51
milyen 5.1-es hangkártyát vegyek?
  • PetruZ
    #11
    Aham. Akkor az én Audigy2-esemen is van olyan. :) Bár egyenlőre még nincs olyan hangfal szettem, ami képes lenne fogadni. ;)
  • ollie
    #10
    nekem is sb live-em van, de nincs rajta optikai kimenet. viszont az onboard hangkártyámhoz (asus lap 5.1-es hang) kaptam. érdekes, nem? szerintem rendelj egy audigy-t azon már talán van. de ha biztosra akarsz menni vagy megrendeled az abit-et, vagy megnézed a soundblaster.com-on, hogy melyik modeljükön van biztosan optikai kimenet.
  • Punker
    #9
    plz valaki adjon valami ötletet mert estig lekéne adnom a rendelést.
  • RelakS
    #8
    Az SBlive-om igen furán viselkedik.
    Mivel nincs dosos drájvere, ezért win98se, meg xp alól próbáltam futtatni, és kb olyan efektet csinál a hang, mintha nem lenne neki elég memcsi. Mit lehetne vele kezdeni? (pl a DukeNukem pályavége képernyőjén a gitártépés AKADOZIK!!!)
  • Punker
    #7
    1 kábelen megy ki az összes jel,
  • PetruZ
    #6
    Mire való a hangkártyán az optikai kimenet (ha van neki)?
  • Punker
    #5
    Csak nem tom a Creative-on van e optikai kimenet
  • Punker
    #4
    Abit 5.1 PCI Hangkártya Optical 12 428 Ft
    vagy

    CREATIVE Player 5.1 OEM SoundBlaster 5.1 Digital, 6 analóg kimenet (3 db sztereó) első, hátsó és SubWoofer + Center hangszórókhoz, PCI busz, Full Duplex, AC-3 kitömörítés, EAX, DirectSound, DirectSound3D támogatás, 16 -bites technológia, 32db hardveresen gyorsított 3D -s csatorna, 1024 hangzás, Vonalbemenet, Mikrofonbemenet, Joystick/MIDI csatlakozó, Valós idejű, kiváló minőségű digitális effektusok, S/PDIF digitális kimenet Dolby Digital és DTS dekóderekhez 8 268 Ft


  • Punker
    #3
    a lényeg hogy legyen rajta optikai kimenet.
  • ollie
    #2
    optikai? nem digitális?
  • Punker
    #1
    Plz segítsetek választani venni akarok egy 5.1-es hangkártyát optikai kimenettel.