25
he?
  • gonosz
    #25
    mi az hogy +40 fps? tok hulyeseg. novekedesrol beszelni szerintem csak szazalekokban van ertelme.
    pl doom3 megy a gepemen 3 fps -el, +40 fps-t soha nem fogok osszehozni, mig pl quake -ben 200-rol 240 fps-re mar realis.

    (pl doom1-ben hozza a 800 mhz -es gep a +40 fps-t a 600-ashoz kepest.)
  • Lazarus
    #24
    nekem is :P
  • [Walaki]D`Lair
    #23
    faszt...nekem a 2.4-esen is akad...
  • Jabba
    #22
    Most nehogy +sértöggy
  • Skynet
    #21
    Invictus játékai mind processzorfüggőek,ha 600-as gépen futtatod a játékaikat 1szer egy gef2 mx-el aztán egy gef2ti-al ugyanannyi lesz a fps..
    Ha viszont berakod egy 1.2-es gépbeakkor duplája lesz az fps...Éppen ezért cseszték el a SL-t,a grafika nem egetrengető,mégis a normális futáshoz kb 2.4-es gép kell...Hiába van ati9700-ad monnyuk egy 1.7-es gépben leszarja a progi, processzor kel neki..
  • The Garrett
    #20
    videókárty ram alaplap.... :P
  • Adi
    #19
    Hanem a hangkártyától!? :)))))))))))))
  • Adi
    #18
    ja kijött a full demo :)
  • The Garrett
    #17
    nem csak a procitól függ az fps.
  • Ruffi
    #16
    Live for speed kijött már? full honnan lehet leszedni
  • Cobra11
    #15
    live for speed.
  • CSOCSO
    #14
    :)
  • Davidus
    #13
    Valami tütükés gamma.
  • ollie
    #12
    amúgy mi az az lfs?
  • CSOCSO
    #11
    no mindegy tőlem törölni lehet a topikot szerintem is hülyeség nemtom mé erölködik az ember
  • CSOCSO
    #10
    hülye...
  • hiba
    #9
    nem tudom lfsben hogy is van ez...de sztem mindenhol mas fps szamok lesznek attol fuggoen, hogy mit is latsz a kepernyon. Ha ez bohom nagy terepet reszletesen nagyon keves lesz, ha viszon egy falat bamulsz 1 cmrol akkor lehet akar tizszerese is az elozonek. Ha az elobbinel +40fps azt megtapsoljuk :) ha az utobbinal akkor szart se er vele :)
  • Sir Quno Jedi
    #8
    bullshit !
  • Shaman
    #7
    hüleség
  • Árnyvadász
    #6
    maghajtás-meghajtás sorry :)
  • Árnyvadász
    #5
    Semmiképpen. A videókártya tuningja hozhat a legtöbbet, aztán a rendszerbusz sebessége, utána a proci húzás és aztán a memória maghajtása. Kb. ilyen sorrendben követik egymást a dolgok. 40fps az már új gép, új kártya és új alaplap, plussz egy pici tuning. Csak a proci miatt az a 200Mhz-es növekedés: 18fps. Mondjuk. De ez is csak 640*480-ban észrevehető, ha 1024*768 a felbontás, ott már a vkártya a döntő. Na kb. ennyi.
  • ollie
    #4
    simán lehet, ha pl a doommal 1-el játszol. ott akár +500 fps is lehet ;D
  • Kandurex
    #3
    15mhz -ként 1fps +

    nekem ennyi jött ki amikor húztm a procot.
  • Jabba
    #2
    Neked van barátod ???
  • CSOCSO
    #1
    Barátom szerint simánmegy egy gamez (LFS) +40 fps el ha nem 600as p3 on hanem egy 800 as másik gépen megy..szerintem 200mhz rohadtul nem fog 40 fps+t produkálni... szerintetek? bár lehet hogy igy hajnali fél 6 kor hülyeségeket beszél..