17
  • mrzool
    #17
    Nem hiszek én semmit, és nem is értem a visszatámadásod okát. Csupán leírtál valamit, ami szöget ütött a fejembe: "ügyesen megírt programocskák tönkretették a hardvert." Ráadásul ezt egy általad laikusnak bélyegzett embernek válaszoltad. Szerinted jó ötlet urban legendekkel és hamis információkkal bombázni a tudatlan embereket?

    Ha elírás volt, akkor mondd azt. De szerintem elég veszélyes dolog hülyeséget tanítani a másiknak.
  • mrzool
    #15
    Ezt írtad:

    " ügyesen megírt programocskák tönkretették a hardvert."

    Továbbra is várom a példákat, minden más csupán félrebeszélés.
  • mrzool
    #13
    Csak egy vírust mondj, ami tönkretette a hardvert. Csak egyet, plíz. Ugye nem a BIOS-felülíró CIH-re gondolsz? Az sem okozott FIZIKAI, hardver sérülést...
  • Pheel
    #9
    LOL! Én is kaptam már a főnökömtől érdekes doksikat :)
  • HappyBoy
    #8
    Vírusos eset:
    Egyik ügyfelünknek sem volt problémája, egészen addíg, amig a MALÉV-tól fel nem hívták, hogy miért küldte ki a jövő évi költségvetési tervezetet hozzájuk :)))
    Na azóta átestek a ló túlsó oldalára, de talán nem is árt.
  • Pheel
    #6
    Mégis kitől jöjjön? A köztisztaságiaktól? Az ért hozzá, aki foglalkozik vele :)
  • Pheel
    #4
    Hát ezt a meglepő egy hírt! Többen neteznek, több a potenciális vírusíró is...
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    amúgy én nem vettem észre ezt a nagy növekedést
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    jah .... megjötem
  • Flashy
    #1
    na. mar tobb mint 1 oraja kint a cikk es sehol egy windozfikazo linuxos ertekezese? ;))