492
  • campy
    #492
    fúú féléves késéssel:D

    1. asszem le kell menni a szőke csávóhoz beszélnivele utána menj a látcsőhöz ami szembe van vele
    2. menj lejjebb ahol dugnak ketten ott is találsz egy látcsövet ami leesik
    3. menj vissza a csávóhoz add oda a magazint (2. részt) és kapsz egy 25 centest dobd be a látcsőbe->meglátod a babát a Jefferson orrán
    4. menj vissza oda ahol leesett a látcső, kattints a leesett látcső helyére
    5. vissza a szőke boltoshoz ill Ginával is majd beszélni kell hogyan szerezzél katapultot...
    6. menj fel a kocsitokhoz és a rózsaszínű kocsi hátulját nyisd ki a késeddel->vedd fel a catapultot
    7. menj vissza a catapulttal a leesett látcső helyére a catapulttal együtt kattintva Lulának a kutyát kell oda lőnie a hegycsúcs orrára ha sikerült 100%-ra lőnöd kicsit fel akkor leesik a baba és hozza a kutyus...
    8. menj vissza Ginához a babával együtt
    9. beszélj megint a szőke boltossal add oda neki a "Josh in Western papírt" elutasít, menj vissza Ginához és vedd rá h ő beszéljen a szőke boltossal (papírt is add oda neki)
    10. ráveszi menjetek vissza a kocsihoz és irány Colorado asszem
  • Jocisan
    #491
    Sörsztriptíz
  • Jocisan
    #490
    Gamempire.extra.hu
  • Borsheyd
    #489
    Hellosztok ott vok a MT Rousmore nál de nem tom mit kell csinálni valaki irja le kérem köszönöm elöre is
  • bazsi123
    #488
    a dvd-n lévő deviance meppából másold a crack-et a telepített játék könyvtárába
  • ernokiss
    #487
    "Copy the crack from the DEViANCE dir on the DVD into game dir" ez mit jelent?
  • romi8 #486
    Mi az a Lula?
  • eNiX
    #485
    Lula Sexy Empire-hez tud vki patchet, mer elég keveseknek megy xp-n az alap verzió. Thx
  • ricsa008
    #484
    hali mindenki az elején nem tom holvan a telefonszám a gyufásdobozon nem látok semmit meg sehol nem találok semmit segítsetek!!!!
  • imuniquelady
    #483
    szija nagyfater!
    nekem xp alatt ment végig a játék.nézd meg a crackeket h jol csináltál e mindent a felrakás során.a lehetőségek attol függenek h miről raktad fel a játékot.
  • Nagyfater
    #482
    Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy windows Xp alatt nekem mért nem indul el a Lula 3D, mert amikor elidítom akkor addig indul csak el, hogy sötét lesz a kép és utána kihozza a szokásos hibajelentő ablakot. Valami ötlet?
  • imuniquelady
    #481
    megtudjátok mondani h még milyen részek vannak a lulákbol?
    jo lenne mert akkor leszedném azokat is...
  • imuniquelady
    #480
    kipörgettem a játékot...hát én többre számitottam és a sok lövöldözéssel elrontották a végét...
  • Tiati
    #479
    Most találtam egy magyar nyelvű végigjátszást.
    A játék összes helyzete is letölthető.
    Az utolsó harc utáni 3 perces filmbejátszás is
    innen letölthető.
  • marcio mela
    #478
    Korábban egyszer igen de NEW ORLEANS-ben már nem tudtam menteni.Kb. onnan amikor becsaptam Hanket és Sarah ID-jével bementem a Chichen Club-ba.
  • Tinalove
    #477
    én se tok menteni két ölés között? akkor az enyém is hibás???
  • marcio mela
    #476
    jópofa játék.Milyen adult nem japán játékok vannak még?Poker nem érdekel.
  • marcio mela
    #475
    Ott véreztem én el.Valami hiba volt abban a programmban amit letöltöttem és nem tudtam játék közben menteni.Persze nem álltam neki előről a játéknak ezért sajnos nem tudom mi a vége.
  • Tinalove
    #474
    fúúú, köszi szépen! sokat segítettél! most a cloroform hatása alatt vagyok, ölöm az embereket. van egy két nehéz is
  • marcio mela
    #473
    Menj a villanyoszlophoz.Ajtó kinyílik.Lula megpróbál bemenni de nem tud.Mond valamit az ajtóról és ezután ha megszólítod Ginát ott lesz a lehetőség,hogy felkérd a feladatra.
    Majd meséld el mi van a végén.
  • Tinalove
    #472
    sziasztok! valaki tud segíteni???? a lulába az utolsó részben vagyok és megakadtam. az a feladat h ginát odaállítsam a villanyoszlop alá h betudjak menni a házba, viszont az istenért se tudom odaállítani. Hogy kell?
  • marcio mela
    #471
    Mi a játék vége?
    Mivan azután,hogy mindenki le lett lőve?
  • ugot2know
    #470
    én sem tudok bejutni,pedig a lairásnak eleget tettem!
  • Keiza
    #469
    valaki nem tud hozzá magyarítást?
  • deadcode82
    #468
    1.61Gb a DVD-n
  • istvan3
    #467
    mekkora a teljes játék?
    ? mb
  • Charmed
    #466
    Szerintem, ha követed a végigjátszást, akkor mennie kéne a dolognak.
  • Birkás Csaba
    #465
    Valaki tudna segíteni? Már a 2. pályán elakadtam :( A kaputelefonos házba valamiért nem tudok bemenni. Pííííííííííííz help me!!!!
  • Vlala #464
    Ezért kár volt felhozni a topicot. :(
  • mano913
    #463
    szar a játék
  • Charmed
    #462
    Valaki el tudná küldeni a nudepatch-hez kellő v3o fájlt? Amit a demo változathoz mellékeltek, azt nem lehet a teljes játékkal használni.
    Az is jó, ha leírja nekem valaki, hogy miket kell módosítani a fájlban.

    [email protected]
  • angelx
    #461
    Lula 3D végigjátszást innen letöltheted:
    Lula 3D végigjátszás
  • hejyjyjy
    #460
    Csá!
    Azt szeretném kérdezni hogy van-e a játékhoz magyarosítás?
    Kösz.
  • Cash Money
    #459
    az elején a telefonszámot kitől kell elkérni és hogyan?
    mert azt olvastam hogy a napozós csaj adja de nekem nem csinál semmit csak a vibrátorral nyomta meg lula
  • iceye
    #458
    ismét! már bent vagyok a bárban és be tudtam menni a dominához a többiek már lementek! még mit kell csinállni az emeletenn mert odalent hank nem enged ki! szerintem már mindent megcsinálltam! a dominával kell valamit? vagy ahol sexelnek a szobában? HEEEEEELP
  • Bucser
    #457
    AZeredeti jó volt azért az elején aztán az is dög unalom lett:)
  • iceye
    #456
    heeeelp! hol van a paroka és melyik házba kell bemenni? már a kártya meg van de nem tudom tovább mit kell csinálni! valaki segitsen please!! az idegeimre megy ez a játék!
  • Sephi
    #455
    Ha valaha letezett szanalmasabb jatek a vilagon akkor ez ezaz. Haver itt jacca lassan masfel oraja es csak elkepedve nezzuk hogy 2006 van.
  • grande2006
    #454
    Az nekem is jól esne!
  • Akos17
    #453
    csáóó még mindig nincs magyaritás? esetleg magyar végigjátszás? :) köszi