset jatszott.
  • Gyiik
    #13
    nemtom...nem te akartal nekem bogyot eladni a wc-knel? mert akkor igen, talalkoztunk eheh
  • Dani19..
    #12
    annak a bulinak a csucspontja ez a zene volt:
    Golan Globus-Blazer.. nálam legalábbis.
  • Dani19..
    #11
    gyiik,te ott voltál Sashán?? én is vázz. nem találkoztunk??
  • Gyiik
    #10
    sasha az events hall-ban...4 oras szettjeben csak tokeletes zenek voltak, de ne feledkezzunk meg chrissrol, aki szettjeivel kellemesen felvezette, vegen pedig levezette a mestert. 9-es