261
Kislánny vigyázz :D
  • Armagedown
    #261
    Egyszer fellépett egy közeli faluban, durva volt
  • PrisonMan
    #260
    Ma láttam Pákót a Duna Plázában
    Mentünk tesóimmal a vécére, és szembe jött a Pákó valami szőke csajjal (), de csak ilyen 4-5 másodperces késéssel jutott el az agyamig: De hát ez a Fekete Pákó
  • Fezo
    #259
  • King of Roads
    #258
    Istenem, ha mindig ilyen kultúráltan tudnánk beszélgetni
    egyébként ennek az "embernek" élete nincs, nemhogy énekesi pályafutása.
  • Kongy
    #257
    nem igazán ismerem a zenéjét,de azt tom h nagyon szép szavakat mondott a kész átverésben:))))
  • zvaragabor
    #256
    Belőled a kedvesség és a szeretet szólt! xDxDxD
  • toretto r34
    #255
    Van valami ami megmozgat valamit bennem mikor meglátom ezt köcsögöt és ez pedig a gyilkolhatnék. Ezt az embert kegyetlenül kivégezném hogy ne ocsárolja azt az országot ami kihuzta a szaros büdös tetves AfrikábolPáko halott vagy ha meglátlak
  • sonaldo
    #254
    en birom pakot!!!!!!!!!annyira szar h nemtoom sajnalni!!!!!!!!!!birom ha valaki kimondja mait gondol!!!!!
  • szando
    #253
    :DDD
    ez tetszett :D
  • dinomano
    #252
    Pákó jóógyerek; annyira szar az, amit csinal, hogy már jóóóó! Ez a szőke-néger style amugy eleg szar; nem tudom ki talalta ki... :-P
  • #251
    Pákó letolja!
  • szando
    #250
    én is imádom, ha valaki direkt csinálja. de ez az ember primitív, buta, és nem szándékosan kelti a felháborodást maga körül.
  • malkavian
    #249
    Nem kihozza az embert a sodrából, hanem undorral tölti el.
  • Hunnenkoenig
    #248
    En csak most hallottam erröl a fickorol, de nekem szimpi.
    Imadom, ha valami igy ki tudja hozni az embereket a sodrabol...

    A honlapja sajna nem müködik, pedig belehallgattam volna a szamaiba.
  • seaman
    #247
    Ha ezt a koszos niggert látom akkor sajnálom,hogy nem a Dél gyözött az amerikai polgárháborúban és azt is ,hogy Dél-Afrikában egyenjogúak a majmok a fehér emberrel
  • seaman
    #246
    Ezt a piszkos niggert mikor küldik már vissza a vadonba vagy az állatkertbe?
  • sundur
    #245
    imádom Pákót! Énekelni nem nagyon tud ,de egx kiy szint visz ebbe a "tökéletes "magyar világba.
  • hokotro
    #244
    Itt tartunk kérem Fekete Páka!!!Amit csinál az már a magyarság megcsúfolása!!!Röhög a pofánkba és hangoztatja:::Madzsaar ugyan mááá!!!Én áfrikai vádzsok bázzzegg!!!Adok én nektek!!!Meg a csajaitoknak is!!!
    Fog még a Páka a Mekibe tálcát mosogatni!!!!
  • ngcsnet
    #243
    visszataszító
  • szetti
    #242
    Phú...az az ember engem meg tud őríteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hokotro
    #241
    Igazad van Mario!!!!
  • Super Mario
    #240
    Nem ez a legnagyobb baj, hanem az, hogy kereset van rá.
  • Daza500
    #239
    Ezen az emberen csak sírni lehet...
  • hokotro
    #238
    Alig várom hogy végre összefussak a pákával.Ugy fogom elhuzni a nótáját,hogy egy hónapig csak tejbegrizt fog papizni a kis nagypfájúja:-)Beszólogat mindenkinek,fogdossa a csajok seggét,és utána elbujik mint egy patkány!!!Előbb utobb összefutunk Páka és akkor véged:-)Menekülj Páka
  • Voltan
    #237
    LOL
  • flippy
    #236
    Miért, van aki itt nem csak poénból mondta, h szereti Pákó "zenéjét"?
  • Beast Machine
    #235
    Ez. Egy. Fos. Zene. Vagy. Nem. Is. Zene. Csak. Simán. Fos. Hallgassatok. Inkább. RAMMS+EINT!!!!!!!
  • hokotro
    #234
    Na kérem.Itt ez a szinesbőrű bohóc ,hivjuk Pákának.Ahelyett hogy elmenne dolgozni ez a kedves Páka-ember, itt riogatja az ugyis zsúfolt országunkat mindenféle hablattyal.Ez a Páka az égen adta világon semmihez de semmihez nem ért.Vaker valamit "mádzsárúúúú""és már mindjárt kuriózum nálunk.A fene egye meg hogy nem tudták a reptéren feldobni egy gépre és kambodzsába kitenni.Ja ez a balfasz Páka még boxolni is tanul.Nemrég lett volna egy boxmeccse vidéken ,de véletlen egy ismerősöm összefutott az ország másik végében és rákérdezett:Te Páka!!!Hát nem lenne ma meccsed....-ban??? Ja de csak most jóóóó itt.A Gyáva féreg még kesztyűzni se jó!!!Hát akkor mire jó???Játsza a kőkemény afrikai vagány csávót/persze a csajoknak/de a ringtől meg befosik !!!Hagggyyyyátok mááááá!!!!Égő ez a pali!Az USA-ban egy nagy büdös senki lenne,mert ott kevés az hogy feka!!!A tv-ben nagy az arca ,az utcán behuzza ám fülét farkát amire olyan büszke.ÉÉÉÉGGGŐŐŐŐ vagy PÁKA
  • szando
    #233
    dc?
  • Dajin
    #232
    na gyerekek tényleg sürgős
  • Dajin
    #231
    naon sürgős lenne hogy megszerezzem fekete pákótól a 10 forintnak otven a fele cimű slágert:D de tényleg naon megköszönném ha valaki tudna adni egy linket,a honnan videó vagy zene formájában letudnám tölteni, esetleg msn-en átküldeni, csak azért mert ezt kell előadnom:) előre is thx
  • szando
    #230
    remélem nemsokára jön az új album! :))
  • Guilty01
    #229
    csm küld már el nekem..:D
  • flippy
    #228
    Pákó király
  • helmut
    #227
    nem a rasszizmusra értettem az előítéletet, hanem mint ember. engem is idegesített, hogy megél abból amit csinál. és milyen szar. de az emberek kajálják a hülyeséget. egyébként én sem vagyok rasszista.
  • Syry
    #226
    Nemvok rasszista és nemis azt mondtam, hogy bajom lenne vele, a rettenetes-t átvitt értelemben mondtam, fogd ugy fel, hogy az amit csinál, az oan rettenets, hogymár jó:)
    Meghogy "iiijjjjjjj basssameg te zs(j)oooo eeezsa buliiii" és hasollo kailberű kommenteket nyomatott (1 'koncin' voltam csak...), akkor azoncsak röhögni lehet:)
  • csm
    #225
    nekem a telszáma van meg
  • DEXTER92
    #224
    "Addideadidit, adiditadide!"
    "Kiszsjány vigyázz, hogy eene hibázd, kiszsjány a budzsira vigyázz!"

    Két legjobb szám
  • helmut
    #223
    nem. én ezt csak arra írtam, hogy ne nevezze őt olyan "rettenetes embernek", aki nem ismeri őt. én is be kell vallanom, hogy előítélettel ismertem meg őt, de abszolút pozitív csalódás volt számomra. tényleg jó srác.
  • fifi
    #222
    akkor minden rendes emberből énekes lehet egyszer?