8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Botond #203
    Nem üt el eléggé a háttérszíntől a betűk színe.Aztán lehet én vagyok színvak. :-) Próbáltad más háttérszínnel?(Betűk színének az arany nagyon találó,azt le ne cseréld ^.^)
  • AnuluWork #204
    Új képek, pl ez is:

    a hivatalos oldalon!
  • AnuluWork #205
    Ez de jó háttérkép!
  • Molroth
    #206
    Nos, mától már él a honlap az ú design-al. Egyenlőre tesztelés alatt áll. Ha valaki valami rendellenességet tapasztal, vagy hasonló akkor valahol - vagy itt, vagy a mélcímemen, vagy a honlap fórumán - jelezze. Köszönöm.
    [Jelenleg IE alatt az szövegek kissé el vannak csúszva, ez a kis hiba még javításra vár.]
  • Curze
    #207
    Mács betör! :)
    Azért van még néhány apróság, sztem: A logó most meg túl kicsi :), mindenesetre az "of the Burning Sea" rész gyakorlatilag alig olvasható fekete paca lett. A képeknél a thumbnail-t mire behozza, lemegy a nap. Azokat sztem cseréld ki egészen kis helyet foglaló képecskékre, inkább várok 1-1 nagy kép letöltésére, mint hogy a lista megjelenése húzódjon el. Továbbra sem értem milyen dalokról van szó, de ez lehet az én hibám. :)

    A vörös-arany kombó pedig kifejezetten bejövős.
  • BBlackbeard
    #208
    A dalok amint lesz időm, felkerülnek. Lesz itt minden csak győzzétek kivárni. A galéria pedig szerintem tűrhető...és kérlek regeljetek mán a fórumba...:)
  • BBlackbeard
    #209
    Helyesírási hibák javítva, új képek feltöltődve.
  • Molroth
    #210
    Nos, hivatalos logo kijavítva, a thumbnail-ok pedig kicsik lesznek, hasonlóképpen megoldva, mint a hivatalos oldalon.
  • AnuluWork #211
    Hajrá!

    Egy info szerint holnaptól kezdődik az off. béta, úgyhogy lehet nézni az "Emileket"! :)

    Sok sikert mindenkinek. Én három "pályázatot" nyújtottam be, remélem az egyiket elfogadják. :)
  • BBlackbeard
    #212
    Hármat nem lehet, nem mert kérik a DxDiag fájlt és nem lehet ugyanazt benyútani.Szerintem
  • Botond #213
    nincs három egyforma gép 200millióból?:-D
  • BBlackbeard
    #214
    Én amikor újra akartam csinálni akkor kiírta hogy ezt a DxDiag-ot már megadták...
  • BBlackbeard
    #215
    Új fórum: itt
  • a.carkey
    #216
    Munkahelyen három különböző gépen jelentkeztem ua DX DIAG fájlal. Eddig nem volt gond. Updateltem, meg minden. Nem tudom mit néznek, de gondolom főleg a minimum konfigot.

    Amúgy nem megadták, csak már meg van adva.

    Nekem egy GF7800 GTX döbörög 256 MB memmel, egy Athlon 64 3200+ 2 GB RAMmal egy A8N SLI DELUXE alaplappal. Csak elfogadják, mint minimum konfig. :)
  • BBlackbeard
    #217
    Azért szerintem 1gb ram, egy X800 és egy 3000-s AMD-t se fognak elvetni...:)
  • BBlackbeard
    #218
    Új képek. Ez az én kedvencem:

    Ha meg akarod tekinteni a többi képet is akkor látogass el ide
  • BBlackbeard
    #219
    Sziasztok. A PotbS nagykövet megígért nekünk egy interjút a Fődesignerrel. Ha van valami kérdésetek akkor most megkérdezhetitek. Kapjatok az alkalmon!
  • AnuluWork #220
    Beleszerettem ebbe a kis csempészhajóba:




    De még mindig ő a nagykedvenc:
  • Thanatos
    #221
    de az is lehet hogy pont min config közeli embereket keresnek inkább mert atomerőmüvüvel teli a apdlás és akarják tetsztelnihogy megy gyengébb gépen :)
    meg szvsz nem a min config csak a léyneg hanem hogy egyenletes legyen a configok eloszlása, ah valamiből már sok jelentkező van godnolhatod hogy nem mgéegy oylan configut fognak felvenni hanem olyat amiből kevés van, etc, de ez csak az én emgltáásom, sok sikert a bejutáshoz és ha bejutsz tessék ám nyomatni az infokat :D
  • BBlackbeard
    #222
    Nah szóval megint én és ígérem hogy ez lesz az oldalunkal kapcsolatos utolsó infó.
    Az oldal véglegesen itt talált otthonra nézzétek rendszeresen mindig berakjuk a legrissebb infókat. Ahoy egy vitrola a láthatáron.
  • Curze
    #223
    Na! Ismét új? :) Ez most marad is?
    Mostmeg full minimal dizájn. Nem lehetne az uccsót meg ezt ötvözni valahogy? De látom rengeteg energiát öltök belé, csak így tovább! Ja és szerintem nyugodtan beszámolhatsz itt az oldal fejlődéséről!
  • Realtibi
    #224
    kicsit láma kérdés

    kiadták már???
  • BBlackbeard
    #225
    Igen, ez a végeleges oldal. Ha elmész a cjb.-re akkor látod hogy átis irányítjuk az embereket. Dezájn lesz rendes, meg van bízva egy ember de 1hetet(ezt mondta) kell még rá várni. És ha van igény akkor beszámolok. Csak nem akarom a témát a honlapnak szentelni.

    realtibi: Nem, még nem jött ki, a bétára várunk.(nekem már csak várnom kell rá:D)
    Télre ígérték de lehet ez Dec1(mondjuk ez nem igazán lehet) vagy Feb.27.
    Senki se tudja.
  • a.carkey
    #226
    Bekerültél???
  • BBlackbeard
    #227
    De be ám.
    Majd írok nektek beszámolót meg az oldalra is.
  • a.carkey
    #228
    Hogy sikerült???

    Kit öltél meg érte?
  • a.carkey
    #229
  • a.carkey
    #230
    Csak mert 23 arc került be az elsőbe ... :)

    Csak "A" kezdetű emberkéből van kb. 100000
  • BBlackbeard
    #231
    Kaptam. De többet nem mondok mert még lenyomozzátok az IP címemről a címem és kinyírtok
  • AnuluWork #232
    Már lenyomoztuk, kezdhetsz félni!

    Amúgy grat!

    Amikor jelentkeztél a bétára, akkor Neked az "Apply for beta ..:" résznél eltűntek az adataid egy submit után, vagy megmaradtak?

    Mert nálam még mindig látszódik a címem, a time zone, a previus beta testing, stb, látszik a submit gomb, de piros ez a felirat, hogy:

    "You have already submitted a valid dxdiag file. You do not need to resumbit this file, unless your computer's information has changed."

  • AnuluWork #233
    Én is kezdek félni, hogy vmit rosszul csináltam ... :(
  • BBlackbeard
    #234
    Nekem is megmaradt. De engem nem kisorsoltak...
  • AnuluWork #235
    Hanem?
  • AnuluWork #236
    Hanem?
  • AnuluWork #237
    Hanem? A fórum
  • AnuluWork #238
    Hanem? A fórum miatt?
  • AnuluWork #239
    Hanem? A
  • AnuluWork #240
    Oops. Szépen ment el ...

    Ennyit írtam be:

    Hanem? A fórum miatt?

    A többi törölendő ...
  • atwe
    #241
    Lehet még jelenkeznia bétára?
  • BBlackbeard
    #242
    Milyen fórum miatt? És azért adtak nekem egy béta accountot mert hogy teszteljem a bétát és írjak a Magyar Közösségnek.

    Atwe: Igen, még lehet.