11
Vegyek SonyEricssonT310et?
  • Benny04
    #11
    vegyél
  • Panzermeyer
    #10
    Köszike mindenkinek, azt hiszem venni fogok egy ilyen telefont. Ja, és nem mayer, hanem meyer. :)
  • ollie
    #9
    vegyé pc-t ahhoz van a legtöbb gáma
  • Laalee
    #8
    vegyé gémbojt ha játszani akarsz ahhoz van a legtöbb játék
  • Gladiator
    #7
    VEGYÉ 7650-T. ahoz van a legtöbb játék. márha játszani akarsz. mondjuk az is igaz, hogy 222000 forint.
  • Anee
    #5
    nemhiszem hogy több játék lenne ingyen a t310-hez mint t300-hoz....
    bár a tony4-et kipróbálnám a t300-amon
  • dieselG
    #4
    Nemcsak azokért is lehet venni t310est..:)
    Nekem is az van, és iszonyat jó! Waprol ingyen le lehet tölteni telora játékokat, a hangja pedig orkesztra :) Mondjuk, nekem nagyon jo vétel volt /áprban vettem 49ért/, mert nem éppenséggel tökéletes a hallásom. Hála a 32szolamu polifonnak :)
    Szoval most ilyen ár mellett a westelnél /29ezer/ nagyon megéri megvenni. Röviden ennyit tok mondani :)
    Szóval vedd meg nyugodtan Panzermayer, nem fogsz csalodni, pár haveromnak is ilyen van.
  • Anee
    #3
    Kurt Mayer!
    Nem azért hogy elgondolkoztassalak de dönsd el mi kell neked:
    - szines kijelzőnél minél jobb
    - tony4
    - infra port

    ha az infrát nem használod akkor esetleg tudom ajánlani a Samsung C100-asát mely sokkalta jobb kijelzővel rendelkezik /65ezer vs 256../ ámbár csengőhangjai nem midik....és ahogy tudom nincs infra port és kamera sem csatlakoztatható
    De van java/t310 mophun amire kevés ingyenes cuccc van darabra úgy 10/
    Ha majd veszel kamerát akkor t310, ha nem akkor szerintem c100...bár még nincs egyik szolgáltatónál, megjelenése hamarosan esedékes, mert függetlenben már lehet kapni s ára is azonos min a Sony ericssonnak.
    Ja és nekem T300-zam van...
  • see.aakogh
    #2
    Vegyél! Nekem is az van, es tok jo
  • Panzermeyer
    #1
    Hali emberek!
    Szeretném a segítségeteket kérni abban, ami a címben található. A mostani telefonomat le kell már cserélnem, mert szegény elég rondán néz ki, és az akkumulátor is haldoklik. Ez is egy Ericsson készülék, A2618s. Ezzel azonban elég sok problémám volt már két év alatt. Mindíg volt vmi új szórakozása, amivel felbosszanthat. Ellenben sok barátom Nokiáival soha nem hallottam volna, hogy probléma lett volna. Node nem ez a lényeg hanem, hogy befektessek-e egy ilyen telefonba, vagy se.
    Írjatok róla le minden rosszat, és minden jót. Előre is kösz mindenkinek.