17
HDD postai úton
  • ollie
    #17
    Csak akkor fizet, ha értékbiztosítással adod fel! Különben ha baja lesz csak a postaköltséget kapod vissza.
  • Tikal #16
    már kuldtem vinyot postán, sima dobozban, belülről kibéleltem, majd törékenyként feladtam.. semmi baja nem lett.

    ha vmi baja lesz, akkor meg fizet a posta, nem? :D
  • efter
    #15
    énis adtam már fel vinyót postán,és ráadásul nemis törékenyként! de megmenekült kibirta az utat,csak okosan kell becsomagolni!amugy énis aszthallottam hogy elég keményen bánnak a postások a csomagokkal! ugyhogy nyugodtan izgulhat aki postára bizza a vinyóját!
  • Gerzson
    #14
    törékenyként feladva, gond nélkül átment a vinyó
  • ollie
    #13
    a reptéri átvilágító nem okoz semmilyen kárt. én már többször szállítottam vinyót repülőn és soha nem volt gond.
  • Gerzson
    #12
    kép nem jelenik meg???

    http://www.maxtor.com/en/support/service/images/shipping_2.gif

    http://www.maxtor.com/en/support/service/images/shipping_1.gif
  • Gerzson
    #11
  • Gerzson
    #10
    kaptam pár ötletet
    én is valahogy így gondoltam, ennél jobb megoldás nincs
    majd elválik müködik-e




  • Gerzson
    #9
    jó de az nem megoldás, hogy elviszem vidékre,
    gondoltam, mint a CD-knek van cd-tok amibe szállíthatod, úgy a winyóknak is létezik valami
    esetleg valami rázkódásvédelemmel ellátott doboz :)
    a sugárzástól nem félek, csak a reptéri átvilágító okoz kárt (asszem)
  • Huron
    #7
    és atomtámadás ellen is véd?
  • RelakSfromhome
    #6
    Ja, meg címkézdesd fel törékenynek, mert a postán előszeretettel hajigálják a csomaokat. Haver mesélte, aki többször volt postán nyári munkás az anyja révén.
  • Met
    #5
    Csináltass egy kis dobozt ólomból, hogy védje a röntgen surárzástól is:) És béleld ki olyan buborékos fóliával.
  • Long_Gun
    #4
    Létezik 1 kemény müanyagból készült doboz, 2 féle szivaccsal kibélelve, leárnyékolva, én ebben több tucatszor biztam a pistára a vinyókat gond nélkül.
    Nézz körül boltokban, nem emléxem már hol vettem.
    Szal, lényeg hogy ne tudjon mozogni a dobozban a cucc és mágnesesen árnyékolva legyen.
  • CybearBoy
    #2
    Sztem vmi vastagabb szivacsos anyaggal nem ártana körbevenni, azt meg berakni vmi akkora dobozba, amibe pont belefér. És én azért tuti törékeny áruként adnám föl.
  • Gerzson
    #1
    Vidékre szeretnék winchester-t küldeni postán.
    Hogyan csomagoljam, hogy ne legyen semmi baja?
    Valami biztonságos megoldás kellene és a postának sem akarok vagyonokat fizetni.
    Ötletek? Tapasztalatok?