374
http://www.hegyaljafestival.hu/
  • The Garrett
    #94
    jajajaja :D
    a story folytatása egyébként annyi hogy Elhozta a házhoz BEdobta a kádba és lefürösztötte mer tiszta sár lett :D
    aztán meg... nemtom :D mer aznap este kinn kellett aludnunk a "teniszpályán"
    //remélem nem sok lány olvassa ezt a topikot :D //
  • PResident Evil
    #93
    lol :D akkor hogylesz ?
  • shaba23 #92
    nincs is jobb mint egy részeg odaadó punk kiscsaj :D
  • The Garrett
    #91
    infot nemtudom hol lehet találni haver anyja mávnál dolgozik szal lehet menni oda nekem ennyit mondtak :D
  • The Garrett
    #90
    hehe szállodai szoba :DD eddig 9 en alszunk 1 4m x 4m es lyukban :D

    Amugy ez csak annyival lesz jobb, hogy Napközben ott elsütögetünk húst meg ilyenek. Összedobja mindenki a kaját. Szal realtíve olcsóbban kijövök :) mintha bent kajálnék/piálnék mindig.
    meg aztán bárkit fel lehet oda vinni hogy néééézs kislány minknekünk ilyen is van itt. :DDD

    Tavaly ilyen volt pl hog haver felszedett valami részeg punk csajt a hídon ölében elhozta a töltésig ott elcsúszott az eső miatt... Aztán elkiáltotta magát hogy BASSZAMEG A SÖRÖM KIÖMLÖTT :D

  • shaba23 #89
    ööö...
    lehet, hogy félreértés van, de én a magánkézben lévő saját wcvel és saját tulajdonban lévő kempingről beszélek:)
    sátorhelyenként áram+világítás, hűtőszekrény, mosógép stbstb
  • Match
    #88
    bazz...a zuhany a legjobb...
    koszosabb vagy mikor kijössz mint amikor bementél :)
  • shaba23 #87
    értem, és így van! :)
  • nemcsakfeel
    #86
    mármint hogy szállodai szobából lejársz a koncertekre , az nem ugyan az mintha ott sátrazol, meg 4 napig nem zuhanyzol :))
  • shaba23 #85
    Csak a kempingnek van igazán fesztivál hangulata..

    ezt hogy érted?
  • nemcsakfeel
    #84
    Csak a kempingnek van igazán fesztivál hangulata.. úgy volt nekem is hogy haveromék fellépnek ha egyik taguk összejön egy csajjal :) dehát nem.
  • shaba23 #83
    Magamat ismerve, full "józanul" már az első nap körberohangálom a fesztivál területét SG-SG-t ordítozva:)
  • shaba23 #82
    A MÁV üdülőről lehet találni vhol vmi leírást? Bár nekem a kemping kurvára bejöttt amikor ott voltunk, hiszen csak egy kerítés választotta el a nagyszinpadtól:)
  • The Garrett
    #81
    velem. de nyetu kemping hanem a folyó tuldoldalán MÁV üdülő :) ettől függetlenül majd lehet kihelyezett SG tali v.melyik sátorban :D
  • shaba23 #80
    mi a baj vele? vagy lehet, hogy az alább leírtak közt téged olvastalak anno, hogy a koncert felhozatal nem neked való:)
    Én ekmegyek egy hatalmas haveri társasággal+1 fellépő bandéval (legalábbis eddig fellépegettek, ha most nem is, a tagok ott lesznek) jól beittasulva pedig ha máshol nem a krisnás sátorban jót mulaccságolunk, amíg ki nem dobnak
  • Match
    #79
    mret nem akarok menni...
    csakhát tudod...nőuralom van...
    mondjuk hívogató hoyg olcsó a sör :)
  • shaba23 #78
    miénem?
  • Match
    #77
    velem lehetlesz...
    de nem leszek boldog :)
  • shaba23 #76
    Szóval?
    Kivel lehet majd találkozni odalent az SG-sek közül????
    és a kempingben lesz vki?
  • PResident Evil
    #75
    te ne is gyere :D
  • The Garrett
    #74
    én kapásból csak a kosheen ért megyek :P
  • PResident Evil
    #73
    megnézem miez...
  • nemcsakfeel
    #72
    Még egy jó dolog ::::




    Kérdések, kérdések, kérdések...

    Hol van Kőszeg?
    Kőszeg a nyugati határszélen, Szombathelytől 20km-re van. Nézd meg ezen a térképen

    Hogy jutok oda?
    Autóval vagy stoppal, esetleg vonattal vagy busszal.

    Milyen árak lesznek?
    A beugró 700,- Ft, a sör meg a bor pont annyi mint tavaly: 200/korsó és 50/deci.
  • PResident Evil
    #71
    MOSTLÁTOM LESZ KOSHEEN ????

    [nagyotnyel]

    MEGYEEEEEEEEEEEEEEEK !!!
  • Match
    #70
    a blindmyselfre mindenképpen kimegyek...
    de az asszony akar menni végig...
    lehet hogy berugok aztán átvészelem :)
  • PResident Evil
    #69
    hát amiért nekem érdemes lenen kimenni... elsősorban Kispál, aztán a Sun Workshop nameg a Superbutt, nahmeg levezetésképpen Anima... sztem ezek jóóók :)
  • nemcsakfeel
    #68
    a zenei programok úgyis igénytelen szarok ( mármint az én igényeimet úgyse tudják kielégíteni :)) a jó borokért érdemes menni.. 4-5 nap önfelett bebaszás
  • The Garrett
    #67
    Nah akkor péntek szombatra kinézek. Egész végigre nemtudom menni, mertnem. :/
  • nemcsakfeel
    #66
    öhöm.
    Nem láttál a színpadra berepülni egy frizbit tavaly ? :PPP
    Előtte fél órát azzal szaroztunk hogy hogy írjuk rá.. aztán jött a megoldás : gyufa :)
    Viszont a nagyszinpad melletti tán borsodi söröző kurva jó volt a társosjátékokkal, meg a hubertus részleg :))
  • Match
    #65
    a tankcsapda tavaly nagyon jó volt...
    lukács: Ugye nem esik az eső?
    tömeg: NEEEEEEEEEEEEEEEEEM!
    match: DEEEE BAZEEEEEEEEEEG!!!
    erre elkezdett szakadni az eső...
  • nemcsakfeel
    #64
    + fellépők:

    PEPSI színpad
    2004. július 15., csütörtök
    18.20-18.50 Skafuanderz


    2004. július 16., péntek
    18.20-18.50 Ginsonic
    21.40-22.30 Fish
    22.50-23.40 Hollywoodoo
    00.00-01.00 Másfél

    2004. július 17., szombat
    18.20-18.50 Replugged
    20.00-20.30 P.O.T.
    20.50-21.20 MZ/X
    21.40-22.30 Sun Workshop
    22.50-23.40 Superbutt


    VIVA színpad

    2004. július 15., csütörtök
    16.20-17.00 Eleven Hold
    17.20-18.20 Alvin és a mókusok
    18.40-20.00 Ghymes
    20.30-22.00 Tankcsapda LOL!! ezek a szarok még mindíg felmernek lépni ?????
    22.30-00.30 Irígy Hónaljmirígy Jajjaj. MEGINT???? nem vették észre magukat eddig ?

    2004. július 16., péntek
    16.20-17.00 P.G. Csoport
    17.20-18.20 Replika ez tán nem volt rossz
    18.40-20.00 Zanzibár
    20.30-22.00 Anima Sound System
    22.30-00.30 Kispál és a Borz Vén szatír monjon Le!

    2004. július 17., szombat
    16.20-17.00 Magna Cum Laude
    17.20-18.20 Depresszió MÁsik lol.
    18.40-20.00 Dopeman
    20.30-22.00 Hooligans
    22.30-00.30 Kosheen
  • Match
    #63
    ma néztem mik lesznek....
    szeirntem szar lesz...
    bár a blind myself kurva hívogató....
    és át kéne keresztelni 2k4-re...
  • nemcsakfeel
    #62
    :) mint amikor vmi szar suli klubbnál bejáratnál kérdezték hogy mit ittam, söröztem?
    mondom igen :))))) ( évente max 1 sört iszok és azt is télen .. )

    new:

    Sziasztok Hegyaljások!

    ...hát igen, megint eltelt egy év. Ennél közhelyesebben kezdeni egy beköszöntőt talán nem is lehetne, viszont amikor 2000-ben elkezdtük a Hegyalját, bizony mi sem gondoltuk végig, hogy mi lesz néhány év múlva, - akkor - cián, árvíz és hasonlók közepette. Akik az elmúlt években részt vettek a fesztiválon tudják, hogy milyen változáson ment keresztül minden. Ki emlékszik már a bokatörő szántásra a nagyszínpad előtt és szinte mindenütt a területen? A térdig érő parlagfűre? Lehet, hogy ma már természetesnek tűnik de a kemping mellett, egy még egyszer akkora pótkemping létesült, és a terület is közel háromszorosa lett az első évinek. Örömmel bővítettünk, hiszen a Hegyalja Fesztivál már 2002-ben is a legnagyobb vidéki könnyűzenei esemény volt, és nem dicsekedve ugyan a számokkal, de 6 zenei színpad, 12 különféle programhelyszín, és tavaly már mintegy 35 000 látogató nem sokszor jön össze kis hazánkban, de nem mindennapi feladatok elé állít bennünket sem. Aki a tavalyi eső után kialakult sártengerre, és az emiatt szinte használhatatlan wc-k és zuhanyzók embert próbáló helyreállítására emlékszik, no meg arra, hogy az első napon estig kétszer kinőttük a pótkempinget, biztos sejti, hogy most is készülünk valamire. Nos, minden évben fejlesztünk, de most a korábbi esztendőknél is lényegesebben jobb feltételek várják az ötödik Hegyalja Fesztivál vendégeit. Mindez igaz a programok sokszínűségére, az infrastruktúrára és a környezeti feltételekre egyaránt.

    Mit is jelent mindez? ...Nem! Nem lesz 10 színpad és 300 előadó, sőt programokból nemigen lesz több mint 2003-ban, maradnak a színpadok és a kedvencek, viszont sok új fellépő, kellemesebb körülmények, több ülőhely, jobb hang, szebb fények, kultúrált-, és megfelelő méretű programsátrak várnak minden hegyaljást. Sokak kérését teljesítve: lesz külföldi sztár a nagyszínpadon is (a kisebb helyszíneken persze eddig is voltak már). Nem újdonság de lesz ismét SKIZO MŰHELY és filmvetítés.

    Új helyszínen és nagyobb méretben elkészül a pótkemping végleges helye, a bejárattól balra a parkolóknak is helyet adó régi főút és a fesztiválterület közt. Még több és még jobb wc és zuhanyzó vár minden látogatót, és hogy a megközelítéssel se legyen gond, a lejárókat

    el fog veszni a fesztivál hangulat..:))

    és belső utakat már előre sár mentesítjük, (leszórjuk kőzúzalékkal) – reméljük bírni fogja! A tavalyi faültetést és fűvetést folyatjuk, hátha mire a gyerek jön a bulira úgy fog kinézni mint valami angolpark. Kizöldül a fesztivál, jobban mint eddig, hiszen a megszokott Zöld Sátras előadások mellett mindenütt ott lesz a gondolat: a Tisza és Környezetünk védelme. Lesz ANTIREKLÁM ÓRIÁSPLAKÁT ERDŐ és számos más mókás gondolatébresztő.

    Hegyalja azonban nincs TOKAJI BOR nélkül! Ebben az évben először kóstolóval egybekötött ismeretterjesztésre is sor kerül mert ugye az idén mindenben a minőségé és nem a mennyiségé a főszerep!

    Akkor hát bulira fel: irány a Hegyalja Fesztivál! Július 13.-tól -18.-ig.
  • PResident Evil
    #61
    rádnéztek és megállapították :)))
  • O0D:
    #60
    nosztalgiázzunk mi volt múlt nyáron...
    amikor tán harmadik napon kurva sáros volt minden, nagy nehezen ráveszem magam hogy ideje lenne már lezuhanyozni :) amikor törülközöm bejön egy köcsög dagadt fickó, hót sár az egész és nekem dől ....
    vmelyik sátorban megpróbáltam, hátha fejlödtek egy év alatt.
    - fél gönci barackot kérnék ....
    - mit?? őszi barackot?
    - lol!
  • The Garrett
    #59
    mí tú
  • PResident Evil
    #58
    ez télleg jó hír...

    im hungry :D
  • The Garrett
    #57
    Mondd el mi bánt én hiszek neked...
  • O0D:
    #56
    Látod ez a baj, hiába olvasol el bármit is, nem értessz belőle semmit! Így foghatod fel kalapács józsi nagyszersű szövegeit is :)
  • Yetike
    #55
    Nem igazán értem mit akarsz ezzel mondani, de szerintem te magad sem... :).