11
9800Pro-mal bizonyos gamék állandóan fagynak, mi lehet az oka?
  • Gerry
    #11
    Általában be szokott jünni a BIOS frissítés, pláne vadiúj alaplapoknál, azoknál még eleinte elég sok a frissítés!
  • Gerry
    #9
    Nincsen valami beállítási lehetőség az új BIOS-ban ami a PS/2-es vagy USB-s keyboard-ra vonatkozik?
  • Gerry
    #7
    Kb. 1 hónapja már kapható itthon is... Egyhez már nrkrm is volt szerencsém!
  • Cat #6
    9800 PRO, pff
    nem is tudtam hogy lehet itthon kapni
  • Gerry
    #5
    Mindenképpen próbáld meg a BIOS frissítést, most én is szívtam egy géppel ugyanilyen jellegű problémával, ott az ASUS P4P800(i865pe)+R9600Pro kombó produkált fagyást a játékok alatt, de a BIOS-frissítés segített rajta.
  • Inquisitor
    #3
    Alaplapi chipset/agp driver legfrisebb verziója fent van?
    Nem e volt a jelenlegi rendszeredben elötte más kártya?
    Ha igen, akkor tutira mindent leszedtél e?
    A Fast Write kikapcsolása a 8500/9000 kártyákat érinti csak tudtommal. Ellenben MÁS BIOS beállítás még okozhatja. Alaplap, chipset és BIOS függő ...
  • HG
    #2
    Szia! Én nem vagyok nagy szaki, csak itt a fórumon olvasottakból tudok a témáról ezt-azt. Állítólag ilyet okozhat a Bios-ban bekapcsolt Fast Write opció. Különben milyen a gép? Mi volt benne előtte? Csak Videokaresz lett cserélve ?
    Tápegység elég erős? (Min 300 W)
  • Gyrow
    #1
    Egy haverom problémája:

    Sudden Death!

    Amióta Ati kártyám van (club3d radeon 9800pro) néhány (4) játékot volt alkalmam csak kipróbálni, ebbol 2 (warcraft3 frozen throne, chaser) rendszeresen fagy, pedig másnak hibátlanul müxik! Screenre fagy a cursor és ennyi, soha ilyen korábban nem volt, és CSAK játékoknál van fagyás. Friss XP install, DX9.0a, catalyst 3.5, de a 3.4-el is voltak fagyások. Mi lehet a gond? HELP!