37
Perfect Ace Pro Tournament Tennis
  • grebber
    #37
    Na most volt idöm kiprobálni.
    Hát ez valami hihetetlenül lol keményen a C gombra kell rátapadni azt ennyiben ki is merül a game.
    Legszánalmasabb game amit valaha láttam.
    Egyből uninstalt kapott ,pedig én nemvagyok ennek a hive de ez kihozta belőlem.
    Nem is értem hogy mertek ilyet kiadni.
  • grebber
    #36
    2005-09-29 PC Game ISOs Perfect Ace 2: The Championships (c) Oxygen Interactive RELOADED 45x15 MB

    Torrenten már van.
  • Help17
    #35
    Na valami jó game???
  • Maxxx
    #34
    En azt hiszem minden tenniszproggit vegignyalaztam az utobbi kb 10 evben...


    Mostanaban / mostaniak kozul a Virtua Tennis a legjobb, a tobbit szinte MIND elbasztak ezzel/azzal, mindet csak felig hoztak ossze valamirt :(

    A Virtua-nal csak 1 jo-bb van, a Pete Samras tennis '97 .

    Grafika ok, nem nagy szam, de osszesegeben "feelingben", labdakezelhetosegben, jatekatelhetosegben hiaba osregi az a legjobb.

    Nagyon sajnalom es varom, hatha vegre osszehoznak 1 igazan profi teniszt vegre, es nem csapjak ossze oket felszinesen, szinte csak a kulsore adva. :p
  • zaki
    #33
    nincs mit
  • [HUN]FaTaL
    #32
    Köszi, már megtaláltam kazaan, igaz csak RIP de jó lesz ez. Azért THX!
  • KG21
    #31
    very hard kell neked
  • KG21
    #30
    játssz egy karriert, és meglátod a végén majd hogy fog szivatni a gép!
  • zaki
    #29
    na én kipróbáltam, elég jónak tűnik, bár qrva könnyű, igaz, normal-on nyomtam...
  • zaki
    #28
    én most töltöttem le, tőlem letöltheted, ha akarod a dcről
  • KG21
    #27
    rákerestem kazaan nekem 15 usert talált.
  • [HUN]FaTaL
    #26
    Én jáccottam vele és ha jól emléxem vannak nők. Nem tudja valaki hogy honnan tudnám letölteni mert már sajna nincs meg ? :( Kazaan 1 usernél találtam de nagyon lassú :(. Dcn is mondhatna valaki HUBOT + Usert. Előre is thx.
  • KG21
    #25
    nagyon ráállt az agyam erre a nők témára:)
  • KG21
    #24
    Nők nincsenek:( Viszont jó sok pálya van, minden kontinensen a fontosabb tornák benne vannak. Játékosból olyan sok nincsen, mert nem soknak tudták megvenni a nevét. Hét eredeti név van csak, de azok jól kidolgozottak, hasonlít az arcuk. Nők nincsenek, viszont a karrier mód nagyon ötletes, élvezet végignyomni! Nekem a tréningek tetszenek a legjobban, van hogy célba kell lőni, meg ilyenek. És multiban is lehet nyomni úgyhogy kipróbálhatnánk:)
  • zaki
    #23
    a Virtua Tennisben nőket is lehet választani? hány játékos van? milyen pályák? mondjatok róla vmit, hogy milyen, mire számítsak
  • zaki
    #22
    :(
  • KG21
    #21
    de csak ps2-n
  • zaki
    #20
    2 is van?
  • KG21
    #19
    ja meg az nba 2k2-t is kiadhatnák, mert az után is csöpög a nyálam:)
  • Ramore
    #18
    A Virtua Tennis a legkirályabb pc-s teniszjáték, a második részt is kiadhatnák pc-re!
  • zaki
    #17
    nem rossz
  • KG21
    #16
    na ilyen a VT

  • zaki
    #15
    ok
  • KG21
    #14
    mindjárt beteszek róla képet:)
  • zaki
    #13
    "volt szerencsém" kipróbálni a gamet...
    hát ez valami borzalmas volt, le is töröltem a pics*ba, ilyen gyenge játékot...mind1, akkor lecibálom vhonnan a Virtua Tennis-t az biztos jobb. bár ennél a játéknál csak jobb lehet :)
  • zaki
    #12
    elküldtem, köszi
  • KG21
    #11
    ok
  • zaki
    #10
    ha küldök 1 képet mailban be tudnád linkelni a fórumba?
  • zaki
    #9
    na, mindjárt leér az utolsó file is, ki is próbálom milyen a game (most a perfect acera gondolok)
  • KG21
    #8
    ja, de attól még nagyon jó, csak a videók hiányoznak.
  • zaki
    #7
    gondolom rip
  • KG21
    #6
    Kazaaról szedtem, 60 mega az egész, gyorsan lennt van.
  • zaki
    #5
    kösz szépen, majd utána nézek
  • KG21
    #4
    Virtua Tennis a legjobb pc-re. Dreamcast konverzió, nagyon jól sikerült, eredeti nevekkel, vicces játékmódokkal, ütős graf, jó mozgás:)
  • zaki
    #3
    és nem tudsz ajánlani valami jó teniszes játékot?
  • KG21
    #2
    Zaki sztem felejtsd el, mert ultrafos.
    A felbontást nem lehet 640*480 fölé tenni, a graf ratyi, kamu nevek vannak csak. A mozgások elmennek, de ez kevés.
  • zaki
    #1
    császtok, játszott már valaki ezzel a játékkal?
    csak azért kérdezem, mert én most töltöm, és ha nagyon kula játék, leállítom a letöltést