43
www?
  • Looooser
    #43
    az csak illúzió.... a doboz alján retesz ajtó van mielőtt megforgatja az ember retesz kinyit golyó a tenyérbe retesz vissza zár megforgat kinyit voilá nincs benne golyó....
  • Apa27
    #42
    Sziasztok! Egy olyan trükköt keresek, akár videó formájában, ami arról szól, hogy valami dobozba bele dobnak egy sima, egyszerű golyót. Lezárod a doboz tetejét. Megforgatod és mikor újra kinyitod már nincs benne a golyó. Persze valahogy/ valahol benne van, mert mikor újra ráteszed a tetejét, megforgatod, akkor már ott van újra a dobozban a golyó.
    Ez hogy van? Illetve hol lehetne ilyen dobozt beszerezni?
    Mivel nagyon régen nem írt már senki erre az oldalra, ha mégis valaki tudna választ adni, legyen oly szíves, privátra küldjön üzenetet!
    Előre is köszi a választ és a segítséget!
    :)
  • jimySz
    #41
    Bűvésztrükkök, bűvésztanodák:
    http://buveszet.uhh.hu/
  • polarka
    #40
    link
  • Looooser
    #39
    mellesleg a duble és a triple liftet megkell tanulni rendesen, és nem fogják észre venni jah és kétszer ne csináld meg egy embernek ugyan azt a trükköt (kivéve ha nagyon naív az ember :D ) mert akkor már észre veszik
  • Looooser
    #38
    ezért kell naiv lányoknak mutatni :D:D:D az egyik kedvenc trükköm az amikor huzatsz vele egy lepot azt mondodneki hogy jegyezze meg és tegye a pakli tete4jére fogod a markodban a pakli kkártyát és hüvelyk ujjal prgeted a kártyáket és arra kéred hogy mondjon egy mostot ahova azt akarja h a kártya bekeüljön amikor ez megtörtén a te kihúzod gyorsan a felső paklit és a lap az alsó pakli tetejére kerül (ezt úgy éred el hogy a teljes paklit tartó újjaiddal össze szorítod a paklit, és a legfelső lap ottmarad az alsó paklin mikor kihúzod a felsőt) az emberek többsége nem érti egy naiv lányak megcsináltam felfordított lappal de akkor sem értette :D sikerélmény megvolt
  • born2fxxk
    #37
    Dehogyis, igaz, hogy sokban alkalmazzák, de vannak double lift nélküliek is... Keresgélj youtube-on, van fent sok tutorial.
  • Looooser
    #36
    több fajta ilyen van az enyémhez csak kis kézügyesség meg egy kis előre rendezés
  • mate317
    #35
    nemrég nagyon rákaptam a kártyatrükkökre de az a baj, hogy szinte az összesnek az a lényege hogy kettőt összefogok, és ha valaki rájött akkor már mindig le tudott leplezni...
  • Gibor
    #34
    aztis kláttam de nemértem...
  • Looooser
    #33
    én most azzal ámítom a családot hogy megmondom melyik lapot húzák (egyszerű trükk)
  • vegicsek
    #32
    Előre elrendezik a paklit, és a trükk előtt csinálnak egy hamis keverést:)
    A másik trükköt nem tejesen értem, de ha részletesen leírod elmondom hogy működik
  • Gibor
    #31
    tud valaki kártyatrükköket? mint pl 4 felé osztják a paklit és a végén a tetején a 4 ász lesz... látni láttam tudomis mit csinál de nemértem... meg pl mond lapokat és a másik meg rámutat a lapokra és tényleg azok lesznek azok....
  • Looooser
    #30
    lol weaz tényleg XD akk bocccss nem szóltam de ez kb olyan mit amikor a kártyát megpörgetik a levegőben és szinte 1 helyben lebega kártya... am mindenkinek a figyelmébe Criss Angel-t ajánlom a csávókám tud mint a fene...
  • Prank
    #29
    az a polcnak az éle:)
  • Looooser
    #28
    33.dik másodpercnél nézda fekete alap hátteret meglátod a damilt :)
  • vegicsek
    #27
    Erre a trükkre nem találok logikus magyarázatot, ez benne a legszebb:)
  • Hajnalcat
    #26
    A kártyás dologban nem tudok segíteni, de a javításos dologban igen. Csak úgy tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, ha fizetsz azért, hogy VIP tag legyél. A VIP tagoknak engedélyezett a hozzászólás javítása.
  • sequor
    #25
    1 hogyan lehet itt a nyelvtanilag elbaltázott hozzászólásokat javitani/szerkszteni utóloag?
    2 az előző kártyás problémámra megoldást adóval nem leszek hálátlan
    köszi az infókat!
    [email protected]
  • sequor
    #24
    sziasztok tudnátok segiteni? kedvem támadt megtanulni nihány francia-kártyával űzött trükköt metanulni, de nme szeretnék több ezer forintos könyvet venni - mi tévő legyek? tudnátok nekem segíteni? előre is köszönöm. Üdv Seq
  • j0nNyKa
    #23
    a mindig mindig rovid i
    masik meg h de, az ellusionist videokban MINDEN trukk le van leplezve.
  • csgery
    #22
    David Copperfield a végén mindíg megmutatta...
  • vegicsek
    #21
    Ezek a bűvészek nem igazán árlják el a trükkjeiket, elvégre ez a megélhetőségüg.
  • j0nNyKa
    #20
    hat mindenfele torrentkeresokbe ird be, hogy illusionist, es kidobja
    a foszer hivatalos oldala pedig itt talalhato
  • sg2
    #19
    értem! segítsek Feri?
  • born2fxxk
    #18
    ha van oil&water akkor nézek...:)
    tudsz adni linket?
  • j0nNyKa
    #17
    illusionist videokat neztel mar? ott ugye leleplezi onmagat, es eleg ugyes...
  • born2fxxk
    #16
    Üdv mindenkinek! Viszonylag új vagyok a "varázslás" terén, ami leginkább foglalkoztat, az a kártya. Sok videót láttam már, fejettem meg bizonyos trükköket, de valahogy az oil&water nevezetű ügyes kis csalás megoldására nem tudok rájönni. Főleg a 4 lapos verzió érdekel. Van aki jártas ezekben a dolgokban?
  • Feri022
    #15
    Nem tudtok olyan oldalt amin le vanna írva a kártyatrükkök részletesen?De olyan trükkük amihez rendes ,agyar v frabcia kártaya kell nem olyan mindenféle kártya!Na ezt jól megmondtam!De ti biztos értitek!pá
  • LittleL
    #14
    Jah, arra emlékszem amikor Angliában egy tévéshowban csúfosan leszerepelt az Uri Geller.
    A műsorvezető behozott neki egy csomó kanalat, hogy görbítse el. Mire ő:

    - Ja, hogy el kéne görbítenem, arra nem is gondoltam.
    - Pedig azt hittem ez a dolog lényege.
    - Áááá, most itt nem tudok feloldódni, szóval nem fog menni.

    Tehát leszerepelt, de a népszerűsége még ekkor sem csökkent.
  • FtranX
    #13
    Uri Gellerről mostanában nem nagyon hallani. Ő is jó bűvész, csakhogy azt terjeszteti magáról, hogy paranormális képességekkel rendelkezik. sokan meg be is dőlnek neki...
  • LittleL
    #12
    Tényleg mi van az Uri Gellerrel ?

    Az a trükk volt még jó, amikor bezárták egy széfbe, és
    az épületet felrobbantották,
    ő meg megérkezett, előbujt valami fémlapon keresztül.
    Hogy hogy csinálta ?

    Meg azok a sejtelmes nézések a kamerába, ahogy szugerálta a nézőket, hát az utánozhatatlan.
  • FtranX
    #11
    igen, Copperfield tudhat valamit a bűvészetről.
    És nem is kamuzik, mint az Uri Geller.
  • LittleL
    #10
    Igen ezt én is hallottam, a helikopter pedig arrébb
    repült közben.

    Az biztos , hogy Copperfield a ma élő legnagyobb bűvész, vagy ahogy ő mondja illuzionista.
  • FtranX
    #9
    én a szobor eltűntetésről láttam egy másik magyarázatot, ahol azt mondták, hogy amikor felhúzták a lepelt, akkor az egész nézőtér szépen lassan elfordult és amikor a lepel leheullt, akkor a nézők a nagy semmit látták.
  • K.András
    #8
    Vannak benne jo dolgok,de szvsz a szobor eltüntetés nem igy ment.
  • cSuwwi
    #7
    hehe, ez egy jó oldal. az oroszok mindent tudnak :DD
  • LittleL
    #6
    ez jóóó, énmeg mit törtem a fejem a Copperfield trükkjein.

    De azért még mindig ő a legnagyobb varázsló..
  • OPM
    #5
    "talán most valaki"
    jól gondoltam :)

    thanx!!
  • Prank
    #4
    http://portal.runet.hu/article148.html