10722
Mit vásároltál legutoljára, és mennyibe került?
  • LoDMaSt
    #6200
    Már ideje volt, a régi lejárt 2 hete.
    +kaja 490é
  • Taranov
    #6199
    Én is pont ma vettem :)
  • Taranov
    #6198
    Mondjuk errefelé meg a Shell tűrhetetlen, mert csak itt bunkók az összes közül. Az E$$O-ba járunk, mert ott év végéig összegyűlik majd egy dzseki :)
    Egyébként a MOL-t meg az OMW-t utazáskor szeretem, mert ezekben rendes helybéliek vannak általában, meg inkább középkorúak, a Shellben meg sok a bunkó fiatal.
  • Glpetyus
    #6197
  • LittleL
    #6196
    jah. Sajtos -virslis - kecsapos lángos = 260 .-
  • Glpetyus
    #6195
    EzeXerint testileg SE vagy 100-as? :S
    :-)
  • LoDMaSt
    #6194
    30 napos bérlet - 2250 Ft
  • LittleL
    #6193
    Nem akarok másik benzinkúthoz átmenni,
    mert itt baromi csinosak a csajok. DD

    Meg aztán már a kutas srácokkal is
    jókat szoktunk poénkodni. D
  • Taranov
    #6192
    egy vaj színű Puma cipő 25900 Ft és egy Lee farmer, az 16900 Ft.
    Szerintem egyébként én szabálytalan szabású vagyok, mert minden farmer hosszú lábban, viszont csipőben van, amelyik kicsi, van amelyik nagy, pont jó nincs :)
  • SLICK
    #6191
    kaja 80é
  • tigeroo
    #6190
    Sulibany kaja
    270-
    [megzem gecee szar volt]
  • Glpetyus
    #6189
    :O)
  • Tufa
    #6188
    nekem ugy jött elő, mintha befogtad volna a légszürőt. Adtam neki a gázt, és ilyen mély hang elkezdett mégjobban mélyülni, végül puff, leállt. Elég ciki volt a belső sávból kitolni a járdára a motort :(
    Még jó hogy motornál könnyen lehet tisztítani a benzinszürőt (tank felhajt, és ott van... :) )
  • Glpetyus
    #6187
    Hoha :DD
  • Glpetyus
    #6186
    90-es volt a kettes...
    De a haver 1 éves Wagon-R-je (LOL) is szarakodik..
    De ne úgy értsd,hogy megáll tőle a verdám,csak érzem,hogy szarabb,egyenletlenűl jár,és vaduljak meg de még nem is megy úgy...
  • Tufa
    #6185
    igen. poweres, 35 paci :) ÉS NEM! Ez nem egy daráló gép volt! Ezen komoly cső volt! :)
  • Tufa
    #6184
    hmm, kérdezd meg a taxisokat hogy ők hol tankolnak! ;) Azt hiszem, náluk jobban nem sokan tudják mi jó és mi nem...
  • Glpetyus
    #6183
    Ehhez nekem google kellett :P
    125-ös?
  • Taranov
    #6182
    De egy autónak nem lesz semmi baja a MOL benzintől, lehet, hogy Petyusé régi, az a baj vagy nem tudom.
    Most viccen kívül sok ember tankol a MOL-nál, és nem szabad, hogy gond legyen.
  • Tufa
    #6181
    Cagiva Mito
  • Glpetyus
    #6180
    Milyen motor? ^.^
  • Tufa
    #6179
    autóval meg a motoros tapasztalatok miatt sem kockáztatok
  • Tufa
    #6178
    de te ezt élvezed, neked igy jó. nekünk nem jó ha vízes a benzin...
    pár évnyi motoros multam van, és ezalatt akikel találkoztam, egyikük sem a molnál tankolt. (természetesen nem ez a téma, hogy ki hol tankol, de ha szóba jön, mindig vagy shell, vagy omw)
    Nekem még mondhatjuk hogy szerencsém volt amikor leáltam a hungárián, mert jött egy motoros+ egy gyalog közlekedő motoros, és ők segítettek rendbe tenni a gépet, de egy autósnak már eléggé problémás :)
  • Glpetyus
    #6177
  • Glpetyus
    #6176

    Nem vizezik,csak több benne a víz,mint máshol :PPPP
  • Taranov
    #6175
    Én annyit tudok elmondani, félig a témához kapcsolódóan, hogy én az Ice Tea-t vizezem, mint a szörpit, mert először a sima volt túl édes, mostmeg már a light is túl édes.
  • Taranov
    #6174
    Azért sok MOL van, ahol tankolnak, ha tényleg frankón vízetnék a benzint, már rájöttek volna az emberek.
    Na nem baj, az pozitívum, hogy Golfos vagy :)
  • Taranov
    #6173
    Nagy valószínűséggel :)
  • Glpetyus
    #6172
    ehhh...
  • Tufa
    #6171
    pedig régebben még jó volt a mol benzin. nem értem miért jó ez nekik.
    Mióta a cori megvan, ő sem evett shell benzinen kivül mást... jól viselkedik igy :P
  • Glpetyus
    #6170
    LOL
    Hát ott tényleg alig tankol valaki...
    Nálunk szinte egymás mellett van a shell,meg a mol,de inkább állok sorba minthogy annál a szarnál tankoljak.
    Amúgymeg az 1-es golfom is szarakodott vele...
    A 3-al nem fogok ott tankolni :P
    Inkább hazatolom.
  • Tufa
    #6169
    Akkor ezek a vizezett benzines esetek bizonyára csak a motorosoknál és a 2es golf tulajoknál fordulnak elő :)
  • Taranov
    #6168
    Valószínű, mert a többi autós nem áll le a Hungárián a MOL-tól, vagy már rég nem tankolna ott senki. Ha komolyan gondolnád, már te is bejelentetted volna valahol...
    Ha tényleg így lenne, már megírták volna újságokba stb.
  • Tufa
    #6167
    én eddig 3szor tankoltam molnál, mind a 3 helyen(más más hely) szar volt a benzin. másképp hogy kerül szted víz a szűrőmbe, és miért áltam le folyamatosan a hungárián? elég ciki volt. ha ez nem a mol hibája, akkor a tankom izzad...
  • Glpetyus
    #6166
    Bázz..pont ezt akartam írni :D
    Egyszer a jó öreg 1.6-os 2-es Golfom majdnem megmakkant a Mol-tól :S
    Addig rángatott,meg az alapjárat is szar volt,amíg ki nem fogyott az a "benzin"... :S
  • Taranov
    #6165
    Sehol nem vizezik a benzint, ezt most megmondom, így látatlanban.
    Voltak ilyen pletykák régebben az Aralról, de kizárt, hogy igaz.
  • Tufa
    #6164
    a molnál vizezik a benzint :(
  • Taranov
    #6163
    Én a helyedben már átmentem volna :)
  • Placebó
    #6162
    Vett egy nemibetegséget, és még occsó is volt..:DDD
  • Glpetyus
    #6161