28
Nokia 6510 (probléma!)
  • ollie
    #28
    azért köszi! ;D
  • TheZsenyka
    #27
    Szívesen! :D

    Ollie, neked pedig: végül is igazad van, ha semmiképen nem használsz más szolgáltatót (én másikat akartam) akkor jobb ha úgy hagyod.
  • Pheel
    #26
    Köszi a címet!
  • Pheel
    #25
    Persze hajnal óta :)
  • Pheel
    #24
    Az én 6510-em már független :)
  • ollie
    #23
    úgy döntöttem inkább nem próbálkozok, mert ha kikapcsolok bármit és még garisan valami baja lesz és visszaviszem, akkor velem kifizettetik a kb 100 rugót amennyivel olcsóbban vettem.
  • TheZsenyka
    #22
    Na, sikerült?

    Amúgy (nem vagyok biztos benne, nem akarlak félrevezetni) azt hiszem más tiltásokat lehet vele kikapcsolni mint kizárólagos kártya, rendszer(900/1800/1900MHz) meg hasonlók-
  • ollie
    #21
    Aha, elkerülte a figyelmemet a "try only the first one" szöveg.
  • ollie
    #20
    ja, kártya nélkül kell. akkor úgy kipróbálom majd. de minek van több kód, ha csak az első jó?

    "nem azt a szolgáltatót kell megadni, amire át akarsz térni hanem amitol meg akarsz szabadulni!"
    azért ennyire még nem vagyok hülye ;D
  • TheZsenyka
    #19
    Amugy meg miért próbáltad a többi kódot? Írta hogy CSAK az elsot probald ki.
  • TheZsenyka
    #18
    a 'p' meg a 'w' betuket a '*' gomb többszöri megnyomásával varázsolhatod elo.
  • TheZsenyka
    #17
    Fontos hogy NEM SZABAD kártyának lenni a készülékben! Még valami: nem azt a szolgáltatót kell megadni, amire át akarsz térni hanem amitol meg akarsz szabadulni!
  • ollie
    #16
    Na hát én kipróbáltam az első 3 kódot amit kiadott a telcsimre (egy vadiúj 3300-as), de nem működtek. Érdemes kipróbálni a többi kiadott kódot is, vagy pedig lehet belőle valami gubanc (pl teljesen letílt minden telefonálást vagy valami hasonló)?
  • TheZsenyka
    #15
    Két db. 6310i telcsit kikódoltunk vele ma meg tegnap.
  • ollie
    #14
    ez király! és működik is? valaki próbálta?
  • TheZsenyka
    #13
    Találtam a neten egy Ingyenes Nokia unlock linket.
  • KeKKSZike
    #12
    Mégis szted mennyire drága? De most meg megjavult a telcsi! Pedig nem csináltam Vele semmit se! Hát mostmár mind1! Kaptam 8 nap garanciát, ami már letelt! :P
  • Pheel
    #11
    Drága. Tutira. Ne vegyél használt telót, vagy ha igen min fél év garral.
  • KeKKSZike
    #10
    Rászoptam ezzel a telcsivel! (használtan vettem...) Most meg azt csinálja, hogy nincs térerő, akármit csinálok vele! Most antennát kell cserélnem? az mennyi?! :)
  • Pheel
    #9
    Ha süket vagy, akkor fordulj szakorvosoz :-D

    Most komolyan! Ha neked csak a hangerő számít, akkor vegyél kihangosítható Philips-et. Az fel is robban a kezedben meg kisebb földrengést okoz :)
  • KeKKSZike
    #8
    Nem onnan beszélek, hidd el! Csak sükket vagyok, bazzeg! És nekem halk egy picit ez a telcsi!
  • Pheel
    #7
    Kis telefon, kis hangszóró...

    Amúgy meg nem a DJ pult mellől kell beszélni. Máshol meg elég.
  • KeKKSZike
    #6
    hát az nem olyan sok... te is megcsináltattad?
  • Dj N-Ice
    #5
    1000 Ft
  • KeKKSZike
    #4
    Lehet, hogy majd megfogadom a tanácsod! Szted mennyibe kerül? Drága?
  • Dj N-Ice
    #3
    roppant egyszerű barátom.
    a nokia sosem volt hires a hangszóróiról...
    keress egy GSM boltot és mondd el mit akarsz. majd ők megoldják. ha minden igaz akkoregy ericcsonból kioperálnak neked egyet vagy egy 6210ből... ezek hangosak.
  • batman
    #2
    Én nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy túl sok mindent tudnak csinálni vele, nekem is halkabb volt, mint a mostani (6310i), ráadásul 1 éven belül 2x kellett szoftverfrissíteni, így eladtam a rákba.
  • KeKKSZike
    #1
    Sziasztok!
    Tegnap vettem egy ilyen telefont, jó állapotban van, meg jól működik! Csak egy bajom van vele, hogy a duma (beszélgetés) olyan halk nekem! ;( Pedig maxon van a hangerő! Lehet ezzel vmit csinálni? Ha beviszem a Nokia boltba megtudják Nekem csinálni? ;)