53
2003 tele (elvileg)
  • Bandew
    #14
    Remélem király lesz ez a game. Az új Monkey Islanddal nem jáccottam, de állítólag nem annyira jó. Viszont a Curse of the Monkey Island és a Grim Fandango még most is a kedvencem. Jó volt még a Dott is csak azt nem tudtam végigvinni (végigjátszással se). Hamarosan lesz Sam&Max is aminek az első részével nem sokat jáccottam, de azért még nagyon teccet. A Full Throttle viszont teljesen kimaradt az életemből. Azért kiváncsi vagyok rá.
  • gumininja
    #13
    A regi lucasok, es a poenra vett sierrak is mind teccettek anno. Azt sajnalom az FT2 kapcsan, hogy nem maradtak a klasszikus rajzfilm stilusnal. Node meglatjuk mi lesz belole, hatha...
  • And5
    #12
    little big advanture 2 is elég zura volt :)
  • Ch_Slater
    #11
    nah azt soha nem tuttam mexerezni..
  • fucko
    #10
    Azer a longest journey se volt rossz.
  • Ch_Slater
    #9
    én is pont most gondolkoztam h végig kéne nyomni ujra a dott-ot.
  • Shep
    #8
    A Dott óta nincs igazán jó kalandjáték/talán a Syberia/, voltak persze jól sikerült darabok de már a FT sem volt az igazi, persze jó volt jó volt, de vmi hiányzott belőle. Remélem a 2ik rész lesz legaláb olyan jó, de félek, hogy nem.
  • I.C.ram
    #7
    Hát szerintem sehol sincs az a hangulat, ami 1-bn votl....
  • Ch_Slater
    #6
  • Ch_Slater
    #5
    bár lehet jobb lenne ha rajzolt lenne mint a régi nagyok. pl. monkey3 jobban teccett mint a 4, ami 3d-s lett.
  • Ch_Slater
    #4
  • Ch_Slater
    #3
  • Ch_Slater
    #2
  • Ch_Slater
    #1
    nah remélem jól láttam hogy még nincs topikja. ide jöhet minden info a játékról.