9
Ghost Master
  • Hmuda
    #9
    No prob. Legalább mostmár nem fogod elkövetni ezt a hibát, hidd el, és is átestem ezen. :)
  • petesilver
    #8
    Hát tényleg szomorú. Más fórumokon ahol még megfordulok általában mindíg azért köpködnek, hogy az új regek miért nem használják a keresőt. Szerintem ennek az oldalnak amúgy is el van B***va a kereső része. Elsőre azt se találtam amíg nem kerestem igazán, hogy hogyan lehet csak fórumon kerseni vele. Az megvolt, de ghost-ra cseszett ilyen topicot kidobni. Mióta az ABC-s keresést írtad, kísérletezéssel rájöttem hogyan kell, de ez meg máshol nem nagyon van, és itt sem egyértelmű a használata, és nincs felhívva rá a figyelem. Mielőtt bárki belémkötne, leszögezem, hogy nagyon sajnálom a fölösleges topicnyitásom, de előtte amit tudtam tényleg megtettem. Véleményem szerint egy oldal funkciói akkor működnek jól, ha keresés, kutakodás nélkül mkönnyen kezelhetően, jól működnek. Elvileg a keresővel is meg kellett volna találnom. Remélem valaki törli ezt mihamarább.
  • Hmuda
    #7
    Szomorú, hogy mindig a keresőt használják, de a ABC listázás eszükbe se jut. Pedig a kereső már nemegyszer bizonyult haszontalannak ilyen téren.
  • zaki
    #6
    sehogy, majd egy moderátor lezárja a témát :)
  • petesilver
    #5
    Hogy lehet ezt töröltetni?
  • zaki
    #4
    itt van...
    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1053456491
  • petesilver
    #3
    Esküszöm rányomtam a keresőt, és csak a ghost Reacon-t vagy mit dobta ki. El is voltam keseredve. Nem vagyok láma fórumozó, de akkor hol van? Lécci linket, és ezt bezáratni.
  • zaki
    #2
    ez szép volt, van már vagy 2-3 topicja a játéknak
  • petesilver
    #1
    Létezik, hogy senki nem játszik ezzel a KIRÁLY programmal? Dungeon Keeper fanok hol vagytok? Gonosz játékosok? Mókás játékosok? Mind itt a helyetek!!