28
  • [HUN]PAStheLoD
    #28
    a kérés meg a sávszél nem nagyon függ össze...
  • [HUN]PAStheLoD
    #27
    visszatértem IEhő mert ebben megy a Válasz erre
  • RelakS
    #26
    Mozilla rulez :)
  • Yfel
    #25
    Gratulálok, ezt jólmegaszontad... ideje lesz bevenni a nyugtatóidat és elmenni aludni... :o)

    Y
  • SirBubu
    #23
    osztakkómivan?
  • SirBubu
    #23
    osztakkómivan?
  • awender
    #21
    Egy DOS támadást érdemes több IP címről egyszerre csinálni, mivel annak a valószínűsége, hogy a router ennek hatására lefagy, ill. használhatatlanságig lelassul, nagyobb.

    A Microsoft esetében a több IP címről jövő támadás azért is fontos volt, mivel az MS nagy teljesítményű Cisco router-eket használ - egyszerre többet is ahhoz, hogy weboldala mindig elérhető legyen.

    Egy ilyen méretű DOS támadáshoz több napos előkészület szükségeltetik. Az egyik legfontosabb nagy sávszélességű routerekre való betörés. 56k-s modemről nehéz túlterheléses támadást folytatni.

    Egy legújabb Cisco OS-re való betörés nagyon nehéz, mivel olyan biztonsági hibát kell kihasználnod, melyet esetleg még nem fedezted fel, vagy éppen a javítást nem adták ki hozzá.

    Az áldozatok tehát elsősorban nem up to date routerek. Ez csupán a Cisco világ. Ezenkívül rengeteg más típusú router is található fontos helyeken.

    Az egyik legnehezebb meló DOS támadás esetén annak kiszűrése, milyen IP címről érkezik a támadás. Sajnos a támadás olyan intenzív szokott lenni, hogy a router reboot után egyszerűen képtelen arra, hogy logolja a beérkező kéréseket, így nehéz megállapítani, honnan jön a támadás (loggolás általában legalacsonyabb prioval szokott menni).
  • HappyBoy
    #20
    Romboljunk! Éljen az anarchia! Vagy talán mégse?
  • [HUN]PAStheLoD
    #19
    amikor kijön egy egy windows update (paccs, sp, stb..) simán nagyobb sávot használnak el...

    ezt mindet bizonyos i-nek szántam
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    és ez a kurva opera 7 nem használja a válasz erre gombot :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    akkor olvassá má :) DoS nem distributed, én a SG cikkére írtam amit írtam!
  • awender
    #16
    Igen, magyarázd meg, mire is gondoltál.
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    neeem? akkor miért híresztelik hogy a DoS attac hatástalan az újabb rendszerek ellen és csak a DDoS nak van értelme mivel az egy címről érkező kéréseket mondjuk 20 db után nem veszi fel...
    és a hibás csomagokkal megintcsak nem tudom mért szarakodik egy webszerver... csak config kérdése :)
  • HuAn82
    #13
    Nem vagyok Microfos párti,csak rühelem az olyan szarháziakat akik tönkreteszik,vagy nehezítik más emberek munkáját.
  • Frank99
    #11
    "A www.microsoft.com elleni támadásra egyébként éppen az éves, Las Vegas-i DefCon hackerkonferencia alatt került sor. "

    gondolom nem véletlen :-)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    1.25h az itt azt jelenti hogy a m$ sem sérthetetlen... a legdedósabb SIMA dos ellen...
  • versio
    #9
    csak igy tovább
  • HuAn82
    #8
    Microfost baszogatni annyi,mint széllel szemben pisálni...jaj Istenem 1h.25min-re leállt a szerver oh,hogy oda ne rohanjak!Pancser crackerek!
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    valahogy nem érzek sajnálatot :)
  • Pepee
    #6
    Komolyan frászt tudok kapni az ilyen "hackerek"-től. De az ilyen cikkektől méginkább ... hekkerek ... ugyanmár. Hekker nem rombol, hekker segít ... de sztem már sokmilliószor ismétlek másokat. Mind1 ...
  • TheZsenyka
    #5
    Úgy érted, átirányították valami nagyobb szolgáltatás forgalmát?
  • TheZsenyka
    #3
    Nagy szemétség.