791
így a Tour2003 előtt...
  • GuRu
    #401
    Gondoltam, hogy működni fog sima telepítéssel is de mind1, kár volt annyit írnom...
  • hegyimenő
    #402
    na elvileg holnap meglesz tényleg a CyM 4 viszont ez eredeti de cd ód nincs hozzá :((
    viszont crackelni nem kell úgyhogy ha olyan patcheket adnak hozzá amihez nem kell cd kód akkor minden hurrá :))
  • walakyrulez
    #403
    Tenyleg mukodik, kiraly vagy GuRu! Mar csak a 4-et kene vhogy feltorni, es teljes lenne a boldogsag :)
  • hegyimenő
    #404
    walakyrulez holnapra meglesz valszeg akkor majd minden kiderül (legalábbis remélem :))
  • Hay
    #405
    Hi!
    Én még el sem mertek kezdeni játszani a CyM3-mal, de az itt olvasottak alapján letöltöttem ezt: http://cpinget.free.fr/CyclingManager/CyM3_Patch_13r3.exe
    Másolt CD-m van, ha feltelepítem, s ráengedem a fenti path-et, akkor nem lesz bugos?
  • GuRu
    #406
    Hi! ha felteszed 13r3-as patchet akkor bugmentes lesz.
  • nick név
    #407
    nah meglett?
  • hegyimenő
    #408
    még nincs meg mer nem tudtam még beszélni haverral, viszont holnap ha kell kiverem belőle :)
  • hegyimenő
    #409
    énis elfoglalt emberke vagyok úgyhogy csak türelem de igyekszek ahogy tőlem tellik :)
  • nick név
    #410
    nyugodtak vagyunk
  • hegyimenő
    #411
    Most kaptam a jó hírt MEGVAN!!! :D
  • hegyimenő
    #412
    Pénteken tudok elmenni érte 2 cd
  • joe69
    #413
    sira!
  • Hay
    #414
    GuRu:
    Kösz a reménykeltő választ, ma nekikezdek majd egy játéknak. Divizió 1-et kezdjek? Olyat szeretnék, mint a 2-ben, hogy Bodrogival (és csapatával) végigmennék egy éven. Akkor miket kell kiválasztanom az elejétől kezdve?
  • hegyimenő
    #415
    single player\Carrier\ utánna csapatot választhatsz és ki tudod választani ott hogy 1 vagy 2 diviziós és ott választasz capatot és go
  • walakyrulez
    #416
    Nekem mar letoltve megvan, minden idegszalammal varom a lehetseges megoldast! :)
    Hegyimenő: Amit te szerzel az crackelt verzio, vagy tudsz modszert a beinditasara?
  • walakyrulez
    #417
    Amugy nincs valahol egy lista,hogy miket javit a 13r3 patch?
  • hegyimenő
    #418
    walakyrulez ha a CyM 4-re gondolsz akkor az eredeti lesz, de a netről van és azér nincs még meg mert nem lehetett átmásolni a védelem miatt de meg lett oldva
  • GuRu
    #419
    Nohh, tisztelt hegyimenő, megvan már a game? Ha igen akkor tájékoztass pls ! elöre is thx !
  • hegyimenő
    #420
    megvan a CYCLING MANAGER 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Már csak a telepítőjére kell várni :(
  • GuRu
    #421
    mire??? telepítőjére??? miér, nem tudod feltenni?
  • hegyimenő
    #422
    telepítő kód :(
  • gercse
    #423
    és mi hogyan tudunk vele majd játszani?hol laksz egyébként?:))
  • nick név
    #424
    mi majd nézzük hogy jáccik :DDD
  • hegyimenő
    #425
    egyébként Sopron :)
  • GuRu
    #426
    Hegyimenő! nem tudod, honnan lett letölte a game?
  • GuRu
    #427
    letöltve :PPP
  • joe69
    #428
    honnan?priviben is johet, megkoszonnem...
  • GuRu
    #429
    én is :D
  • nick név
    #430
    énisénisénisénisénisénis
  • walakyrulez
    #431
    En is letoltottem, eMule-val lejott egesz gyorsan, de ez csak 1 cd. Hegyimenő neked 2cd-s?
  • nick név
    #432
    kicsit hülye vok tom de mijaza eMule?
  • vittorio
    #433
    hi all,

    honnan lehet még letölteni a CM3-at?

    köszi

    v
  • nick név
    #434
    blackware warezrol ugy tudom meg lehet rendelni a 3at de nem biztos + én nem szeretek rendelni
  • hegyimenő
    #435
    walakyrulez véleményem szerint te rosszat töltöttél le mer 2 cd-s. Amúgy ha minden igaz ftp-ről lett letöltve de most van kis próblléma de lesz valami akkor szólok.
  • hegyimenő
    #436
    hú most nyomtam CyM 3-ban egy multit köszönhatően Gurunak :D, hát mit mondjak igen jó csak kicsit lagolt ami ugye elég rossz de amúgy király volt, a Giro egyik hegyi szakaszán mentünk én voltam a Saecoval és Simeonit sikerült második helyre hozni.
  • nick név
    #437
    4et nemtod honnan lehet letölteni?
    vagy legalábba 3at...
  • Neutral
    #438
    És ott mit kell csinálni??????
  • Neutral
    #439
    a Gamecopyworldon csak crack van-
    Hol van a program????????????????????????
  • hegyimenő
    #440
    na azaz igaszság hogy a Starforce miatt nem lehet átírni a CyM 4-et nem lehet iso-t csinálni belőle viszont ma elmegyek az eredetiéért mert indul cd nélkül viszont akkor megkérdezem az honnan lett meg és ha megkaptam az infót beírom.