162
Haegemonia: The Solon Heritage
  • Titan
    #49
    Nekem személy szerint az IG1-ben az az ötlet tetszett, hogy a saját hajóm fedélzetén mászkálok és egyre nagyobb hajóval gyalázhatom az ellent!
    Na jó, a Star Trek: Bridge Commander is ott volt ebből a szempontból, de nem volt annyira jó!
    Az IG2 többek között ezért is vettem meg, de ebből már kimaradt ez a rész...
    Hiába, sajna tökéletes játék nincsen!
  • antijedi
    #50
    pontosan ez a gond, és nem is bántana hogy ilyen a haegemonia ha nem tudnám hogy SOKKAL jobbra is képesek... :(
  • Pluskast
    #51
    Én eddig az összes IG játékot megvettem függetlenűl az árától, mert egyrészt nagyon tetszettek másrészt meg tisztelem a magyar készítőket, de ahogy így a hozzászólásokat visszaolvastam és látom hogy nincs single campanig, nos hát ez így elgondolkoztat, hogy megvegyem e.
  • Jacky
    #52
    Teljesen egyetértek Pluskast kollégával: A SINGLE CAMPAIGN NAGYON HIÁNYZIK !!
    Hiába van jó internetem, ha egyszer szóló módban, a történet kibontakozását figyelve szeretek játszani. És nem multiban gyakni egymást.
  • gonosz
    #53
    nem lenne annyira gaz, ha nem ugy zarjatok le a haegemoniat, hogy folytatas kivankozzon hozza.
    bar mivel nem multizni szeretek az ilyen jatekokkal, igy enis kihagyom valoszinuleg.

    ui: a gfx nagyon szep lett.
  • ceas
    #54
    Tagadhatatlanul az egyik legszebb, "legművészibb" grafikájú játék lett szerintem. Nagyon kár a solo-ért.
    Dauby: Nem lehetne esetleg valamilyen formában beleilleszteni egy solo-campaign-t?
  • antijedi
    #56
    ig3nak semi köze se lesz ig2höz max a cime, amugy szvsz az lessz csak aztán az igazán nagy gyalázat ig2re, magyar fejlesztők ide vagy oda szvsz szar elssz (legalábis az eddig kijött infokbol meg az 1db ösregi demobol itélve)
  • Legion
    #58
    Nálam sajnos ez is textúra hibás, ugyanúgy ahogy az első volt:((
  • antijedi
    #59
    hát én tuti nem fogom siratni...
  • Hixer
    #60
    Hé megvan már másnak is game??
    Nekem nincs benne küldetés...
    Mi van? Csak az eredeti játékkal együtt futnak???
  • Tom911
    #61
    Neked magyar egyáltalán, mert nekem nem és nekem sincs küldetés (amúgy te a boltira gondolsz vagy letöltötted valahonnan?)
  • Pluskast
    #62
    Nem tudom, hogy visszaolvastad e a hozzászólásokat de pont arra panaszkodtunk, hogy nincs camoaning
  • Tom911
    #63
    De a bolti magyarban van!?
  • Inquisitor
    #64
    Miért lenne???
  • Inquisitor
    #65
    Nekem meg kell vennem becsületből, mert a Haegemoniát ajándékba kaptam és nem fizettem érte.
    (Ráadásul az extra változatot, bár ritkán hordom a pólót.)
  • Pluskast
    #66
    Ott sincs.
  • Tom911
    #67
    Akkor meg mi a francnak reklámozta a hülye Digytal reality, hogy tök jó single lessz benne, rohadjanak meg, én meg majdnem megvettem, szemetek, kössz, hogy felvilágosítottatok.
  • Titan
    #68
    Létezik, hogy nincs benne szinkron???? Mikor a feladatot elmondják, akkor csak a szöveg van kiírva, de nincs hangja az emberkének....(Állítólag ISO)
  • antijedi
    #69
    biztos a skirmishre gondoltak :P
  • antijedi
    #70
    jah létezik sajna, énse találkoztam vele :(
  • Mr Manson
    #71
    Hy All! Az első Heagemonia-hoz nem tudna valaki linket adni?
  • T-boy
    #72
    Nem adnád el? Az enyém a DOMESZTOSZ(nem TM) áldozata lett!
  • Mr Manson
    #73
    Nagyon jó kis jaték, grat a fejlesztőknek!
    De ezt hol lehet multiba nyomni?
  • zsamiatt
    #74
    single nélkül nagy sz*r :( ezt nagyon elbaszták.Amugy az ig 2 ötlette jobb volt ennél.Ez a hajo limitálos faság meg egyszerüen gusztustalan! :(
  • Mr Manson
    #75
    jaja
  • Dns5000
    #76
    Szerintem az GA nagyon szuper lett volna a 2 vagy 3 eves demo meg mindig nagyon szep. Jatekmenetrol meg nem lehet abbol megitelni.Ahogy ahajokat lehet iranyitani az szerintem nagyon szupi, a HE fegyevekkel van elmaradva ebbol a szempontol. Ha te pakolhatod a fegyvereket a hajora, valaszthatsz kuldetesek, talalhatsz vehetsz uj hajot fegyvereket akkor tuti jo lett volna. A HE is milyen szar jatekmenetet hozott pedig grafikalilag egesz jo volt.
    En nagyon sajnalom, hogy pont ezt lottek le es kihoztak egy csomo faszsagot ami meg azt sem eri meg, hogy letoltse az ember.
  • Dns5000
    #77
    Megis csinaljak tovabb a GAt?


    most akkor mivan? megvette valaki es csinaljak tovabb?
  • olasz
    #78
    Megvan a játék tök örülök neki csak nincs hozzá cd kódom!Valaki el tudná küldeni!Léygszi!Előre is köszi
  • Titan
    #79
    4f84-bee2-927b-e444
  • Titan
    #84
    Haha!!! Ez jó! Ilyenről még nem is hallottam....öööö...izé...nem ezt hívják szopacsnak...vagy apacsnak...vagy...pffff...bocsi...ööö...MUUUHHHAHAHAHHAHAAAAHHHAHAHAHAHAA
  • Rusy
    #85
    hi! Tudna valaki segíteni? Hogy lehet neten játszani??
    Bennvagyok a játékban, de senki nincs rajtam kívül! (CSak én egyedül próbálkoznék neten játszani??? :))!!!???!!! Lécci segítsen valaki! előre is köszi!
  • Titan
    #86
    Az nagyon elképzelhetö, mert elég nagy bukás volt a game...
  • Kingsley
    #87
    Valaki help hol lehet letölteni???
  • Kingsley
    #88
    Valaki píííz
  • Kingsley
    #89
    Hol tudom letölteni ????Help
  • Kingsley
    #90
    Segítség!!!Nagyon kellene a game de a dchez nem értek ,valki nem tud egy warezt????
  • Kingsley
    #91
    Valaki segítsen.
  • skorpio7
    #92
    Szerintem itt fel a kérésedet :

    Programok beszerzése topic
  • KranaZoli #93
    Én az IGII-t és a Haegemonia-t játszottam végig.
    Előtte semmilyen stratégiai játékkal nem játszottam, de itt a magyarság és az űrstratégia miatt úgy döntöttem kiprószálom.

    Nekem nagyon bejött már az IG2 is.

    A Haegemonia is nagyon tetszett. Nagyon sok dolgot beletettek, amit az IG2-ből hiányoltam és a történet folytatását is megtaláltam benne.

    Én is nagy kérdőjellel néztem ki a fejemből, amikor a Solon hagyatékot feltettem. De asszem csak azért mert nem azt kaptam, amit vártam. Szal én vártam egy SP folytatást, de nem.

    Ettől persze még lehet nagyon jó a Solon hagyaték. Remélem az lesz.

    Még csak tegnap tettem fel és a tutorial-t nyomtam végig.

    Ami inkább ennél sokkal jobban érdekel, hogy bennem úgy élt, hogy a Haegemonia az IG2 folytatása (én találtam is benne ilyen szálakat), de most készülőben van az IG3.

    Pöttyet összekuszálódtam.

    Nem vagyok IG fan, de nagyon bele tudtam magam élni a gammákba.

    Most hogyan lesz ez tovább?!

    Me gondolom lesz Haegemonia 2 is és hogyan lesznek ezek az IG3-al, ill. az IG3 akkor full angol lesz, vagy hogyan van ez most?!

  • Ivan Pjodr
    #94
    Üdv! Szerintem egyáltalán nem folytatása az IG nek a Haegemonia, hiszen ez is az alapoknál kezdődik, ahol az emberiség még csak itthon tevékenykedik.
    Az IG3 pedig nem az lesz aminek indult, törölték is már egyszer, most egy magyar csapat dolgozik rajta, de a neve már Nexus:Jupiter Incident. Arra a régebbi IG3 demora épül, ahogy láttam, de az IG sorozathoz nem sok köze lesz szerintem.