26
Milyen gépet vegyek?
  • Gladiator
    #26
    fotó boltokban. kodak árul egész jót. 27 kocka, 800 isos film. kb 3500. megéri, bár csodát ne várj tőle. viszont az van ráírva, hogy 2 méterig jó, de mi voltunk vele 25 méteren is, és semmi baja nem lett. de ahoz, hogy ott a parton szórakozzatok teljesen jó.
  • Cnut
    #25
    Hol lehet ilyen 1X használatos vízalattit venni? Ára kb mennyi?
  • Gladiator
    #24
    Nem tudja vki, hogy SONY videókamerához hol lehet kapni vízalatti tokot, mert mióta ez a hüje SONY új disegnt csinált az oldalának nem találok rajta semmit, még a tok nevét sem.
    Amúgy Eye! nem teszed fel a képeidet, amit múlt évben csináltál?
  • Eye-scream
    #23
    Az egyik szemben lévő szigeten láttunk egy bazinagy füstfelhőt, éjjel meg a lángokat is, de másnapra eloltották valszeg, mert már nem láttunk semmit...
    Én amúgy csak szimpla pipás-szemüveges merülésnél csináltam képeket. A mienket nem is nagyon akarom próbára tenni, ahhoz kissé drága jószág lehettett:P(ajándék volt)
  • Gladiator
    #22
    nekünk csak az van még egyenlőre. mi elfelejtettünk csinálni. tesómal levittük. kb. 15 méteren jutott eszünkbe, hogy van gépünk is, de ott nem mertünk, mert féltünk hogy vmi baja lesz, ugyanis max 2 méteris vihető le, de lazán kibírta a 25. is, bár ott nem fényképeztünk. szal kemény 15 képet csináltunk, amiből 12 szikláról ugrálás lett.

    eye-scream: te láttad az erdőtüzet? ott volt felétek. mi pont azt láttuk, amikor elkezdett kigyulladni. még csak egy tűzoltó ment oda. mire hazaértün magyarhonba, már a fél ország ott volt.
  • magus
    #21
    nekem volt egyszer ilyen egysezrhasznalatos vizalatti. kurvajo kepeket csinaltam vele
  • Eye-scream
    #20
    Na hazajöttem, képeket is csináltam víz alatt és van egypár egész fasza, majd ha scanner közelébe jutok, felteszem. Jó nyaralást kívánnék, én is, de asszem kissé elkéstem vele nem?
  • Gladiator
    #19
    na, én mentem nyaralni. kellemes SG-zésdt mindenkienk.

    Eye-S.: jó nyaralást

    pá mindenkinek!
  • Eye-scream
    #18
    Hát ahová mi megyünk az szárazföldön van, Losinj meg sziget nem?
    A scannelést meg majd megoldom valahogy, aztán felteszem ebbe a topicba, bár az még kissé odébb lesz:)
  • Gladiator
    #17
    de jó lenne mostmár a vízalatti fotózásról is dumálni:-)

    eye-s.: majd ha tod, scanneld be a képeket és rakd fel, majd én is felteszem. Tesóm vett vmi gagyi 1x használatos gépet. Az benne a poén, hogy 1000 vmennyi, pedig ISO 400-as film van benne, az meg eleve több mint 2000. szal jó üzlet volt. Kár, hogy egyszerhasználtos.
  • Gladiator
    #16
    jaj, naésasztán? 1 darabot, nem egy egész "falkát". Vmi hülyegyerek elengedte a megnt pókját. mind1. AMúgy mi Mary Losinj-ba együnk asszem. Szal találkozhatunk.
  • Eye-scream
    #15
    Fekete özvegyet találtak állítólag, de aztán ki tudja...
  • Gladiator
    #14
    Biográd az király hely, ott már voltam páárszor. Medéna ismerős. Lehet ott voltam nyár elején, de nem biztos. De az is vmi M betűs volt, mindjá megnézem. De a Trogir név is ismerős. Ugyanoda megyünk, mint ahol nyár elején voltunk, szal lehet, hogy egy helyen leszünk. Ahol voltam az vmi Stech szigeten volt.
  • Gladiator
    #13
    Miféle pókoktól? Amelyeknek olyan halálos a csípése? Láttak egyet, és akkor aszitték már el van terjedve. Azt az egyet meg már rgé megette vmi, vagy a dagály elmosta. Mióta mondták a hyrt, ezeszer voltam horvátba, és egyet se láttam. nem mintha kerestem volna. Van róla amúgí vmi kép? Csak mer asse tom hosz néz ki.
  • Eye-scream
    #12
    Na nyittottam társtopicot a gumiban...:P
  • [Walaki]D`Lair
    #11
    Biográd
  • Eye-scream
    #10
    Kúl, senkise fél a pókoktól?:P
    A gép Canon márkájú A1/prima AS-1. Ajándék volt, és nem néztem a fogát:P
    Ti merrefele mentek? Mi egy üdülőfaluba, Medénába Trogir mellett van asszem....
  • [Walaki]D`Lair
    #9
    mi szombaton :D
  • Gladiator
    #8
    jéé, mi is odamegyünk kedden éjszaka indulunk. nektek is ezt ajánlanám, ugyanis, ha szerdán indultok, estére értek oda, de a szerdai szállsát akkor is ki kell fizetni. szal menjetek kedd éjszaka, reggelre odaértek, és így nem vész kárba a szerdai napotok.
    Milyen géped van? Márka, típus, ára? hol vetted?
  • Eye-scream
    #7
    Horváthországba megyünk szerdán. Amúgy az enyémen van speckó vaku hozzá...
  • Gladiator
    #6
    Amúgy veszek egy Canon S50-est, azt belebújtatom egy búvártokba, és király lesz. Igaz, a géphez nem lehet külsővakut csatlakoztatni, de majd elemlámpával ügyeskedek...
  • Gladiator
    #5
    jé, ti is akkor mentek?! mi is! ti a föld melyik részére?
  • Eye-scream
    #4
    Nekünk van ilyen otthon, de még nem próbáltam. Majd két nap múlva :P
  • Jano
    #3
    Olyat vegyél, amire rá van írva, hogy

    Wasserfest

    vagy

    Waterproof


  • Taranov
    #2
    huhh, én nem tudom :))
  • Gladiator
    #1
    Nah, kissé kiakasztottam a DIGITÁLIS fényképezőgépek topicban az embereket oda nem vágó kérdéseimmel, ezért mostantól innen kérdezgetek.