374
http://www.hegyaljafestival.hu/
  • Kit--Kat
    #242
    őő az 1. akit láttam csütörtökön, 20percig ott szenvedett a korlátot fogva, és az emberk ott végig gyűltek körülötte a hídon, és ot len a "strand" résznél, szóval tök feltűnő volt, a túlparton a stégről a zsaruk, tuti jó ideje figyelték, mert ahogy ugrott elindultak motorcsónakkal, a gyerek meg kijött és szédülve kóvájgott, a biztonságiak nem engedték be, az amberek meg nem állták körbe, hogy elvegyüljön
  • The Garrett
    #243
    mi napközben a kiepitett strandon döglöttünk egesz nap (reggel 10 tol du.4-5 ig)
    aztan taverna, és ejfel utan/körül meg be a fesztivalra, szal minden ilyenrol lemaradtunk ezekszerint :D
  • Kit--Kat
    #244
    mi 6körül mentünk vissza mindíg, csajok 1folytában napozni akartak és 6kor már kezdődtek a koncertek, kiépített strand?? melyikre gonoldolsz??
  • magus
    #245
    ismeros. jajj sminkeljunk, jajj anyamkinja, jajj dejo h hajnali 1kor jutunk be siofokra... ismeros erzes:)
  • Kit--Kat
    #246
    áhhh azért nem volt ilyen gáz, de a napi 2-3óra napozás az azért kellett oda:)
  • The Garrett
    #247
    ha nem a főbejárat fele mentel el az uton, hanem le jobbra, és végig a part menti úton, kb 500m re van a fesztiváltól 1 kiépített strand, 250huf volt a belépő, volt rendes zuhanyzó, wc , főleg ezért jártunk oda.
  • Kit--Kat
    #248
    hűhh erről lemaradtam:o
    de kössz az infót, jövőre jó lesz ez:)
  • dunga
    #249
    baher' pénteken voltam, pont elkaptuk a hustler partyt! yo sokáig bennvoltudnk, aztán elmentünk aludni... mikor vetkőzött le teljesen a csay? ugy időpontra
  • Bodom
    #250
    hehh rohadt jó vólt most is :D
  • gnar killer
    #251
    idén ki megy? d:
  • Kit--Kat
    #252
    asszem én igen
  • gnar killer
    #253
    hány napra? (:
  • The Garrett
    #254
    hat en iden kihagyom, semmi erdekes nem lesz / vagy már láttam tavaly, es azelott meg azelott.
  • Kit--Kat
    #255
    sátorozás, ha megyek akkor tuti végig leszek:)
  • Match
    #256
    megyek végig...erre megy el a szabim....és fizetés után lesz pont a kezdés, tehát senki ne kérdezze utána hogy milyen volt :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddd
  • gnar killer
    #257
    :D:D
  • PíszLávJuniti
    #258
    0/1 napra :o
  • The Garrett
    #259
    fellepsz vagy csak netsátor/koncertlatogatás ? :)
  • Aquir
    #260
    jó lenne megin elmenni, szerencsére nem esik az idejére rája a terepgyakorlatom ò_ñ
  • Match
    #261
    ivás alvás :D
  • Braveheart
    #262
    Ha vkinek nincs sátra akkor hogyan tud ott maradni? Jó lehet hülye kérdés, de van a közelben vmi kiadó ház vagy ilyesmi? Körülményes lenne az ország másik végéből lebandukolni egy sátorral.
  • gnar killer
    #263
    egy sátrat elég kicsire össze lehet csomagolni és nem nehezebbek 4-5 kg-nál általában. a vonat elbírja d;
  • The Garrett
    #264
    Megprobalhatsz még körülnézni vannak -e kiadó házak, de a nagyját már májusban lefoglalják. (sajat tapasztalat :P )
  • PíszLávJuniti
    #265
    kollégium, hotel van a közelben..
    de talán érdemes előtte lefoglalni
  • Skynet85
    #266
    Sátor az igazi nincs annál jobb amikor egy nagy darabb punk épp azt beszélgeti a haverjával mi lenne ha belerugnánk a sátorba és mind ezt kb 10 centire a fejedtől teszik:D
  • Bodom
    #267
    vagy mikor vki ráesik a sátorra ugy h eltörik tőle a váza a sátornak, az is jó :D
  • The Garrett
    #268
    jaja ezert jartunk nagy társasággal és körben felállítva 5-6 sátorral :)))))

  • mukika
    #269
    sztetek mennyi cash kell nekem végig majd? :D

    most per pillanat tartok 25k költőpénznél, de sztem az nem lesz elég... milyenek az árak? ugye szigetnél olcsóbb. :S

    szeretek enni(árak? van valami olcsó közért a közelben, vagy bent sem drága?), sörös vagyok(ha van bennem 6-7 sör, akkor még jager is befigyel :) ), de szeretem a finom borokat is(árak milyenek?). úgy tervezem, hogy első utolsó nap bődületesen kész leszek, de a többi nap sem marad száraz a torkom. :)

    szal sztem a napi 4-5k pénz nem lesz elég, még egy tizest össze kéne szednem, de nincs több fekete meló a jövő hétre...(ma holnap befejezzünk sajnos. :( )
  • PíszLávJuniti
    #270
    kint a városban van kisbolt, pékség, nagyobb bolt, ahol normális árak vannak, ha időben odaérsz reggel, akkor még van választék is :o pizzéria, lángosos, stb van rendesen.

    borozni kint kell a pincékben, máshol nem igazán érdemes ( kocsmában sem, bent sem ), mert egyrészt drágább, másrészt nem "tiszta". az árak kellemsek.
  • mukika
    #271
    nah ez egy jó hír. :)

    bár nem hinném, hogy korán fel fogok kelni... mondjuk azt, hogy nem fekszem majd le, és ott kezdem a napot reggel. :P
  • gnar killer
    #272
    még nem is számoltam ki hogy mennyi ZS kéne :D:D
  • Match
    #273
    ja tényleg, elfelejtettem írni...
    Nem megyek :(
    akar valaki velem sírni? :(
  • Braveheart
    #274
    hát sajna én sem tudok elmenni, meló meg távolság meg stb... pedig ott lesz álmaim nője
  • mukika
    #275


    én meg megvettem tegnap, a bérletet(szokásos fosfaszlé papaírt kaptam, majd be lehet váltani karszalagra), de nem fájdítom a szíveteket, nem dobok fel róla képet. :Dd
  • Kit--Kat
    #276
    én se megyek....
  • mukika
    #277
    é azt viszont nagyon remélem, hogy jó idő lesz... nem akarok így járni majd. :P

  • The Garrett
    #278
    eddig minden évben volt sárdagasztás, legalább 1-2 nap esett az eső. Nem is lenne hegyalja enélkül :D
  • Skynet85
    #279
    Na megvettem a bérletet és némi konzervet aztán kedden irány tokaj:)
  • gnar killer
    #280
    rasztás hajnak különösen jó lesz :D amúgy mindíg esik :c
  • mukika
    #281
    fasza a tegnapi zuhéban kiderült, hogy beázik a sátram igencsak.... np, én majd arra az oldalra fekszem, ami most száraznak bizonyult. :p