11
Acid Jazz
  • Neme.
    #1
    Keresek minden ehhez kapcsolódó címet, előadót. Ami most nálam a mércét tartja toronymagasan, az az Atjazztől a Witchbender, ami teljesen új távlatokat nyitott számomra a zenében (Atjazznek egyébként nagy múltja van az Amiga demoscene-ben). Ezenkívül van két francia srác, akik 'Nova nova' néven zenélgettek valaha, de mostanra mintha eltűntek volna. Az ő számaikat szeretném valahonnan megszerezni, ehhez is jól jönne valamilyen útbaigazítás.
  • CSOCSO
    #2
    http://di.fm/mp3/deephouse128k.pls
  • Neme.
    #3
    Ja, nyomom azt is. Régebben a www.beats.dk-t hallgattam agyba-főbe, manapság meg a www.globalhouseconnection.com mixeit.
  • Neme.
    #4
    Az a baj, hogy Atjazz - Witchbenderhez hasonlót még nem hallottam. Globalhouseconnection 2002. szeptember 15-i mixében a második, tessék megfülelni. :)
  • Dani19..
    #5
    Deep House elöadok:
    The Timewriter,Steve Bug,Ricardo Villalobos,Terry Lee Brown Jr,Swayzak....
    acid jazz-be meg nem vok otthon.:)
  • Neme.
    #6
    Ezt is érdemes meghallgatni. Van benne pár igen kellemes muzsika.
  • Petka
    #7
    Up! Esetleg pár új címet meg előadót mondana valaki?
  • tomcat1
    #8
    www.deepmix.ru
  • dtk1985
    #9
    hali
    nem tudtok valami tuti helyet (dc-s hub, xdcc-s channel stb.) ahonnet deep house-t tolthetnek v. ha nemis deepet de mas stilusu houset (az is jo volna)? engem kizarolag unmixed cuccok erdekelnek, vinylek, maxik, albumok. olyan hely volna jo ahol kereshetek a cuccok kozott, mostanaban a filmp3rol szoktam tolteni de hat ott keves a regebbi zene, meg az ujak kozul sincs fent sok. dnb-re vannak krva jo helyek, magyar hubok, irc-s csatornak de houseosakkal nem rendelkezek. ha valaki tud ilyeneket segitsen lecci.
  • Petka
    #10
    Microdots Hub
    microdots.kicks-ass.net:4111
  • dtk1985
    #11
    thx