16
Rádiós billentyűzet olcsón
  • Zazu18
    #16
    Üdv! ha érdekel vkit van egy eladó labtech klaviatúrám vezetéknélküli.

    2500 HuF-ért odaadom... az egér nincs meg hozzá... :(

    http://www.virtualdepo.hu/files/images/3000/2188-0-large.jpg
    http://www.edigital.hu/Vezetek_nelkuli_billentyuzet/Labtec_Ultra-Flat_Wireless_Desktop_magyar_vezetek_nelkuli_billentyuzet_+_eger-p25496.html

    Érd.: +36 20 775 2329 ; Gödöllőn található, de elviszem Bp-re, Pilisvörösvárra, Piliszentivánra, Nyergesújfalura
  • Humesz
    #15
    Mi a legnagyobb hátránya a Cordless billentyűzeteknek?
    Miért nem érdemes ilyeneket venni? Én elemgondokról hallottam sokat.
  • TheZsenyka
    #14
    Háát, akkor szerintem 2.5-3 ropinál többért nehéz lehet eladni - már ha nem optikai ahogy mondod.
  • Cheky
    #13
    Enyém az egér, nem optikai.
  • TheZsenyka
    #12
    25 volt kéz alatt, 100% újszerű állapotban (szerintem nem is használták) egy új kb. 40 roppancs 340-es táppal. Persze a táp is ChiefTec.

    Az egerentyű kb. 5 roppancsot érhet használtan, ha nagyon kell és ha optikai. Nekem van egy Logitech MouseMan-em, optikai és 2001 januárjában vettem... azóta megvan. Nagyon bírja az öreg csataló. Őrült jó fogás volt. Akkoriban 14 roppancs volt, de nagyon megérte az árát. Két év 7 hónapos a cuccos.
  • Cheky
    #11
    Jó kis ház! Mennyi volt?

    Mennyit kóstálhat egy párhónapos Logitech Cordless MouseMan Whell?
  • TheZsenyka
    #10
    Elég drágák a ChiefTec cuccok, kevesen is árulnak itthon.
    www.overclock.hu-n van egy pár ház amit érdemes megnézegetni. Nekem is ChiefTec házam van, DA-01W.

    Nézegesd meg miféle cumókat árulnak!

    Királyság.
  • Cheky
    #9
    Értem.
    CSak mert még nem halottam a Chieftec márkát sehol...
  • TheZsenyka
    #8
    Egy picit. Lehet hogy szubjektíven ítélek de kb. olyan, mintha azt kérdeznéd jók-e a PLEXTOR írók.
  • Cheky
    #7
    Nem értek hozzá :P
    ChiefTec ezekszerint jó márka?
  • TheZsenyka
    #6
    Ne haragudj, de ChiefTec billencs 12 ropiért szerintem igen baráti még ha szemétre is vágod az egeret egyből. A4Tech cuccokat szoktak ennyiért adni.
  • Cheky
    #5
    Persze, de nem ajándékba adják...
    Nah, köszi a segítséget!
  • TheZsenyka
    #4
    ki akadályozhat meg benne, hogy tovább használd? :D Egyszerűen nem csatlakoztatod az egér kábelét hanem a sajátodat használod ami már megvan.
  • Cheky
    #3
    Királyul néznek ki, csak már van egy édi egerem! szintén rádiós...
  • TheZsenyka
    #2
    www.overclock.hu-n vannak sirály ChiefTec billencsek és az áruk is baráti. 10 roppancs körül.
  • Cheky
    #1
    Hellsztok!

    'szal nekem egy olcsó rádiós bill. kellene semmi extrával, lényeg hogy kábel nélküli legyen!
    Tudtok segíteni?