12
Egy filmmel lenne gondom! Aki tud segitsen! kösz
  • FRenkie
    #12
    hello!
    az a problémám hogy letöltöttem a DReamcatcher nevü 2 cédés múvít, de ugrál,rezeg a kép az egész film során.nemtudjátok mi a gond?csak ez az egy film csinálja.köszi
  • Faterx
    #10
    Gyerekek az Mpeg4-hez milyen codec jó (xp)?
    A megat leszedtem, az=ta indeot kér, úgy olvasom Mpeg4-hez
  • PetruZ
    #9
    A ZoomPlayer önmagában nem kezeli a sub-okat, ehhez be kell lőni neki vmelyik feliratozót, vagy általában elég felrakni az ffdshow-t és az lekezeli ezt a problémát is. Viszont tapasztalatom szerint szinte gépenként változik, kinek mi jön be. Nálam (XP) gond nélkül megy a ZoomP v3 + ffdshow, de öcsém gépén (W98) időnként nem hajlandó kezelni a feliratokat és ilyenkor kézzel kell újraregisztrálni, néha pedig csak a DivG400 feliratozóval hajlandó működni. :)
  • Met
    #5
    Az Ace-ben van egy zoom player, az is lejátszik egy csomó dolgot csak feliratot nem tud kezelni, vagy legalábbis nem jöttem rá, hogyan lehetne:)
    A BSPlayer is jó.
  • batman
    #4
    ha leszeded a codecet akkor elvileg még a médiaplayer is lejátsza...
  • Trespasser
    #3
    .avi formátumban van
  • batman
    #2
    Én azt javaslom, hogy az ACEMegaCodec Packet töltsd le az fpscentral.hu-ról, és szedd le pl. microdvd-t (origo), ez feliratot is kezel, vagy a crystal playert a honositomuhely.hu-ról. Ha svcd, vagy dvd formátum, akkor power dvd, vagy windvd, vagy radlight lejátszók a jók.
    sok sikert
  • Trespasser
    #1
    Hi!

    Megszereztem CD-n a Kört (The Ring), de egyik lejátszón se akar menni. A megoldás a kodekben van!
    De nemtudom mit és hogyan csináljak a kodekkel. Aki tudja hogy kell a kodeket kezelni, vagy melyik lejátszót ajánlja nekem, az lécci írjon és segitsen.

    Előre is köszönöm a segítségeket.

    Bye:
    Trespasser