19
Eredeti cd másolása
  • vikusz
    #19
    Halli!

    Alcohollal csináltam biztonsági másolatot a saját, vadi új CD-mről, át is vette egy az egyben, de a másolat nem hajlandó működni. A másolaton darabszámra pont annyi fájl és könyvtár van, mint az eredetin, csomó fájlt lecsekkoltam "Fájlok összehasonlításá"-val, tökre megegyeznek, mégsem tudom használni az új CD-ket. Mi lehet a hiba?
  • Csaba
    #18
    Én nem tudom, hogy melyik eredeti audio cd van levédve, és melyik nem, de én eddig egy párat átírtam a neroval, és teljesen tökéletesen megy, ugyan kiírta, hogy jogvédett cd, de ennyi, ettől még simán átmásolta.
    Régebben meg csináltam olyat, hogy eredeti dupla cd-ről kiírtam a nekem tetsző számokat wma-ba, utána meg átírtam cd-re. Működött. Szóval akkor hogy van ez? Van, ami másolásvédelemmel jön ki, és van, ami nem? Mondjuk akkor fura, hogy én mindig az utóbbiba botlok...
  • ZsirosKenyer
    #17
    Háy!
    vki segítsen plz!
    faternak írogattam mostanában audio cd-ket, és az elején még csak néhány szám serceg, aztán szépen lassan az egész lemez használhatatlanná válik.
    az a gyanúm hogy a másolás-védelem a ludas, már csak azért is mert az egyiket múltkor a gépbe rakva a media player ki is írta hogy nem lehet lejátszani mivel jogvédelem alatt áll :S
    +a kocsimban a hi-fi például tökéletesen lejátsza (fater otthoni hifije pedig zsír új, msotv ette 2 hónapja)

    kéne egy 100%-os módszer amivel az összes cd-jéről ki lehetne nyírni a copy-protection-t. ötleteim nekem is vannak (le image-be/wav-ba stb.) de nincsn agyon kedvem kisérletezgetni folyton, jó lenne ha ti is hozzászólnátok! előre is ksöz!
  • Mike at home
    #15
    1x-erubb ha szerzel hozza torest
  • dikki*yysw
    #14
    Nem.
  • Met
    #13
    Sajnos de, audiot és játékot is. Olyanokat amiket más nem tudott.
  • tom..
    #12
    Sikerült a másolás! Blindwrite-al csináltam! előszőr föl vinyora majd onnan cd-re! Igaz fél óráig olvasta a cd-t 0.5-3X sebességgel, de megcsinálta! és simán műxik! Köszönöm a hozzászolásokat!
  • Dikkma
    #11
    Eredeti cd-t nem másolsz így le, kérlekszépen.
  • Met
    #10
    Én símán berakom a lemezeket és cd-copy. Neroval.
    Arra figyelj, hogy on the fly másold mert azt nem szokták szeretni ha előbb a vinyóra megy és onnan az íróba.
  • dikki*yysw
    #9
    Akkor vmit rosszul állítasz be. Olvasd el a doksit.
  • tom..
    #8
    Egy 2 hónapos 48X24X48 Lg irom van!
  • dikki*yysw
    #7
    Mongyuk mindenben.
  • dikki*yysw
    #6
    Lehet nincs támogatva az íród.
  • tom..
    #5
    már próbáltam másolni az alcohol-al! de nem müködött! legujabb verzió van meg! Vagy lehet valamit rosszul csináltam? Mindegyik formátummal kipróbáltam az olvasási módót amit ki lehetett választani! amikor el kéne inditania a cd-másolást 1,6MB -nél a 827 sectornál kiirja olvasási hiba és folyamatosan azt irja ki szinte minden sectorra! 14MB-ig vártam azt leállitottam! Pedig az cd-ről az összes fájl tökéletesen olvasható%
  • Cat #4
    az alcohol olyanokat is tud másolni, amit a clonecd nem, például ha jól emlékszem imperium galactica 2 nél alchollal kellett, clonecd nem volt jo
  • Profeta 
    #3
    Miben jobb mint mongyuk a klo'nce'de'?
  • dikki*yysw
    #2
    A legjobb RAW másolóprogram szvsz az Alcohol 120%.
  • tom..
    #1
    Üdv mindenkinek!

    Van egy játékom a Dungeon Keeper 2 eredeti cd amit le szeretnék másolni, ugy hogy ugyan ug ymüködjön mint az eredeti cd! Milyen progivel lehet lemásolni?