84
Rebels Prison Escape
  • sziszike12
    #84
    ahol kezdesz balra van egy másik szoba és ott.ahol két ember van.
  • pumpicsek
    #83
    Sziasztok!Most keztem el a játékot.és már az első pályán elakadtam(Börtön)!A szögezet örrel szemben ven egy ajtó...Nem lehet kinyitni csak spájszerrel,de hol találok itt spájszert???
    Tudnátok segiteni?S.O.S
  • Waterhorse
    #82
    Most kezdtem úgy igazán belemerülni, majdnem 1 év után, tavaj csak fölraktam és belenéztem. Túl nehéznek tűnk első alkalommal, aztán írtátok, hogy commandosra hasonlít, azt meg végignyomtam már és így 1 óra próbálkozás után bele is rázódtam:))

    Most már csak az a problémám, hogy nagyon-nagyon fagy a játék. Elsőtétül a képernyő, pittyog egyet az a tetves windows és semmi, csak a zene hallatszik. Alt+tab és Alt+F4-el kell összevissza zongoráznom, hogy legalább a winbe ki tudjak lépni és ne kelljen resetelni. Néha valami runtime error is kijön. Viszont nem fagy állandóan, van amikor fél óráig is húzza, vagy hogy 2 percenként, és nem csak a 2. pályán, már a játék elejétől kezdve. Nincs valami patch erre? CD-key-t nem szoktam beírni, csak le mégsézem, ez nem lehet baj?
  • Twunk
    #81
    egyébként egy sima végigjátszás is megteszi!
  • Twunk
    #80
    sziasztok
    a játékban az 1. páján tuggya valaki hol van az igazgató irodája? Nagyon nagyon hálás lennék érte! ([email protected])
  • bleroy
    #79
    sziasztok
    van itt valaki aki megcsinálta a játékot?
  • polkij
    #78
    nem tudja valaki a rebel cd kulcsát
  • spR
    #77
    www.gamecopyworld.com - on van crack, amivel műkszik a gamma, bár szvsz nem érdemes szenvedni vele...
  • Waterhorse
    #76
    Szükségem lenne a cd-keyre!
    Asszem valahova elkallódott:)))
  • JiM001
    #75
    Indítás után bejön az intró, de utána kilép :(
    Mitől lehet?
  • Lobster
    #74
    Hali!
    Bocsi hogy ilyeneket kérdezek, de télleg olyan szar a játék, mint ahogy a gamespotos olvasói szavazatok jelzik, vagy ez csak tudatos lejáratás?

    - Egy aggódó designer... :))

    http://www.gamespot.com/pc/strategy/rebels/review.html
  • Lobster
    #73
    Hali!
    A statokról hozzánk kevés adat jut el, és így egy hónapon belül még semmi infónk nincs.
    A maradék pályákat semmiképpen nem rakhattuk be a magyar verzióba, hiszen akkor más játék lenne...
    Talán még felhasználásra kerülhetnek, ha jók lesznek statok akkor lehet Rebels 2 vagy kiegészítve egy mission disk...
  • Lobster
    #71
    Inquisitor: Eredetileg több pálya lett volna (+3 level, +1 tutorial) de a kiadóváltás utáni időkben ezek technikai okokból sajnos halálra lettek ítélve. Egyébként megkérdezhetem, hogy te miért kíséred ilyen figyelemmel a Rebels életútját? Szinte minden kapcsolódó fórumban találkoztam veled... Ja, és igaz hogy hazabeszélek, de a magyar változat szerintem jobb mint az angol, a történet és a szóviccek sokkal jobban kijönnek...

    Shep: Köszi a leírást! Igen, én is egy vagyok a készítők közül, vhol a ezredik sorban a creditlisten megtalálsz. :) Örülök, hogy tetszett a game, sokat dolgoztunk, hogy élvezetes legyen. Bár én sokszor végigmészároltam a sivatagot Alicicával, a képességei igazából a levágott 3 pályára lettek kihegyezve, és a történet csorba mivolta sem szándékos... :(
    A folytatás pedig leginkább az eladási statisztikákon múlik. Mi szívesen megcsinálnák, de a pénz a kiadótól jön...
  • Shep
    #70
    A játék betöltésekor az intro végignézése után, azt mondtam magamban, hogy igen ez egy jó kis game lesz, és szerencsére nem kellett csalódnom. Tetszett a játékban, hogy olyan mint a Commandos csak van belevíve néhány kalandelem ami szerintem dobott a hangulaton, valamint volt normális története is. Az is jó hogy elég nehéz lett nem úgy mint a C2, bár néha elkelt volna valami Desperados szintű automatikus mozgás ahol beállítható lett volna, hogy az X gomb lenyomására Jeff menjen ide Alexandro meg matasson ott. Jó volt az is, hogy az ellenség a házakból nem jött a végtelenségig, és hogy elég jól körbejárták a terepet ha riadó volt. Ami nem tetszett az az, hogy Alicia képességeit igazából nem lehetett használni, csak annyira, hogy a levelet elolvastam a fönök szobájában és oda meg be kellett lopózni, az is elég érdekes volt, hogy a pókok, skorpiók csak az én embereimet támadták az ellent nem, szerintem nem igazán kellenek ilyen elemek egy ilyen játékba, bár kicsit változatosabbá tette a játékmenetet, egy kúszás mód elég jól lett volna, valamint ha a az őrök nem riasztottak volna akkor is ha csak egy pillanatra látnak meg. A hangokkal voltak gondjaim, /XP/ néha minden ok volt aztán eltűt a léptek zaja, nem onnan szólt ahol a karakter valójában volt, de ez nem feltétlenűl a játék hibája. Végül ami nem tetszett, hogy befejezetlen a történet, jó a végén ott van hogy ez csak egy rész az egészből, de hát akkor is így kicsit savanyú a szőlő, ja igen és szerintem kevés volt az a 6 pálya. Összességében jó hangulatú, kalandelemekkel dúsított Commandos klón, mely majdnem olyan nehéz mint a C1 ami dícséretes, de sajnos néhány kényelmi funkciót nélkülöz. Meg persze az animációkban mozoghatott volna a karakterek szája mikor beszéltek.

    Na 1 szónak is száz a vége, meg szegény ember vízzel főz és sorolhatnám még, a lényeg, hogy remélem lesz folytatás, bár valami azt súgja, hogy nem lesz.

    Majd elfelejtettem hiányzott, hogy az tárgyakat üveg cigi nem lehettt dobni csak maga alá rakta mint aki a nagydolgát végzi. Persze ha lehettt volna sokkal könnyebb lett volna a game ami nem jó.
  • Inquisitor
    #69
    Tényleg 12-13 pálya lett volna benne eredetileg?
    Sajnos nekem csak demo volt, de lehet megvszem a magyar változatot. :)
  • Shep
    #68
    Te egy vagy a készítők közűl, vagy mi? amúgy szivesen leírom.
  • Lobster
    #67
    Hali!
    Shep ha még valaha errejársz leírnád kicsit bővebben a tapasztalataidat a játékról. Előnyök-hátrányok mindenféle... Nagyon megköszönném, ha megismerhetném, hogy külső szemlélő számára mit jelentett a Rebels.
    Köszi.
    ui: véleményeket mindenkitől szívesen látnék...
  • Shep
    #66
    Na végigvittem, és szerintem jó kis játék ez, bár túl sok újítás nem volt benne, de mégis jó volt. Az utolsó pálya meg valahogy könnyebb volt mint a többi.
  • Lobster
    #65
    Hali!
    Alice-ig 2 lépésben juthacc el, előbb be kell jutni a börtönbe (leomlott falszakasznál vagy a titkos lik a börtönfal mellett amiről Omaar a beduin mesél, esetleg meg lehet próbálni a főbejáraton is...) majd benn jól időzítve kerülgetni az őröket és egyéb jószágokat...
    Használd sokat a figyelemelterelő tárgyakat...
  • Eye-scream
    #64
    Köszi, most már megy.
  • Shep
    #63
    Vki irta lentebb a cfg file manipulálását azt próbáltad már?


    Hát a fene az utolsó pálya elég durva, hogy fogok eljutni Alice ig?
  • Eye-scream
    #62
    Már próbáltam, semmi :(
  • Shep
    #61
    Próbáldd 32bitre rakni a wint
  • Eye-scream
    #60
    Elindításkor a játék intrója szépen lefut majd egy összevissza villogó képernyő következik.
    Írtátok, hogy 1024*768-ba fut csak, de nekem a windóz is alapból azon megy, bár csak 16 színmélységgel. mi lehet a gond?
  • Shep
    #59
    Közben már mekegcsináltam a pályát.
  • Lobster
    #58
    Hali!
    Ezt a puzzle-t csak flasbombbal lehet megcsinálni. Megállsz a visibility előtt bedobsz egy flash-t és elsunnyogsz a vakoskodó csóka mellett... Ja és lehet hogy Jeffrey-t is érdemes magaddal vinni... :)
  • Shep
    #57
    Mi a bánatot kell csináli 1 szintel feljebb az őr ott áll egyből és ha vkit kiszúr akkor jön az alám alám, mit kell ott csinálni?
  • Shep
    #56
    Valaki megcsinálta már az 5ik pályát?
  • Lobster
    #55
    Hali!
    A Rebels csak 1024*768-ban fut, és ha nem fullscreenben futtatod akkor ennél nagyobb desktop felbontást kell hozzá használni...

    ui: Senkinek nincsenek még tapasztalatai a magyar verzióval?
  • Shep
    #53
    Hát lesz még több is, pl nem hallatszik a lépted, jobbról hallod bal helyett, animációnál beszédben nem lesz hang. Viszont így legalább bejön és meg lehet csinálni.
  • M.A.D.
    #52
    No. a dat file-t kicseréltem. és a 2.pálya bejön! egy hiba van idáig. a vészjelzőnek nincs hangja csak képben jelenik meg. ennyi.
  • Lobster
    #51
    Shep!
    Az arcticon próbáltál már becsöngetni a főnök feleségéhez? Nem könnyű megtalálni a csngőgombot, de érdemes kipróbálni... Persze előtte beszélj a "Vojit Akráki"-vel :)
    De annyit elárulhatok, hogy bent sem lesz könyebb...
  • Shep
    #50
    ne abba húzz, hanem a játékba, sose érünk a végére.
  • M.A.D.
    #49
    ...húúúzok én bele, de sajna a pálinkóóóólába.:)

    sorry
  • Shep
    #47
    XP vagy 98? bár nekem mindkettő alatt megy
  • Shep
    #46
    XP vagy 98? bár nekem mindkettő alatt megy
  • Shep
    #44
    configod milyen?
  • Shep
    #43
    Cracket gondolom felraktad, monitorod bírja az 1024x768-at? más ötletem hirtelenjében nincs.
  • Shep
    #40
    Naa húzzál bele, mert így sose kapok segítséget, én meg már megtettem a magamét :)
  • M.A.D.
    #39
    Vazzz. nem igaz, hogy lassan 3 hete 1 kurva patch nem jelent meg (e hiba miatt pl.).