26
Figyelmeztető, riasztó programok
  • blackgamer
    #26
    az, ha lesz időm beleírom, csak most épp nincs időm a progit fejleszteni sajna
  • blackgamer
    #25
    igen, csak a forum.php-t nézem, ha megtalálja a progi benne a "Szia" szót akkor be vagy jelentkezve
  • Sil78
    #24
    Kipróbáltam, nem működik, azt írja, nem vagyok bejelentkezve. Mondjuk Firefoxhoz valószínűleg lehetne valami hasonlót csinálni kiterjesztésként...
  • Sil78
    #23
    Persze, még jó hogy nem léptet ki, ha új ablakban vagy mondjuk új fülön nyitok meg egy linket... (pl nálam most is 5 fülön különböző SG-s topicok vannak megnyitva...)

    Szóval akkor a cookie-t nem is nézi, csak a forum.php-t? Hmm...
  • Darkboy
    #22
    pedig sztem ez jó ötlet lenne bele!
  • blackgamer
    #21
    "melyik topikba"
    az nem is volt célom
  • blackgamer
    #20
    az a lényeg, hogy új böngésző ablakot nyitva is bejelentkezve kell lenned, azt már nem tudom melyik böngésző hogyan oldja meg a dolgot
    az én progim a www.sg.hu/forum.php szöveges file-t tölti le
  • Sil78
    #19
    Miért, hol keresi a cookie-t ez a program? Speciel az Opera, a Firefox meg a többi nem-IE-alapú böngésző nem ott tárolja a cookie-kat, mint ahol az IE, hanem a programhoz tartozó profil mappájában, mint az összes többi beállítást is (ráadásul a Firefox és az Opera is 1 db fájlban tartja őket, nem külön-külön, mint az IE). Szóval szerintem nem csoda, hogy "nem jön át", ha eleve rossz helyen keresi.
  • Darkboy
    #18
    firefoxnál nemmegy, ie-t a büdös életbe nem használok és ki se mutatja hogy melyik topikba van új üzi! bocs h kiritzálom én ilyet nemtok, csak mondom!
  • blackgamer
    #17
    akkor valószinű nem jön át a cookie vagy valami hasonló probléma lehet, beállításokba kell talán belenyúlni, nekem IE van annál így müxik
    de köszi hogy kipróbálod a progimat!
  • wbtist
    #16
    Nekem nem megy. Benn van a pipa a bejelentkezve marad-nál. Operát használok mégis azt írja ki a progi, hogy nem vagyok bejelentkezve. HELP!
  • blackgamer
    #15
    Elkészült az újSáG (kedvencekhez hozzászólás, és új topic figyelő) 1.3-as verziója.


    LETÖLTÉS

    újdonságok:

    - vizuális megjelenítés (óra melletti ikon!!!) (4 ikon: nincs kapcsolat, nincs üzenet, új üzenet (eltûnik, ha olvasottá válik az üzenet), új topic (ikonon jobb gomb nyomására tûnik el) egérrel ikon fölött leírást kapunk az ikon jelentésérõl
    - privát üzeneteknél is jelez
    - kalibráció fájlból (ujsag.cfg) + kalibrációs program (arra az esetre, ha SG oldalán változás történne)
    - kalibráció szükségének jelzése (nem 100%-osan biztos)
    - hang kikapcsolásának lehetõsége

    Használjátok egészséggel!
  • pedestrian
    #14
    Láma. Start menü > Programok > Kellékek > Rendszerezközök > Ütemezett feladatok.
  • pedestrian
    #13
    Hogy lehet a Scheduling Agent-et megtalálni magyar windowsban?
  • blackgamer
    #12
    új topic figyelés most már müxik (elvileg)
  • Tetsuo
    #11
    Van egy free határidő napló is asszem azzal is lehet ilyemiket: Task Plus a neve.
  • Crem
    #10
    Ez a program hatalmas!!!!!!!!:D

    Grat!!!
  • nemcsakfeel
    #9
    wow.
  • blackgamer
    #8
    Szeretnél SG fórum üzenetekre minél hamarabb reagálni? Akkor ez a progi kell neked!
    újSáG v1.0 - kedvencekhez hozzászólás, és új topic figyelõ -
  • Piscator
    #7
    *3.1
  • Piscator
    #6
    Tényleg? Csakhogy nem használok windowsos ötleteket.
    Ez egyébként valóban jó ötlet, csak külön programot kerestem.
    Az EyeloveUkiderült, az u betűt space nélkül kell beírni...
    És ez agent már a win3.0ben is megvolt? Mondjuk újabbat használok, csak kiváncsi vagyok, ez is egy más OS ötletének lejmolása.
    Mindenesetre kösz a tippet!
  • TheZsenyka
    #5
    Scheduling Agent, jaja...
  • TheZsenyka
    #3
    És közben a pizza is elkészül, nagy vagy!!!
  • Met
    #2
    Esetleg próbálj ki egy konyhai időzítőt. Feltekered 30 percre és akkor csörög:)
  • Piscator
    #1
    Sziasztok!

    Kérlek segítsetek, ha tudtok!

    Keresek egy olyan programot, amit meghatározott időnként figyelmeztet, arra például, hogy álljak fel a számítógép mellől pihenetni a szemem, riaszt egy időpontban, esetleg a riasztás tárgyát is lehet változtatni.
    Kifejezetten erre a célra fejlesztették ki a Eyelove U nevű progit, amire hivatkoztak a PCFormat 2002. Júniusi vagy júliusi számában. A baj az, hogy nincs meg az újság már, és a weben már alaposan utána kerestem Vizslával, Google-vel, de csak pár serialt, cracket nyomott ki.
    Szóval ez, vagy ehhez hasonló figyelmeztető programra lenne szükségem, ami a leírtakhoz megegyezően figyelmeztet, értitek.
    Most nem feltétlenül kalózkodásra buzdítok, lehet próba verziós is, egy címet kérek ahol elérhető, a program nevével.

    Remélem valaki majd talál valamit, és megosztja velem.

    Köszönettel és üdvözlettel:
    Piscator