38
Faceoff UnrealTournament2003 Realmod
  • And5
    #38
    most nézegettem az emailemet és láttam ghogy megtörténteka aserver beállítások szal mindenki a 193.188.141.21 -re!!!
  • And5
    #37
    na tegnap zúztuk 2vs2ben aztecon meg tabakonon kurva jó volt talán még a cst is fogja ütni full verziós állapotában ja és elkészült a leírás a játékról a http://faceoff.cjb.hu/ -n
  • And5
    #36
    na tegnap zúztuk 2vs2ben aztecon meg tabakonon kurva jó volt talán még a cst is fogja ütni full verziós állapotában
  • And5
    #35
  • And5
    #34
  • antijedi
    #33
    na edig estére vagyunk már páran, innét nem akar valaki jönni?? :DDD
  • And5
    #32
    na elindult az első magyar faceoffal foglalkozó honlap a http://faceoff.cjb.hu/ címen
  • And5
    #31
    ez a mutator hülyeség még sincs szükség rá viiszont a respawn 30ra állícsátok erre azért van szükség mert ha vki friendlyfire áldozata lesz újratud éledni ja és egyenlőre szrtm két pálya van amint jól lehet jácanai ez a aTakaban és az Aztec de ha vki tud mondani egy helyet ahol van magyar tutorial az ut2003 mapeditorjához lehet nekiesek
  • And5
    #30
    gyertek este minél többen azt csapunk egy nagy partyt az vot a agáz hogy 1db bottal együtt is csak 4 en voltunk tegnap ha lennénk vagy 8an az jó lenne meg elkéne érni a aserver admint hogy csinalja a a meg a valtozatatásokat vagy max előveszema acsoda kütyüm azt én fogom beüzemelni :)
  • antijedi
    #28
    mellesleg tenyleg jó kis game
  • antijedi
    #27
    csak i.c.ram nem ream, ezé megfog skalpolni :PPPPP
  • And5
    #26
    na kipróbáltuk antijedivel és I.C.reamal elég zsír volt ahoz képest hogy alpha nagyon ígéretes gém
  • antijedi
    #25
    na emberek gyüljetek még fél óra és lentvan ut2k3 :PPP
  • And5
    #24
    remélem a folytatásban mégtöbb fegyvert fognak elkészíteni kombinálják a felszerelésben lévő választási lehetőségeket alapos bonyolult hatalmas térképeket készítenek és az objective játékmódót is megcsinalják faszára hogy a feladat ne csak egy egyszerű táska ellopása legyen puff puff objective stolen azt terrorist win hanem behatolni egy épületbe onnan kurva nehezen kihoznia a táskát és célba jutatni mondjuk ezért a terooristak dupla annyi pontszámot kapnának mivel nehezebb dolguk lenne a fegyverek arzenálja is remélem kibővül majd 3-4 fegyvert lehessen választani a jó öreg cuccokból azt megkell hagyni hogy a gránátok száma igen jó lett 5 fajta gránát választható ja és remélem még hozzá tesznek egy pár skint mer egyenlőre kicsit zavar hogy mindenki ugyanúgy néz ki bár annyir nem cinkes
  • antijedi
    #23
    And5 (6:16 PM) :
    írjá vmi a faceoff topicba:)
    And5 (6:16 PM) :
    lássák hogy már te is töltöd :)

    szóval énis töltöm :PPP
  • antijedi
    #22
    cshez ne hjasonlicsunk mert az már eleve veszet fejsze nyele :P
  • And5
    #21
    na jóvan az ok de egy kicsit vissza kell venni legalább egy cs szinte ugyanis megyek jön 3 bot beízzítoma agéppuskám tak-tak azt mindenki meghalt
  • antijedi
    #20
    sebzés csökentő? az a jó ha egy lövés fejbe és nyekk :P
  • And5
    #19
    na voltam a aszerveren és a következőket kéne emgváltoztatni
    -friendly fire 100ra
    -game speed 100
    -tdm játék mód végig
    -nagy pályák és ilyen valóságosak mint az aztec
    -last man standinget bekapcsolni
    -meg kéne vmi sebzés csökkentő mutator
  • Bandew
    #18
    Azt hittem már valami Álarc játék.
  • And5
    #17
    na este kipróbálhatnánk
  • And5
    #16
    bocsi elb*sztam a linket tehát a múvi itt van
    http://free.x3.hu/gamezz/faceoff.zip
  • antijedi
    #15
    nem biztos hogy moderátol, lehet hogy csak rájött az egyik moderátor passjára :P
  • antijedi
    #14
    szvsz nem az számit hogy összetett legyen hanem hogy jo legyen :D
  • And5
    #13
    wow csak nem egy moderátorhoz van szerencsém? :)
  • Dikkma
    #12
    Igy :)
  • And5
    #10
    ehh hogy is kell ? :)
  • And5
    #9
  • And5
    #7
    jelnlegi hibák:
    -kiséé gyors a a játék menet
    -kicsik a a pályák
    -skinek meg fegyverek nem túl széles tárháza (persze ez még alpha)
    -respawn sem kéne

    http://free.x3.hu/gamezz/faceops.zip/
    ez egy kis 1 perces múvi én cisnaltam ízelítőnek aki még nem szedte le
  • And5
    #6
    jaja túl gyors
  • Lazarus
    #5
    Nekem a Jungle warfare jobban tetszik, összetettebb
  • And5
    #3
    na nem is rossz ha gondoljátok csinalok egy kis 1perces múvit a fényképezőgépemmel
  • And5
    #2
    itt egy magyar szerver címe is unreal://ut2003.sysconfig.hu:3333/
  • And5
    #1
    na azé nyitottam neki új tpicot mer az ut2003 topicban nem lehet kivenni hogy éppen melyik modról van szó na meg ez egy elég ígéetes mod szal mindenki ossza meg amit tud a agémeről vagy vmi ilyesmi